Katılım Kriterleri

Kampanya kapsamında Turkcell Mağazalarından 80 TL mini TL kart yüklemesi yapan müşterilere yalnızca Instagram, Facebook, Tiktok, Youtube ve X uygulamalarında kullanılabilecekleri 1 hafta boyunca geçerli 10 GB internet tanımlaması yapılacaktır. Kampanyadan Bireysel Faturasız Ses Turkcell müşterileri faydalanabilecektir. Kampanyadan; 1 Mart 2024 tarihinden sonra TL yüklemesi yapmamış ve 1 Aralık 2023 tarihinden itibaren en fazla 75 TL yüklemesi olan müşteriler yararlanabilecektir.

Ücretlendirme

  • Kampanya ücretsizdir.
  • Kampanya kapsamında verilen cepten internet faydasının ücretlendirme periyodu 100 KB'tır. Kampanya kapsamında verilen faydanın süresi bittikten sonra müşterilerimizin paketi yenilenmediyse ve ek paketleri yok ise internet kullanımları Standart İnternet Tarifesi üzerinden ücretlendirilir.
  • Facebook, Twitter, Instagram, TikTok ve Youtube canlı yayın ve görüntülü konuşma kullanımları ve Instagram üzerinden mesajlaşma bu paketin kotasına dahil değildir. Uygulamalarda geçerli data paketlerinde; üçüncü parti mecralarının/reklamlarının açılması için müşteri üzerinde her yöne geçerli internet olması gerekmektedir.