GNÇ Düello Oyunu

​​GNÇ Düello ile rekabete katıl, GB'ları kap!

5 TL / ADET
İncele
GNÇ Düello Oyunu

GNÇ Düello Oyunu Nedir?

GNÇ Düello, GNÇ uygulaması üzerinden katılıp internet kazanabileceğin ödüllü bilgi yarışması oyunudur. Oyuna girdiğinde bir oyuncu ile eşleşirsin ve eş zamanlı olarak soruları cevaplamaya başlarsınız. Soruya yanlış cevap veren düelloyu kaybeder! Unutma Düello'da herkes kazanıyor. Ücretli oyuna katılırsan, oyunu kaybetsen bile 1 GB'ın cebinde! Eğer düelloyu sen kazanırsan ek olarak Günlük 1 GB hediye! 

Katılım Kriterleri

Sadece Marka ve Model Listesi (İşletim Sistemleri Değil)
GNÇ mobil uygulamasını App Store (IOS), Google Play Store(Android) ve Huawei AppGallery (Huawei Android) uygulama marketlerden indirebilirsin. 

GNÇ uygulamasını indirdikten sonra Düello görselinden oyuna giriş yaparak oynayabilirsin. 

GNÇ Düello, GNÇ uygulaması üzerinden katılıp internet kazanabileceğin ödüllü bilgi yarışması oyunudur. Oyuna girdiğinde bir oyuncu ile eşleşirsin ve eş zamanlı olarak soruları cevaplamaya başlarsınız. Soruya yanlış cevap veren düelloyu kaybeder! Unutma Düello'da herkes kazanıyor. Ücretli oyuna katılırsan, oyunu kaybetsen bile 1 GB'ın cebinde! Eğer düelloyu sen kazanırsan ek olarak Günlük 1 GB hediye!

Abonelikli servis olmaması sebebi ile iptal kurgusu bulunmamaktadır. 

Diğer
GNÇ Uygulaması

GNÇ Düello oyununa katılım tüm vergiler dahil 5 TL’dir. Ücret karşılığı Günlük 1 GB abonenin hattına otomatik olarak tanımlanır.
Oyuna sadece Turkcell aboneleri (Rahat hat kullananlar hariç) katılabilir. Ödeme faturalı Turkcell aboneleri için faturaya yansıtılarak, faturasız Turkcell aboneleri için bakiyeden düşülerek yapılır. 
Gün içerisinde birden fazla oyun oynanabilir. Her katılım için 5 TL ödenmesi gerekmektedir.  

  • GNÇ’lilerin karşılıklı oynayıp bilgilerini yarıştırdığı süre bazlı eğlenceli bilgi yarışmasıdır. Düello’da ücretli oyuna katılan tüm oyuncular hediye internet kazanır. GNÇ Düello’da birbiriyle eşleşen 2 oyuncuya eşit süre limitinde cevap vermek üzere arka arkaya sorular sorulur. 2 taraf da sorulara doğru cevap verdiği sürece oyun devam eder, bir taraf yanlış cevap verdiğinde ya da belirtilen süre dahilinde cevap vermediğinde oyun sona erer. 2 taraf aynı soruya yanlış cevap verirse oyun yeni soruyla devam eder. Düello’da bir tarafın internet bağlantısı koparsa ya da farklı bir sebeple oyundan koparsa diğer oyuncu düelloyu kazanır.

  • GNÇ mobil uygulaması üzerinden Bilgi Düellosu oyununa tıklayarak oyun oynamaya başlayabilirsin. Wi-fi şebekesinden girmen durumunda hızlı giriş veya cep telefonuna gelecek şifre ile '''Kullanıcı Girişi''' yaptıktan sonra oyun oynamaya başlayabilirsin. Oyunda ücretli oyuna katılmak için Hızlı Giriş ile giriş yaptığın numarana gelen 4 haneli kodu belirtilen ekrana girmelisin.

  • GNÇ Düello’da 2 GNÇ’li oyuna bağlandıktan sonra oyun üzerinde eşleşir. Eşleşme tamamlandıktan sonra 2 tarafa da eşit süre limitinde cevap verecekleri arka arkaya sorular sorulmaya başlanır. Aynı anda 2 tarafa da aynı soru sorulur.  2 taraf da sorulara doğru cevap verdiği sürece oyun devam eder, bir taraf yanlış cevap verdiğinde ya da belirtilen süre dahilinde cevap vermediğinde oyun sona erer. 2 taraf aynı soruya yanlış cevap verirse oyun yeni soruyla devam eder. Düello’da bir tarafın internet bağlantısı koparsa ya da farklı bir sebeple oyundan koparsa diğer oyuncu düelloyu kazanır. GNÇ Düello oyununa sadece 26 yaş altındaki Turkcell müşterileri katılabilir.

  • GNÇ Düello’ya ilk kez katılıyorsan ücretsiz bir oynama hakkın olur. Eğer ücretsiz oyun hakkın yoksa sadece 5 TL karşılığında Düello oyununa katılabilirsin. Ücretli oyunda başarılı ödemeden sonra her 2 oyuncu da Günlük 1 GB internet kazanır. Ücretli oyunun kazananı oyun bitiminde ek olarak 24 saat geçerli 1 GB ödülü kazanır.

  • GNÇ Düello oyununda ücretli oyuna katılabilmek için Turkcell müşterisi olmalısın. Rahat hat kullanan Turkcell müşterileri oyuna katılamaz. Oyuna katılım ücreti tüm vergiler dahil 5 TL’dir. Ücretli oyuna katılmak için oyun içindeki yönlendirmeleri takip etmeli ve Hızlı Giriş yaptığın telefon numarasına gelecek SMS’teki 4 haneli kodu ekranda belirtilen alana girmelisin. 4 haneli kod onayından sonra Turkcell faturalı müşterisiysen 5 TL’lik oyun ücreti faturana yansıtılır, Turkcell faturasız müşterisiysen hesap bakiyenden düşülür. Eğer yeterli bakiyen yoksa ücretli oyuna katılamazsın. Rahat hat kullanan müşteriler oyuna katılamaz. 

  •  Yarışmaya katılma limiti bulunmamaktadır.

  • GNÇ Düello’da doğru cevap verilen soru başına 10 puan kazanılır. Oyuncular puan tablosunda Düello’larının sonucunda kazandıkları puanlara göre sıralanırlar, sıralama anlık olarak değişmektedir. Haftanın en başarılı oyuncularını Puan Tablosu’nda görüntüleyebilirsin.

  • Düello’da bir tarafın internet bağlantısı koparsa ya da farklı bir sebeple oyundan koparsa diğer oyuncu düelloyu kazanır. Oyuna katılırken bağlantından emin olmanı tavsiye ederiz :)

  • Kazandığın internet paketlerin hattına yüklendiğinde SMS ile bilgilendirilirsin. Bilgilendirme SMS'i sonrasında internet paketlerini kullanmaya başlayabilirsin. İnternet paketlerinin hattına yüklenme süresi ortalama 1-15 dk arasındadır. Kampanya sonucu yüklenen paketlerin kullanımı mevcut ücretli paketlerden önceliklidir ve kullanım hakkı sona erdiğinde kendi tarife/kampanyaları üzerinden ücretlendirilirsin. Turkcell İletişim A.Ş. yarışma içeriğini değiştirme, kapsamını sınırlama ve/veya genişletme hakkını saklı tutar.

Kapat
Yardım ister misiniz?