PlayGames

PlayGames oyun servisiyle en popüler oyunlar cebinizde!

14 TL / HAFTA
İncele
PlayGames

PlayGames Nedir?

PlayGames Oyun Servisi ile yüzlerce popüler oyunu cep telefonunuza indirebilir, doyasıya oynayabilirsiniz.

Daha Fazla Bilgi

Cep Telefonundan Abonelik
Kullanıcı telefonuna bağlı 3g interneti ile üyelik sayfasına gelir ve burada kutucuğu işaretleyerek kabul ediyorum butonuna tıklar veya telefonun bağlı olduğu wifi ile üyelik sayfasına gelir ve operatörünü secerek cep telefonunu ekranda bulunan kutucuğa yazar, devam butonuna tıklar. Kullanıcının cebine üyelik onay şifresi gönderilir. Gelen şifreyi ekrana girerek üyeliğini tamamlar. Kullanıcının hattından 14 TL tahsil edilir ise kullanıcının haftalık üyeliği karşılayacak ve kullanıcıya 7 gün boyunca sınırsız oyun oynama hakkı tanımlanacaktır. Bakiye mevcut değil ise günlük olarak 2 TL tahsil edilir ve kullanıcıya 1 gün boyunca sınırsız oyun oynama hakkı tanımlanır. Bu kurgu, kullanıcı servisi iptal etmediği süre boyunca her hafta tekrar eder.

Wap(3G) İle Abonelik
Kullanıcı telefonuna bağlı 3g interneti ile üyelik sayfasına gelir ve burada kutucuğu işaretleyerek kabul ediyorum butonuna tıklar. Ardından kullanıcının hattından 14 TL tahsil edilir ve kullanıcının haftalık üyeliği karşılanır ve kullanıcıya 7 gün boyunca sınırsız oyun oynama hakkı tanımlanır. Bakiye mevcut değil ise günlük olarak 2 TL tahsil edilir ve kullanıcıya 1 gün boyunca sınırsız oyun oynama hakkı tanımlanır. Bu kurgu, kullanıcı servisi iptal etmediği süre boyunca her hafta tekrar eder.

Sms İle Abonelik
Kullanıcı telefonundan sms ile OYUN veya OYNA yazarak 6670 ‘e gönderir. Kullanıcının hattından 14 TL tahsil edilir. Haftalık üyeliği karşılanır ve kullanıcıya 7 gün boyunca sınırsız oyun oynama hakkı tanımlanır. Bakiye mevcut değil ise günlük olarak 2 TL tahsil edilir ve kullanıcıya 1 gün boyunca sınırsız oyun oynama hakkı tanımlanır. Bu kurgu kullanıcı servisi iptal etmediği süre boyunca her hafta tekrar eder.

OYNA ya da OYUN yazıp 6670’e göndererek aboneliğini başlatabilirsiniz.

PlayGames Oyun Servisi'yle http://playgames.center adresinden eğlenceli, eğitici ve en yeni oyunları aboneliğiniz yenilendiği sürece her hafta sınırsız şekilde oynayabilirsiniz.  

IPTAL OYUN yazıp 6670’e göndererek aboneliğinizi sonlandırabilirsiniz.

Diğer
OYUN ya da OYNA yazıp 6670'e gönderebilirsiniz.

Servis ücreti tüm vergiler (%18 KDV %25 ÖİV) dahil haftada 14 TL'dir.

Sayfayı kaydırın