Platinum ile GB Avı Oyunu

Platinum ile GB Avı oyunuyla hem keyifli vakit geçirin, hem de internet hediyesi kazanın.

19 TL / ADET
İncele
Turkcell Platinum ile GB Avı Oyunu

Platinum ile GB Avı Oyunu Nedir?

Platinum uygulamasına girin, oyun ekranından “Hemen Oyna” butonuna tıklayın, girişi yaptıktan sonra rakibinizle eşleşip, benzer  taşları bir araya getirerek puan toplayın. Süre sonunda toplam puana göre kazanan oyuncu belli olur. Tüm vergiler dahil 19 TL’ye oynayacağınız bu ücretli oyunda herkes kazanır. Oyuna katılan kullanıcılara günlük 1 GB internet yüklenir, kazanan kullanıcıya ise ekstra günlük 1 GB internet daha yüklenecektir.  

Nasıl Kullanırım?

Platinum mobil uygulaması üzerinden, “Keyif” sekmesi “Platinum ile GB Avı” altında, “Hemen Oyna” butonuna tıklayarak oyun oynamaya başlayabilirsiniz. Wi-fi şebekesinden girmeniz durumunda HIZLI GİRİŞ seçeneği ile veya cep telefonuna gelecek SMS’i onayladıktan sonra yarışmaya başlayabilirsiniz.

 • Katılım Kriterleri: Platinum ile GB Avı oyununu Platinum mobil uygulamasını uygulama marketlerinden indirip uygulamaya giriş yapan, Turkcell faturalı ve faturasız, bireysel ya da kurumsal hat kullanan müşteriler oynayabilir. Turkcell Rahat aboneleri oyunu oynayamaz.
 • Nasıl Kullanırım?: Platinum mobil uygulaması üzerinden, “Keyif” sekmesi “Platinum ile GB Avı” altında, “Hemen Oyna” butonuna tıklayarak oyun oynamaya başlayabilirsiniz.
 • Servis Detayları: Kullanıcılara karşı oynanan, katılan herkese ödül verilen ve oyun galibinin ayrıca büyük ödül kazandığı süre bazlı yetenek yarışmasıdır. Oyuna girişte 2 oyuncu birbirleri ile eşleştikten sonra yarış başlar ve her 2 oyuncu da belirtilen sürede benzer en az 3 taşı bir araya getirip patlatarak puan kazanır. Her yarış hakkı için ödenecek ücret vergiler dahil 19 TL’dir. Başarılı bir şekilde ücretlendirilerek yarışmaya katılan herkes anında 1 gün geçerli 1 GB kazanır, yarışı kazanan oyuncu 1 gün geçerli 1 GB daha kazanır. Kullanıcılar ödüller yüklenince SMS ile bilgilendirilir. Kullanım süresi içinde harcanmayan internet paketleri otomatik olarak silinir. Kazanılan ödüller yalnızca yurt içinde geçerlidir. 

Tekil oyun başına ücretlendirildiği ve abonelikli servis olmaması sebebi ile iptal kurgusu bulunmamaktadır. 
Diğer
Platinum uygulaması

Platinum ile GB Avı oyununa katılım tüm vergiler dahil 19 TL’dir. Ücret karşılığı Günlük 1 GB abonenin hattınıza otomatik olarak tanımlanır.
Oyuna sadece Turkcell aboneleri katılabilir. Ödeme faturalı Turkcell aboneleri için faturaya yansıtılarak, faturasız Turkcell aboneleri için bakiyeden düşülerek yapılır. Turkcell Rahat aboneleri oyuna katılamaz. Gün içerisinde birden fazla oyun oynanabilir. Her katılım için 19 TL ödenmesi gerekmektedir. 

 • Kullanıcılara karşı oynanan, oyun galibinin ayrıca büyük ödül kazandığı süre bazlı yetenek oyunudur. Belirlenen süre sonunda en çok puan toplayan kullanıcı oyunu kazanır. 

 • Turkcell Platinum mobil uygulaması üzerinden, “Hemen Oyna” butonuna tıklayarak oyun oynamaya başlayabilirsiniz. Wi-fi şebekesinden girmeniz durumunda HIZLI GİRİŞ seçeneği ile veya cep telefonuna gelecek SMS’i onayladıktan sonra yarışmaya başlayabilirsiniz. 

 • Bir limit bulunmamaktadır.

 • Her yarış hakkı için ödenecek ücret vergiler dahil 19 TL’dir.

 • Başarılı bir şekilde ücretlendirilerek yarışmaya katılan herkes anında 1 gün geçerli 1 GB kazanır, yarışı kazanan oyuncu 1 gün geçerli 1 GB daha kazanır. Kullanıcılar ödüller yüklenince SMS ile bilgilendirilir. Kullanım süresi içinde harcanmayan internet paketleri otomatik olarak silinir. Kazanılan ödüller yalnızca yurt içinde geçerlidir. 

 • Oyuna girişte 2 oyuncu birbirleri ile eşleştikten sonra yarış başlar ve her 2 oyuncu da belirtilen sürede benzer en az 3 taşı bir araya getirip patlatarak puan kazanır. Yarışma, ekranda belirtilen süre boyunca devam eder. Belirtilen süre sonunda en çok puan toplayan taraf yarışmayı kazanır. 

 • Kullanıcılar puan tablosunda hafta içinde yarış yaparak kazandıkları puanlara göre sıralanırlar, sıralama anlık olarak değişmektedir.

 • Oyunu bireysel ve kurumsal Platinum kullanıcıları oynayabilir.