Katılım Kriterleri

  • Kampanya kapsamında belirtilen kitlelerdeki kriterleri sağlayan günde ilk 5,000 Ön Ödemeli 7-26 yaş aralığındaki aboneye 2 hafta süresince belirtilen tarih aralıklarında belirtilen paketler hediye edilecektir. Tarih aralıkları ve Fayda içerikleri: 17-21 Mayıs 2021 tarihleri arasında YouTube'da geçerli günlük 2GB 24-28 Mayıs 2021 tarihleri arasında Instagram'da geçerli günlük 2GB faydaları hediye olarak sunulacaktır.
  • Kampanya kapsamında sunulan fayda 24 saat geçerli olup geçerlilik süresi 1 gündür. Kriterlere uyan aboneler YouTube ve Instagram faydalarından sadece birer kez yararlanabilir. 
  • Kampanya kapsamında verilen faydalar iletilecek olan bilgilendirme SMS'inin ardından kullanılmaya başlanabilir.

Ücretlendirme

  • Kampanya kapsamında verilen cepten internet faydasının ücretlendirme periyodu 100 KB'tır. Kampanya kapsamında verilen faydanın süresi bittikten sonra müşterilerimizin paketi yenilenmediyse ve ek paketleri yok ise internet kullanımları Standart İnternet Tarifesi üzerinden ücretlendirilir.
  • Kampanya kapsamındaki faydalar üçüncü şahıslara transfer edilemez.
  • Kampanya kapsamında verilen kullanım hakları sadece kişisel kullanım içindir. Ticari gelir elde etmek amacıyla kullanılamaz, satılamaz. Tespit edilen aboneler ile ilgili yasal işlem yapılacak ve hatları tek taraflı olarak iptal edilebilecektir. Turkcell, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin internet paketleri ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Data paketi sadece wap ve internet erişim noktası kullanılarak yapılan bağlantılarda geçerlidir. İnternet erişim noktası, Blackberry cihazları tarafından kullanılan Blackberry erişim noktası ve 3G netbook, notebook ve USB modemler tarafından kullanılan Mobil Genişbant (MGB/MGBS) erişim noktaları paketlere dahil değildir.
532 ya da 0532 532 0000
Kapat
Yardım ister misiniz?