Daha Fazla Bilgi

 • GNÇ uygulaması 26 yaş altı gençlere fayda ve fırsatlar sunarak iletişim ve tanıtım yapılan bir dijital platformdur. Detaylı bilgi almak ve uygulamayı indirmek için www.turkcell.com.tr/gnctrkcll adresini ziyaret ediniz.
 • Kampanyadan 26 yaş altındaki, IOS ve Android işletim sistemli, cihazına GNÇ uygulamasını indiren, tüm Turkcell Bireysel, Faturalı ve Hazır Kart, aktif, ses aboneleri yararlanabilir.
 • Kampanya kapsamında GNÇ uygulaması içinde Turkcell telefon numaraları ve şifreleriyle giriş yapan Turkcell aboneleri uygulama içinde “Çatlat” adlı bölüme girerek kampanyadan faydalanabilecekleri haftanın 2 gününü belirleyecek ve kendilerine bildirilen hediye ve fırsatlardan yararlanma hakkı alabilecekleri günlerde uygulama içine girip haklarını alabileceklerdir.
 • Kampanyadan 1 hafta içerisinde en fazla 2 ayrı günde faydalanılabilir. Turkcell bu hakkı istatistiksel modellerle belirleyeceği kitlelere dönemsel olarak artırarak ek kampanyalar sunabilir.
 • Kampanyadan faydalanmak için kullanıcıların uygulamayı kullandıkları cihazın ayarlar menüsünden GNÇ uygulaması için konum izni vermeleri gerekmektedir.
 • Uygulama içerisinde belirlenen ve telefon numarasına tanımlanan kampanya günleri değiştirilemez. Turkcell gün değiştirme hakkını dönemsel olarak ek kampanyalarla kullanıcılara sunabilir.
 • Kampanya günleri uygulama içinde istatistiksel modellere göre oluşturulmuş olup, her kullanıcıya haftanın 2 günü kampanyadan yararlanma hakkı tanınır.
 • Hediye ve fırsat paketlerinin abonelere dağılımı istatistiksel modellere göre oluşturulmuş şu gruplara göre yapılacaktır: Cihazında GNÇ uygulaması yüklü ve 4.5G altyapısını kullanan abonenin kampanyadan faydalanmak istediği anda bulunduğu lokasyon ve saat dilimi belirlenir (sistem altyapısı bir gün 00:00’dan başlayarak 23:59’a kadar dörder saat aralıklarına bölen 6 saat dilimi olarak sayılmaktadır). Bu lokasyon ve saat diliminin son 30 gündeki kapasite kullanım yoğunluk değerleri belirlenir. Abone kampanyadan faydalanmak istediği anda, içinde bulunduğu lokasyon ve saat dilimindeki son 30 günlük kapasite kullanım yoğunluk değerlerinin en büyüğü %40’dan küçük ise ve kapasite kullanım yoğunluk değerleri büyükten küçüğe sıralandığında en büyük %10’luk dilimdeki kapasite kullanım yoğunluğu değeri %30’dan küçük ise, içinde bulunduğu lokasyon ve saat dilimindeki son 30 günlük yoğunluk değerlerinin en büyüğü %40’a eşit veya büyük, %55’den küçük ise ve kapasite kullanım yoğunluk değerleri büyükten küçüğe sıralandığında en büyük %10’luk dilimdeki kapasite kullanım yoğunluğu değeri %45’den küçük ise, içinde bulunduğu lokasyon ve saat dilimindeki son 30 günlük yoğunluk değerlerinin en büyüğü %55'e eşit veya büyük, %70’den küçük ise ve kapasite kullanım yoğunluk değerleri büyükten küçüğe sıralandığında en büyük %10’luk dilimdeki kapasite kullanım yoğunluğu değeri %60’dan küçük ise, içinde bulunduğu lokasyon ve saat dilimindeki son 30 günlük yoğunluk değerlerinin en büyüğü %70’e eşit veya büyük, %75’den küçük ise ve kapasite kullanım yoğunluk değerleri büyükten küçüğe sıralandığında en büyük %10’luk dilimdeki kapasite kullanım yoğunluğu değeri %65’den küçük ise, içinde bulunduğu lokasyon ve saat dilimindeki son 30 günlük yoğunluk değerlerinin en büyüğü %75 e eşit veya büyük, %85’den küçük ise ve kapasite kullanım yoğunluk değerleri büyükten küçüğe sıralandığında en büyük %10’luk dilimdeki kapasite kullanım yoğunluğu değeri %75’den küçük ise, içinde bulunduğu lokasyon ve saat dilimindeki son 30 günlük yoğunluk değerlerinin en büyüğü %85’e eşit veya büyük ise ve kapasite kullanım yoğunluk değerleri büyükten küçüğe sıralandığında en büyük %10’luk dilimdeki kapasite kullanım yoğunluğu değeri %75’eşit veya büyük ise, veya 26 yaş altında Turkcell abonesi olup 4,5 G altyapısını cihazında kullanmıyorsa abone hediye ve fırsat tekliflerinden bir tanesinden faydalanma hakkı kazanacaktır.
 • *: Yukarıda yüzde (%) olarak bahsedilen değerler 4.5 G sahasının kullanım yoğunluğunu değerini (%0-%100 aralığında) ifade etmek için kullanılmıştır.
 • Ek olarak abonelere tarife, sinyal aldıkları lokasyon, yaş, Turkcell'e geldikleri yıl, ödeme tipi ve abonelik tipi bilgilerine ya da aşağıdaki kriterlere göre algoritma tarafından belirlenecek şekilde ek hediyeler sunulabilecektir: Son ay önceki 3 ay ortalamasına göre yurt içi ses harcamasını yüzde 14 ve üzeri arttıran, rakip operatör numaralarını arama sayısı önceki 3 ayın ortalamasına göre yüzde 34 ve üzerinde artış gösteren ve son 3 aylık ortalamada, sahip olduğu ses, SMS veya data paketi kullanım oranı yüzde 86’dan fazla olan müşteriler. Son 6 ayda en az 3 defa bir önceki ay gelen fatura tutarını geçen, 330 günden daha az zamandır mevcut paketinde olan veya Turkcell'e numarasını 2 defadan fazla taşımış olan ve son ay Turkcell yönüne yapılan çağrı adedinin bütün çağrılara oranı yüzde 23 ve altında olan müşteriler. Son 3 ayda 3G şebekesi üzerinden yaptığı veri kullanımının 2G şebekesi üzerinden yaptığı veri kullanımına oranı yüzde 50’nin altında olan, son 3 ayda en az 2 defa data paket aşımı gerçekleştirmiş ve diğer operatör yönüne konuşma süresi önceki 3 aya kıyasla en az yüzde 9 artmış olan müşteriler. Son 3 ayda rakip operatörlerden aldığı arama adedinin, aldığı toplam arama adedine oranı yüzde 45’in üzerinde olan, son 6 ay fatura itirazı nedeniyle çağrı merkezini arama sayısı Turkcell genel ortalamasının üzerinde olan, 330 günden daha az zamandır mevcut paketinde olan müşteriler. Son 3 ayda çağrı kesilme adedinin toplam konuşma adedine oranı yüzde 3’ün üzerinde olan, akıllı telefonu olup son 3 aylık ortalama 3G şebekesini kullanma oranı Turkcell genel ortalamasının altında olan, son 3 aylık rakip operatörü arama dakikasının toplam arama dakikasına oranı yüzde 50’nin üzerinde olan müşteriler.
 • Mevcut kurallara ek olarak abonelere tarife, sinyal aldıkları lokasyon, yaş, Turkcell'e geldikleri yıl, ödeme tipi, abonelik tipi, Turkcell müşterisi olurken işlem yapılan il, Turkcell satış kanallarındaki alışveriş davranışları ve harcama miktarları bilgilerine ya da aşağıdaki kriterlere göre algoritma tarafından belirlenecek şekilde Turkcell’in belirlediği dönemlerde ek veya özel hediyeler ve teklifler sunulabilecektir.
 • Aboneler aşağıdaki tablodaki hediye ve fırsatlara ek olarak marka işbirliklerinin sağlayacağı faydaları da kazanabileceklerdir.

HEDİYELER ve FIRSATLARDETAYLAR
1 Saatlik 1 GB İnternet
Hediye aktivasyon SMS'i sonrasında 1 saat boyunca geçerlidir.
3 Saatlik 1 GB İnternet
Hediye aktivasyon SMS'i sonrasında 3 saat boyunca geçerlidir.
6 Saatlik 1 GB İnternet
Hediye aktivasyon SMS'i sonrasında 6 saat boyunca geçerlidir.
12 Saatlik 1 GB İnternet
Hediye aktivasyon SMS'i sonrasında 12 saat boyunca geçerlidir.
12 Saatlik 1 GB Youtube
Hediye aktivasyon SMS'i sonrasında 12 saat boyunca geçerlidir.
Günlük 1 GB Youtube
Hediye aktivasyon SMS'i sonrasında 24 saat boyunca geçerlidir.
Günlük 1 GB Instagram
Hediye aktivasyon SMS'i sonrasında 24 saat boyunca geçerlidir.
Günlük 1 GB İnternetHediye aktivasyon SMS'i sonrasında 24 saat boyunca geçerlidir.
Günlük 2 GB İnternet
Hediye aktivasyon SMS'i sonrasında 24 saat boyunca geçerlidir.
Haftalık 1 GB İnternet
Hediye aktivasyon SMS'i sonrasında 7 gün boyunca geçerlidir.
Günlük 1.000
Hediye aktivasyon SMS'i sonrasında 24 saat boyunca geçerlidir.
Haftalık 2 GB İnternet
Hediye aktivasyon SMS'i sonrasında 7 gün boyunca geçerlidir.
Haftalık 3 GB İnternetHediye aktivasyon SMS'i sonrasında 7 gün boyunca geçerlidir.
Haftalık 5 GB İnternet
Hediye aktivasyon SMS'i sonrasında 7 gün boyunca geçerlidir.
Haftalık 1 GB YoutubeHediye aktivasyon SMS'i sonrasında 7 gün boyunca geçerlidir.
Haftalık 1 GB InstagramHediye aktivasyon SMS'i sonrasında 7 gün boyunca geçerlidir.
Haftalık 3 GB PUBGHediye aktivasyon SMS'i sonrasında 7 gün boyunca geçerlidir.
Haftalık 5 GB PUBG & YoutubeHediye aktivasyon SMS'i sonrasında 7 gün boyunca geçerlidir.
Aylık 1 GB İnternet
Hediye aktivasyon SMS'i sonrasında 30 gün boyunca geçerlidir.
Aylık 5 GB İnternet
Hediye aktivasyon SMS'i sonrasında 30 gün boyunca geçerlidir.
3 TL’ye 1 GB İnternet
İnternet paketi bilgi SMS’i sonrası abonenin göndereceği aktivasyon SMS'i ile 1 gün boyunca 1 GB olmak üzere tanımlanacaktır. Katılım detayları aşağıdadır.
5 TL’ye 1 GB İnternet
İnternet paketi bilgi SMS’i sonrası abonenin göndereceği aktivasyon SMS'i ile 1 gün boyunca 1 GB olmak üzere tanımlanacaktır. Katılım detayları aşağıdadır.
16 TL’ye 2 GB İnternet
İnternet paketi bilgi SMS’i sonrası abonenin göndereceği aktivasyon SMS'i ile 2 gün boyunca 2 GB olmak üzere tanımlanacaktır. Katılım detayları aşağıdadır.
4 TL’ye 2 GB İnternet
İnternet paketi bilgi SMS’i sonrası abonenin göndereceği aktivasyon SMS'i ile 1 gün boyunca 2 GB olmak üzere tanımlanacaktır. Katılım detayları aşağıdadır.
7 TL’ye 1 GB İnternetİnternet paketi bilgi SMS’i sonrası abonenin göndereceği aktivasyon SMS'i ile 2 gün boyunca 1 GB olmak üzere tanımlanacaktır. Katılım detayları aşağıdadır.
22 TL’ye 3 GB İnternetİnternet paketi bilgi SMS’i sonrası abonenin göndereceği aktivasyon SMS'i ile 3 gün boyunca 3 GB olmak üzere tanımlanacaktır. Katılım detayları aşağıdadır.
Paycell Hediye Dünyam’da geçerli 1.000 Puan
Hediye aktivasyon SMS'i sonrasında 7 gün boyunca geçerlidir.

Ücretli İnternet Fırsatları Katılım Detayları: Çatlat Hediyeni Kap Kampanyası kapsamında GNÇ uygulaması içinde Turkcell telefon numaraları ve Turkcell şifreleri ile giriş yaptıktan sonra uygulama içinde Çatlat bölümünden KDV ve ÖİV dahil belirtilen paket ücreti karşılığında internet kampanyasından yukarıda belirtilen istatistiksel modellere göre yararlanma hakkı kazanan kişiler faydalanabilir. Belirtilen koşulları sağlayarak kampanyadan ücretli internet paketi almaya hak kazanan abonelere SMS yoluyla bilgilendirme mesajı gönderilecektir. Abone gelen bilgilendirme SMS’ini ücretsiz olarak 24 saat içinde gelen SMS'te belirtilen şekilde yanıtlayarak kampanyadan faydalanma süresini başlatabilir.
 
 • 20 Mart 2020 – 11 Şubat 2021 tarihleri arasında GNÇ Fırsat 5, GNÇ Fırsat 9, GNÇ Fırsat 13, GNÇ Fırsat 19 ve GNÇ Sosyal Ben, GNÇ Gamer Ben ve GNÇ Net Ben, GNÇ Fırsat Midi, GNÇ Fırsat Pro, GNÇ Fırsat Süper paketlerini alarak yeni tesis ya da numara taşıma yoluyla Turkcell bireysel faturalı abonesi olan müşterilerimize Çatlat Hediyeni Kap kampanyası kapsamında kontrat dönemi boyunca 30 günde 1 kez olmak üzere haftalık 2 GB internet paketi hediye edilecektir.
 • 12 Şubat 2021 tarihinden itibaren GNÇ Fırsat 5, GNÇ Fırsat 9, GNÇ Fırsat 13 ve GNÇ Fırsat 19, GNÇ Hoş Geldin 6GB ve GNÇ Hoş Geldin 2GB, GNÇ Hoş Geldin 9GB, GNÇ Hoş Geldin 5GB, GNÇ Hoş Geldin Fırsat Mega , GNÇ Hoş Geldin Fırsat Mega+, GNÇ Fırsat Mega, GNÇ Fırsat Mega+, GNÇ Fırsat 60, GNÇ Sosyal Ben, GNÇ Gamer Ben, GNÇ Net Ben, GNÇ Fırsat Midi, GNÇ Fırsat Pro, GNÇ Fırsat Süper, GNÇ Fırsat Max, GNÇ Gamer, GNÇ 5 GB kampanyası, GNÇ 9GB  kampanyası, GNÇ Mega, GNÇ Mega+, GNÇ Yepyeni Mega, GNÇ Yepyeni Mega+, GNÇ Yepyeni Max, GNÇ Yepyeni 6 GB, GNÇ Yepyeni 10 GB, GNÇ Kaçmaz 6, GNÇ Kaçmaz 10, GNÇ Kaçmaz 12, GNÇ Kaçmaz 15, GNÇ Kaçmaz 25, GNÇ Kaçmaz 40, GNÇ Kaçmaz Gamer, GNÇ Kaçmaz Max, GNÇ Capcanlı 6GB, GNÇ Capcanlı 10GB, GNÇ Capcanlı Mega, GNÇ Capcanlı Mega+, GNÇ Capcanlı Max  paketlerini alarak yeni tesis ya da numara taşıma yoluyla Turkcell bireysel faturalı ve faturasız abonesi olan müşterilerimize Çatlat Hediyeni Kap kampanyası kapsamında kontratlarının ilk 6 ayı boyunca 30 günde 1 kez olmak üzere haftalık 2 GB internet paketi hediye edilecektir. Faturasız bireysel aboneler ilk 6 aylarında belirtilen faturasız paketlerden biri dışında paket yüklemesi yapmaları durumunda o dönem içinde Çatlat’tan Haftalık 2 GB internet faydasından yararlanamazlar. Kampanya kapsamında verilen faydalardan kalan miktarın sorgusu GNÇ uygulaması ve SMS ile yapılabilir.
 • 12 Şubat 2021 tarihinden itibaren GNÇ Hoş Geldin Fırsat Mega , GNÇ Hoş Geldin Fırsat Mega+, GNÇ Yeni Mega, GNÇ Yeni Mega+, GNÇ Mega ve GNÇ Mega+ paketlerini alarak yeni tesis ya da numara taşıma yoluyla Turkcell bireysel faturasız abonesi olan müşterilerimiz Turkcell’deki ilk 6 ayları boyunca Çatlat Hediyeni Kap kampanyası kapsamında bu paketlere sahip oldukları aylarda haftalık 5 GB internet hediyesi kazanacaklardır. Faturasız bireysel aboneler ilk 6 aylarında belirtilen faturasız paketlerden biri dışında paket yüklemesi yapmaları durumunda o dönem içinde Çatlat’tan Haftalık 2 GB internet faydasından yararlanamazlar. Kampanya kapsamında verilen faydalardan kalan miktar sorgusu GNÇ uygulaması ve SMS ile yapılabilir.
 • Paycell 1000 Hediye Puan hediyesi müşterinin Paycell hesabı olup olmamasından bağımsız olarak yüklendiğinde SMS ile bildirilir ve geçerlilik süresi aktivasyon SMS’inden itibaren 7 gündür. Paycell uygulamasında yer alan Hediye Dünyam’dan görüntülenebilir. Hediyeyi halihazırda Paycell müşterisi olan kullanıcılar Paycell uygulamasında yer alan Hediye Dünyam bölümü üzerinden kullanabilir. Paycell müşterisi olmayan kullanıcılar Paycell uygulamasını cihazlarıyla uyumlu uygulama mağazalarından ücretsiz indirerek kayıt olup hesap oluşturduktan sonra 1000 puanı Hediye Dünyam’da kullanabilirler. 
 • Tüm paketler yurt içi kullanımlarda geçerlidir, kullanılmadığında sonraki dönemlere devretmez, 3. kişilere transfer edilemez, ticari gelir elde etmek amacıyla kullanılamaz, satılamaz.
 • GNÇ Çatlat Hediyeni Kap Kampanyası kapsamında elde edilen internet paketlerinin kullanımı mevcut ücretli faturasız paket ve tarife kullanımlarından önceliklidir ve kullanım hakları sona erdiğinde müşteriler kendi tarife/kampanyaları üzerinden ücretlendirilir. Diğer Turkcell kampanyalarından kazanılan ücretsiz hediye paketlerin kullanımı Çatlat Hediyeni Kap kampanyası kapsamında satın alınan ücretli paketlerin kullanımından önceliklidir. 
 • İnternet erişim noktası, Blackberry cihazları tarafından kullanılan Blackberry erişim noktası ve 3G netbook, notebook ve USB modemler tarafından kullanılan Mobil Genişbant (MGB/MGBS) erişim noktaları paketlere dahil değildir.
 • Turkcell, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin internet paketleri ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Paket tanımlamaları yapıldığında aboneye SMS ile bildirilir.
 • GNÇ uygulaması içinde Çatlat bölümünde ücretli internet fırsatlarından yararlanma hakkı kazanan faturasız hat kullanıcısı aboneler için abone, onay SMS’ini gönderdikten sonra bakiye kontrolü yapılır. Yeterli bakiye bulunmaması durumunda internet paketi tanımlaması yapılmaz. Yetersiz bakiye nedeniyle aktiflenemeyen kampanyadan (paket bildirim SMS’i geldikten sonraki 24 saat içinde) yeterli bakiye yüklemesi sonrası tekrardan onay SMS’i gönderilerek faydalanılabilir.
 • Kampanya sonucu yüklenen paketlerin kullanımı mevcut ücretli paketlerden önceliklidir ve kullanım hakları sona erdiğinde müşteriler kendi tarife/kampanyaları üzerinden ücretlendirilir.
 • Turkcell kampanya içeriğini değiştirme, kapsamını sınırlama ve/veya genişletme hakkını saklı tutar.

Kapat
Yardım ister misiniz?