Katılım Kriterleri

 • Bu kampanyadan yalnızca TURKCELL SUPERONLINE ile toplu satış sözleşmesi imzalamış olan lojmanlarda ikamet eden bireysel aboneler, Fiber Çözüm Merkezleri (FÇM) veya Ev Çözüm Merkezleri (EÇM) üzerinden başvuru yaparak yararlanabilirler.
 • Kampanyadan yararlanabilmek için Turkcell Superonline TV+ ve Fiber İnternet hizmetine taahhüt verilmesi gerekmemektedir. Kampanya taahhütsüz olarak sunulmaktadır.
 • TV+ Aile paketi kablolu yayın ortamında sunulmakta olup TV+ altyapısının bulunduğu bölgelerde kullanılabilir.
 • Kampanya kapsamında bir defaya mahsus olmak üzere kampanya beyannamesinden kaynaklanan tutarın binde 9,48'i oranında damga vergisi faturalandırılacaktır.
 • Kampanya kapsamında mevcut internet ve/veya TV hizmetinize ait kampanya iptal bedeli karşılanmamaktadır.
 • Teklif kapsamında tüm vergiler dahil WiFi 5/WiFi 6 modemler için 30 TL modem kullanım ücreti alınmaktadır. İlgili ücret kampanya fiyatları bölümünde gösterilen tablodaki kampanya fiyatına dâhildir.
 • Teklif taahhütsüz olduğu için kampanya iptalinde herhangi bir kampanya iptal bedeli yansımamaktadır. Sadece abonelik iptal olursa modem ve TV kutusu için beyannamede belirtilen süreç uygulanmaktadır.
 • Teklif kapsamında kurulum vergiler dahil 1350 TL ve aktivasyon vergiler dahil 450 TL tamamen indirimli olup kampanya iptal bedeline dahil değildir.
 • Teklif kapsamında TV+ kurulum vergiler dahil 450 TL ve TV+ aktivasyon vergiler dahil 350 TL tamamen indirimli olup kampanya iptal bedeline dahil değildir.
 • Kampanya kapsamında verilen modem ve TV+ cihazları stoklarla sınırlıdır ve Turkcell Superonline mülkiyetindedir. Hizmetin sonlandırılması halinde modem, TV+ Kutusu ve TV+ Kumandası Turkcell Superonline Abone Merkez'lerine çalışır durumda ve tüm parçaları eksiksiz olarak teslim edilmelidir. Teslim edilmemesi ya da eksik/arızalı teslim edilmesi durumunda beyannamede veya hizmet formunda belirtilen süreç uygulanır ve Turkcell Superonline aparat ücretini kullanıcıya fatura eder.
 • Fiber İnternet Hizmetini nakil ettirmeniz durumunda tüm vergiler dâhil 600 TL nakil ücreti yansıtılır.
 • İnternet hızı (download ve upload) sonuçları bazı faktörlere bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Bu faktörler, sunucunun, ev/işyeri arasında bulunan diğer sunucu ve router'ların (yönlendiricilerin) performansı ve sayısı; ev/işyeri ve sunucu lokasyonu arasındaki hatların kullanım yoğunluğu ve bilgisayarın performansıdır. Ayrıca erişmekte olunan sunucuların internet çıkışlarındaki yoğunluk veya kendi düzenlemeleri doğrultusunda getirdikleri hız kısıtlamaları, web sayfalarının yavaş açılmasını etkileyebilir. Tam performans almak için kablolu bağlantı tavsiye edilmektedir.
 • Sunulan hizmet bireysel kullanım içindir, ticari amaçla kullanılamaz. Turkcell Superonline böyle bir kullanımdan şüphelenmesi halinde, Abonelik Sözleşmesinde de belirtildiği üzere ve aboneyi koruma amacı ile öncelikle aboneyi uyarır. Abonenin kullanımında ticari amaç tespit edilmesi halinde; Turkcell Superonline, hattı kullanıma kapatma ve tek taraflı iptal hakkını saklı tutar.
 • Kampanyada opsiyonel olan ALO (Ev telefonu) Hizmeti kapsamında Turkcell Superonline'dan numara taşıma veya numara tahsis hizmeti alınması gerekmektedir.
 • Turkcell Superonline'dan numara tahsisi ile telefon hizmeti alındığı takdirde, aksi Turkcell Superonline tarafından duyurulmadıkça tüm vergiler dâhil 5,07 TL minimum kullanım ücreti uygulanmaktadır.
 • Katma değerli servisler ve Turkcell Superonline telefon hizmetine ilişkin görüşme bedelleri www.superonline.net'te yer alan tarifeler üzerinden ayrıca faturalandırılacaktır.
 • Turkcell Superonline yasal sitelerden içerik indirmeyi destekler.
 • TV+ içerisindeki canlı kanallar ile film ve dizi içeriklerinin kullanımı fiber internet abonelerinin (varsa) kotalarından düşmemektedir. Kampanyalar içerisinde bulunan tüm hızlara ve tarifelere ilişkin detaylı bilgi için www.superonline.net , 0532 532 00 00
 • TV+ içeriklerine altyapının bulunduğu bölgelerde internet ve 3G üzerinden erişilebilir; bağlantı hızı, GSM kapsama alanı, coğrafi koşullar, şebeke yoğunluğu ve cihaza göre değişiklik gösterebilir. Ayrıca 3G kapsama alanlarına ilişkin bilgilere de ilgili mobil operatörünüzün web siteleri ve bilgilendirmeleri üzerinden ulaşabilirsiniz.
 • Tüm kampanya, hizmet içerikleri ve tarifeleri hakkında detaylı ve güncel bilgi için 0532 532 00 00 Turkcell Superonline Müşteri Hizmetleri'ni arayabilir veya www.superonline.net'i ziyaret edebilirsiniz.
 • Turkcell Superonline, kampanya koşullarında değişiklik hakkını saklı tutar.

Ücretlendirme

Kampanya Özet Fiyat Tablosu
Aylık Fiyatlar(Taahhütsüz)
TV+ HD keyfi (Huawei/Vestel/Sagem/Skyworth)

İndirme Hızı*
Upload Hızı
Kota
Aylık Toplam 
İndirimli Kampanya Fiyatı**
(Fiber İnternet +
TV+ Aile Paketi)
10 Mbps
10 Mbps
Limitsiz250 TL
25 Mbps10 Mbps
Limitsiz
300 TL
50 Mbps
10 Mbps
Limitsiz
340 TL
100 Mbps
20 MbpsLimitsiz
380 TL


(*): Yukarıdaki tablodaki internet hızı (download ve upload) sonuçları sunucunun, ev / işyeri arasında bulunan diğer sunucu ve yönlendiricilerin performansı ve sayısı; ev / işyeri ve sunucu lokasyonu arasındaki hatların kullanım yoğunluğu, bilgisayar performansı, vb. gibi faktörlere bağlı olarak değişiklik gösterebilir.
Ayrıca sunucuların internet çıkışlarındaki yoğunluk ve getirilen hız kısıtlamaları nedeniyle internet siteleri yavaş açılabilir. Tam performans almak için kablolu bağlantı tavsiye edilmektedir.
(**): Kampanya fiyatı aylık olup fiyata tüm vergiler ve Wi-Fi 5 veya Wi-Fi 6 için 30 TL modem kullanım ücreti dahildir.
Aylık Toplam İndirimli Kampanya Fiyatına tüm vergiler dahildir.
Kampanya kapsamında sunulan Fiber internet, Modem, TV+ paketi, TV+ Kutusu ve TV+ Sinema Paketine ilişkin tüm vergiler dahil bedeller (aylık Tarife bedelleri ve aylık indirim bedelleri) Kampanya beyannamesinde yer almaktadır.
Paket-Kanal bilgisine ulaşmak için tıklayınız.Kampanya taahhütnamesi için tıklayınız.