Katılım Kriterleri

Turkcell Bireysel Faturalı Ses hattı olan aboneler kampanyadan faydalanabilir.
Sadece Turkcell uygulaması ve www.turkcell.com.tr üzerinden alınacak İlk Ay Ücretsiz Yıllık Premium TV+ Paketi için geçerlidir.
Yıllık Premium TV+ Paketi içinde TV+’a özel 8 GB interneti paketi ile birlikte 12 aylık sözünüze 69,99 TL/ay yerine sadece 49,99 TL. Üstelik ilk ay ücretsizdir. Yıllık Premium TV+ Paketiniz ile gişe rekortmeni filmleri, en sevilen dizileri, çocuk programlarını içeren 10.000 saatlik film ve dizi arşivini, İtalya SerieA, İspanya LALiga, Fenerbahçe Beko ve Anadolu Efes'in  de mücadele ettiği  EuroLeague maçlarını, NBA gibi dünyanın en değerli spor karşılaşmalarını ve çok daha fazlasını içeren, yüzlerce canlı tv kanalını,  24 saat geri sarma özelliğiyle hiçbir yayını kaçırmadan cebinizden, tabletinizden, bilgisayarınızdan ve akıllı televizyonlarınızdan izleyebilirsiniz.

  • TV+ izlemek için tıklayınız.
  • TV+ ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.

Ücretlendirme

Paketler*
Paket İçeriği
Ücret
İlk Ay Ücretsiz Yıllık Premium TV+ Paketi
·         Canlı TV kanalları, gişe rekortmeni filmler, sevilen diziler, NBA, Moto GP, spor, haber, çocuk, belgesel programları ve çok daha fazlasını izleyebilirsiniz.49,99 TL / Ay (12 Ay Kalma Sözünüze)

Ücretlendirme Detayları :

  • İlk Ay Ücretsiz Yıllık Premium TV+ paketi üyesi olan müşterilerimiz kampanyadan ayrılmak istedikleri takdirde kullanım süresi boyunca verilen indirim tutarı erken iptal bedeli olarak faturalarına yansıyacaktır. Kampanyada kalan sürede ödenecek bedelin, iptal bedelinden daha düşük olması durumunda, sadece kalan bedel ödenerek paket iptali gerçekleştirilir.
  • 12 Ay kontrat bitiminden sonra aylık pakete üyeliği ile devam eder.
  • Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir. Vergiler hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

SMS
  • ILKAYUCRETSIZPREMIUM yaz 2200’a gönder
  • Diğer
    www.turkcell.com.tr