AskBongo Servisi

Kendin ve arkadaşların hakkında merak ettiğin tüm bilgiler AskBongo'da!

9,90 TL / SORGU
İncele
Turkcell AskBongo Servisi

AskBongo Servisi Nedir?

Bongo’ya aklına gelen her şeyi sorabilirsin. http://askbongo.com/tr/who-is-bongo/ sayfasında cevaplanabilen sorular hakkında daha detaylı örnekler bulabilirsin.

Daha Fazla Bilgi

 • Bongo hafif arsız, komik, süper zeki bir maymun.
 • Borneo’nun yağmur ormanlarında doğan Bongo’nun üstün zekası erken yaşta fark edilir (daha henüz bir aylıkken alfabeyi 100 dilde tersine söyleyebiliyordu). Bongo çok geçmeden yağmur ormanlarını aşıp dünyayı keşfetmeye karar vermişti. Ve bu kararından asla pişmanlık duymadı!
 • Tüm dünyayı dolaştıktan & kimsenin (ne insan, ne maymun) yaşamadığı maceralardan sonra uzak diyarlardan çağrısını duymuştu. Los Angeles’taki Santa Monica iskelesinden atladığı gibi Pasifik Okyanusundan yüzerek Sydney, Avustralya’ya ulaştı. Yani Bondi Beach’e.
 • O günden beri Bongo Bondi sahilinde bir şezlong’ta yaşamaktadır. Her şeyi mevcut – üstün yeteneği, bolca güneş ve olağanüstü bir okyanus manzarası. Buradan muazzam zihni ve cep telefonu ile en çok keyif aldığı işi yapıyor, yani senin sorularını cevaplıyor.
 • Son dönemlerde seyahat arzusu geri geldi. Tekrar tekrar dolaşmak istediği ülkeler Birleşik Devletler, Yeni Zelanda, Güney Afrika, Almanya, Hollanda, Fransa ve Türkiye. Cep telefonu tabii ki her zaman yanında!
 • Bügüne kadar Bongo dahi beynini insancıl bir duygu olan aşka yardım etmek için çok kullandı. Genellikle ünlüler sektördeki son dedikodulardan haberdar olmak için Bongo’ya danışıyordu. Herkes hakkında özel bilgiye ulaşmak üstün yeteneklerinden sadece biri! Ve tabii ki merak ettiğin her soruyu Bongo’ya sorabilirsin– fuzuli bilgiler, hava durumu, vapur seferleri, ev ödevi… her şey!

 1. Sorunu ve ne öğrenmek istediğini düşün. Tavsiye: Kendin ve arkadaşların hakkında kişisel bilgi öğrenmek için sadece [isim soy isim] ve [şehir] yaz gönder!
 2. Sorunu cep telefonunda kısa mesaj olarak yaz.
 3. Mesajını 5323’e yolla (gönderilen her mesaj ücreti 9,9TL).
 4. Bongo servisinin aboneliği yoktur!
 5. Birkaç dakika içerisinde cevabın sana ulaşacaktır.
 6. Cevabı arkadaşların ile paylaş ve numarayı telefonuna kaydet!
Kısaca, bir yere nasıl gidebileceğini mi, maç skorunu mu, ya da hayatın anlamını mı öğrenmek istiyorsun? Bongo’ya sor!

Bongo’ya aklına gelen her şeyi sorabilirsin. Ana sayfamızda cevaplayabildiğimiz sorular hakkında daha detaylı örnekler bulabilirsin. Soru ve cevaplar hakkında sınırlarımızı öğrenmek için kullanım politikamızdan detaylı bilgiler edinebilirsin.

Sorgulamalı servislerde abonelik olmadığı için iptal kurgusu yoktur.

Diğer
Sorunu veya İSİM SOYİSİM ve ŞEHİR 5323’e göndererek servisten faydalanılabilir.

Servis ücreti sorgu başına 9,9TL'dir. Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir. Vergiler hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

 • Tek yapman gereken sorunu veya İSİM SOYADI ve ŞEHİR yazıp 5323’e göndermek (toplam ücret gönderilen her mesaj için 9.9 TL). Dilediğin her şeyi sorabilirsin ve birkaç dakika içerisinde cevap cep telefonuna ulaşacaktır. Cevaplar sınırlı olacaktır çünkü BONGO sadece 1 kısa mesaj ile sınırlıdır; 1 kısa mesaj 160 karaktere eşittir.

 • Bongo Türkiye’de mevcut olan her cep telefonu ve tüm operatörler için kullanıma açıktır. Yani her cep telefonundan, Türkiye’nin her tarafından Bongo’ya ulaşabilirsin. Yurt dışından bile Bongo’ya mesaj atabilirsin, hattın yurt dışında kullanıma açıksa eğer.

 • Bongo’ya aklına gelen her şeyi sorabilirsin. Ana sayfamızda cevaplayabildiğimiz sorular hakkında daha detaylı örnekler bulabilirsin. Soru ve cevaplar hakkında sınırlarımızı öğrenmek için kullanım politikamızdan detaylı bilgiler edinebilirsin.

 • Bize turkey@askbongo.com adresinden e-posta gönderebilirsin. Her türlü uyarı, öneri ya da genel görüşü bize yazabilirsin.

 • Eğer uzun bir süre servisi kullanmadıysan ve elinde yeni dedikodular varsa Bongo sana mesaj yollayabilir, fakat bu mesajlar ücretsizdir. Bu mesajlar ‘ÜcretsizSMS:’ ile başlar. Sadece ilk mesajı Bongo’ya senin yolladığın takdirde ücret alınacaktır. Bu mesajları istemiyorsan ‘STOP’ yazarak ya da bu linkteki talimatları takip ederek servisi durdurabilirsin.

 • Yanıt göndermeni tavsiye etmiyoruz, zira yanıtın sistemimize yeni bir soru olarak girecektir ve tekrar 9.9TL tahsil edilecektir. Görüşleri iletmek için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsin.

 • Eğer, herhangi bir sebepten ötürü senin mesajın Bongo’ya ulaştıysa ama sen bir saat içerisinde geri dönüş alamadıysan, mesajın gecikmiş veya mobil ağ içerisinde kaybolmuş olabilir. Mesajını tekrar yollamayı deneyebilirsin veya turkey@askbongo.com adresinden bize ulaşabilirsin. E-postaya gönderdiğin mesaj hakkında detayları, cep telefon numaranı, yolladığın saat ve tarihi ve operatörünü belirtmeyi lütfen unutma.

 • Bongo geniş bir nitelikli araştırmacı grubu ve rafine bir yazılım sayesinde işliyor.