Daha Fazla Bilgi

*Kampanya 13 Mayıs 2020 günü başlamıştır.
*Kampanyadan Turkcell bireysel faturalı ve Hazır Kart, aktif, ses ve data aboneleri yararlanabilir.
*Ek sallama hakkından kullanım alışkanlıklarına göre sınırlı sayıda Faturalı ve Hazırkartlı abone yararlanabilmektedir.
*Turkcell'e yeni katılan aboneler bir sonraki Cuma'dan itibaren kampanyaya katılabilirler. 
*Hediye alma hakkı her kullanıcı için 30 günde 1 defaya mahsustur. 30 günlük periyod sonunda kampanya devam ettiği sürece kullanıcılar ikinci defa deneme yapabilirler. 
*Belirtilen bilgi ve kriterlere göre seçilecek abonelere, dönemsel olarak Dijital Operatör uygulaması üzerinden kampanyaya katıldıkları anda 2 hediye ekranı seçeneği sunulup, abonenin hediyesini seçmesi talep edilerek BiP Salla Kazan kanalı üzerinden hediyesi aktiflenir. 
*Kampanya kapsamında verilen faydalardan kalan miktarın sorgusu Dijital Operatör üzerinden ve SMS ile yapılabilir.
*BiP sınırsız mesajlaşabildiğiniz, sesli ve görüntülü arama yapabildiğiniz, Sosyal gruplarda ilgi alanlarınız göre çevre edindiğiniz ve kampanyalar ile birbirinden değerli hediyeler ve indirimler kazandığınız, yerli ve milli iletişim ve yaşam platformudur. Detaylı bilgi almak ve uygulamayı indirmek Bip.com'u ziyaret ediniz.
*Hediyelerin kullanım hakkı, hediye aktivasyon SMS'i sonrasında başlar.
*Hediyelerin kullanımı mevcut ücretli paketlerden önceliklidir ve kullanım hakları sona erdiğinde abonelerimiz kendi tarife/kampanyaları üzerinden ücretlendirilir.
*Hediye paketlerin abonelere dağılımı istatistiksel modellere göre oluşturulmuş olup daha önceki BiP kullanım alışkanlıklarına göre değişiklik gösterebilmektedir.
*Aboneler aşağıdaki tablodaki hediyelere ek olarak ilerde marka iş birliklerinin sağlayacağı faydaları da kazanabileceklerdir.

Diğer
BiP Salla Kazan Kanalı