Daha Fazla Bilgi

 • 22 Aralık 2017 - 18 Ocak 2018 tarihleri arasında Salla Kazan Kampanyası'na katılan müşteriler her sallama için bir çekiliş hakkı kazanacaktır. Detaylı bilgi için tıklayınız.
 • Turkcell Hesabım uygulaması kalan kullanımlarınızı kontrol edebileceğiniz, fatura detaylarınıza bakıp ödeme yapabileceğiniz, TL yükleme, hat ayarı yapma, paket satın alma gibi işlemlerinizi kolayca yapabileceğiniz Turkcell uygulamasıdır. Detaylı bilgi almak ve uygulamayı indirmek için tıklayınız.
 • Kampanyadan her hafta sadece 1 kere yararlanılabilir.
 • Kampanyadan sadece sim kartı 4.5G uyumlu Turkcell Bireysel ve Kurumsal, Faturalı ve Hazırkart, aktif, ses ve data aboneleri yararlanabilir. Bu kitlede olup, halihazırda 4.5G abonesi olmayan aboneler 4.5G Salla Kazan Kampanyası’na katılıp hediyelerini aldıklarında 4.5G aboneliğine kayıt edilir. 
 • Cihazınızın ve sim kartınızın 4.5G uyumlu olup olmadığını kontrol etmek için bu linke tıklayabilir veya 4.5G yazıp 2200'a SMS atabilirsiniz. Cihazınız 4.5G uyumlu değilse Turkcell'in avantajlı cihaz tekliflerini inceleyebilirsiniz.
 • Hediye alma hakkı yenilenmeden sim kartı 4.5G uyumlu hale yeni gelen aboneler, hediye alma hakkını bir sonraki hafta Cuma günü alır. 
 • Kampanya 19 Mayıs 2017 günü başlamıştır.
 • Hediye alma hakkı her Cuma saat 09.00'da yenilenir ve Perşembe 23.50'ye kadar geçerli olur.
 • Tüm hediyeler yurt içi kullanımlarda geçerlidir, kullanılmadığında sonraki dönemlere devretmez, 3. kişilere transfer edilemez, ticari gelir elde etmek amacıyla kullanılamaz, satılamaz.
 • İnternet erişim noktası, Blackberry cihazları tarafından kullanılan Blackberry erişim noktası ve 3G netbook, notebook ve USB modemler tarafından kullanılan Mobil Genişbant (MGB/MGBS) erişim noktaları paketlere dahil değildir.
 • Turkcell, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin internet paketleri ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Hediyelerin kullanım hakkı, hediye tanımlamasının yapıldığı gün başlar.
 • Hediyelerin kullanımı mevcut ücretli paketlerden önceliklidir ve kullanım hakları sona erdiğinde müşteriler kendi tarife/kampanyaları üzerinden ücretlendirilir.
 • Hediye paketlerin abonelere dağılımı istatistiksel modellere göre oluşturulmuş şu gruplara göre yapılacaktır: son 1 ay boyunca Internet kullanımı >= 500MB ve dakika kullanım süresi>=250 dakika olan ve cihazı ve sim kartı 4.5G uyumlu, aktif Turkcell Bireysel ve Kurumsal Hazırkart ses ve data aboneleri, son 1 ay boyunca Internet kullanımı >= 500MB ve dakika kullanım süresi<250 dakika olan ve cihazı ve sim kartı 4.5G uyumlu, aktif Turkcell Bireysel ve Kurumsal Hazırkart ses ve data aboneleri, son 1 ay boyunca Internet kullanımı < 500MB olan ve cihazı ve sim kartı 4.5G uyumlu, aktif Turkcell Bireysel ve Kurumsal Hazırkart ses ve data aboneleri, Son 3 ay boyunca data aşım ortalaması 1 TL'nin altında olan ve cihazı ve sim kartı 4.5G uyumlu, aktif Turkcell Bireysel ve Kurumsal Faturalı ses ve data aboneleri, Son 3 ay boyunca data aşım ortalaması 1 TL ve üstünde olan ve cihazı ve sim kartı 4.5G uyumlu, aktif Turkcell Bireysel ve Kurumsal Faturalı ses ve data aboneleri. Bu kitlelere ek olarak sadece 4.5G sim kartı uyumlu, aktif Turkcell Bireysel ve Kurumsal ses ve data aboneleri de kampanyaya eklenecektir.
 • Turkcell kampanya içeriğini değiştirme, kapsamını sınırlama ve/veya genişletme hakkını saklı tutar.
 • Kampanya kapsamında verilen faydalardan kalan miktarın sorgusu Hesabım uygulaması ve SMS ile yapılabilir.
 • 25 Haziran - 29 Haziran 2017 tarihleri arasında kampanyaya katılan aboneler, bayram sebebiyle 2 hediye kazanacaklardır.
 • 1 Eylül - 7 Eylül 2017 tarihleri arasında kampanyaya katılan aboneler, bayram sebebiyle 2 hediye kazanacaklardır.
 • 13 Ekim - 26 Ekim 2017 tarihleri arasında kampanyaya katılan ses hattı aboneleri, Sinema Şenliği sayesinde 2 hediye kazanacaklardır. İkinci hediye olan Cinemaximum 1+1 faydalarının geçerlilik tarihi 31.10.2017'dir. Bu fayda, sadece Cinemaximum salonlarında geçerlidir. Hediyeyle ilgili daha detaylı bilgiyi SSS sayfasında bulabilirsiniz.
 • Aboneler aşağıdaki tablodaki hediyelere ek olarak marka işbirliklerinin sağlayacağı faydaları da kazanabileceklerdir.
 • HEDİYELERDETAYLAR
  Aylık TV+ PaketiHediye aktivasyon SMS'i sonrasında 30 gün boyunca geçerlidir.
  Aylık Fizy Müzik PaketiHediye aktivasyon SMS'i sonrasında 30 gün boyunca geçerlidir.
  3 Aylık Lifebox Üyelik PaketiHediye aktivasyon SMS'i sonrasında 90 gün boyunca geçerlidir.
  Aylık BiP Üzerinden Her Yöne 1.000 DakikaHediye aktivasyon SMS'i sonrasında 30 gün boyunca geçerlidir.
  Aylık BiP Üzerinden Her Yöne 500 DakikaHediye aktivasyon SMS'i sonrasında 30 gün boyunca geçerlidir.
  Haftalık BiP Üzerinden Her Yöne 2.000 DakikaHediye aktivasyon SMS'i sonrasında 7 gün boyunca geçerlidir.
  Haftalık BiP Üzerinden Her Yöne 1.000 DakikaHediye aktivasyon SMS'i sonrasında 7 gün boyunca geçerlidir.
  Haftalık BiP Üzerinden Her Yöne 500 DakikaHediye aktivasyon SMS'i sonrasında 7 gün boyunca geçerlidir.
  Haftalık GollerCepte Süper PaketHediye aktivasyon SMS'i sonrasında 7 gün boyunca geçerlidir.
  Aylık Dergilik PaketiHediye aktivasyon SMS'i sonrasında 30 gün boyunca geçerlidir.
  Haftalık Hürriyet PaketiHediye aktivasyon SMS'i sonrasında 7 gün boyunca geçerlidir.
  Aylık 10 GB İnternetHediye aktivasyon SMS'i sonrasında 30 gün boyunca geçerlidir.
  Haftalık 10 GB İnternetHediye aktivasyon SMS'i sonrasında 7 gün boyunca geçerlidir.
  Haftalık 5 GB İnternetHediye aktivasyon SMS'i sonrasında 7 gün boyunca geçerlidir.
  Haftalık 4 GB İnternetHediye aktivasyon SMS'i sonrasında 7 gün boyunca geçerlidir.
  Haftalık 3 GB İnternetHediye aktivasyon SMS'i sonrasında 7 gün boyunca geçerlidir.
  Haftalık 2 GB İnternetHediye aktivasyon SMS'i sonrasında 7 gün boyunca geçerlidir.
  Haftalık 1 GB İnternetHediye aktivasyon SMS'i sonrasında 7 gün boyunca geçerlidir.
  Haftalık 500 MB İnternetHediye aktivasyon SMS'i sonrasında 7 gün boyunca geçerlidir.
  Günlük 1 GB İnternetHediye aktivasyon SMS'i sonrasında 1 gün boyunca geçerlidir.
  Günlük 500 MB İnternetHediye aktivasyon SMS'i sonrasında 1 gün boyunca geçerlidir.
  Haftalık Hafta İçi 5 GB İnternetHediye aktivasyon SMS'i sonrasındaki 7 gün içerisinde sadece hafta içi günlerinde geçerlidir.
  Haftalık Hafta İçi 1 GB İnternetHediye aktivasyon SMS'i sonrasındaki 7 gün içerisinde sadece hafta içi günlerinde geçerlidir.
  Haftalık 1 GB Facebook & TwitterHediye aktivasyon SMS'i sonrasında 7 gün boyunca geçerlidir.
  Aylık Turkcell İçi 10.000 DakikaHediye aktivasyon SMS'i sonrasında 30 gün boyunca geçerlidir.
  Haftalık Her Yöne 10.000 DakikaHediye aktivasyon SMS'i sonrasında 7 gün boyunca geçerlidir.
  Haftalık Her Yöne 1.000 DakikaHediye aktivasyon SMS'i sonrasında 7 gün boyunca geçerlidir.
  Haftalık Turkcell İçi 1.000 DakikaHediye aktivasyon SMS'i sonrasında 7 gün boyunca geçerlidir.
  Haftalık Her Yöne 500 DakikaHediye aktivasyon SMS'i sonrasında 7 gün boyunca geçerlidir.
  Haftalık Her Yöne 100 DakikaHediye aktivasyon SMS'i sonrasında 7 gün boyunca geçerlidir.
  Günlük Her Yöne 100 DakikaHediye aktivasyon SMS'i sonrasında 1 gün boyunca geçerlidir.
  Günlük Her Yöne 1 SaatHediye aktivasyon SMS'i sonrasında 1 gün boyunca geçerlidir.
  Hafta Sonu Her Yöne 1.000 DakikaHediye aktivasyon SMS'i sonrasında sadece ilk hafta sonu boyunca geçerlidir.

 • Bu kampanyadaki haftalık hediyelere ek olarak, numara taşıyarak veya yeni hat almak suretiyle Turkcell’e gelen yeni bireysel ses hattı aboneleri, Turkcell’e gelişlerinin ilk 30 günü içinde kampanyaya ilk katıldıkları sefere mahsus olmak üzere internet paketlerini katlama hakkı kazanırlar. Bu hakkın detayları aşağıdaki gibidir:
 • 18 Ağustos 2017 – 6 Temmuz 2018 tarihleri arasında, Turkcell’e gelerek, kampanya ortak şartlarına uyan, bireysel faturalı olup ses hatlarıyla alınabilen aşağıdaki tarife paketlerine sahip olan müşterilere, kampanyaya katılım sağladıkları günden itibaren 30 gün süreyle geçerli olacak şekilde tarife paketlerinin içeriğinde yer alan yurt içi data faydası kadar data paketi hediye edilecektir.
 • 750 Ekstra, Akıllı Kamu 2 GB, Akıllı Kamu 3 GB, Akıllı Kamu Maksi, Akıllı Kamu Mini, Avantajlı Maxi, Avantajlı Mega, Emniyet Özel, Engel Tanımayan Hepsi 2 GB, Engel Tanımayan Hepsi 5 GB, Engel Tanımayan Hepsi, Engel Tanımayan İnterneti Bol, Faturalı 11, Faturalı 2 GB Plus, Faturalı 3 GB Plus, Faturalı 3, Faturalı 4 GB Plus, Faturalı 6 GB Plus, Faturalı 7, Faturalı 8 GB Plus, Fırtına 16 GB Platinum, Fırtına 4GB, Fırtına 8 GB, Full Plus, GNÇ Eko, GNÇ Full, GNÇ Star, GNÇ Süper, Gold Plus, Hediyeli Çocuk 200 DK, Hepsi 1000 Plus, Hepsi 500 Plus, Hepsi Bol 750 dk, Interneti Bol 1000 dk, İnterneti Bol 1000 dk, İnterneti Bol 500 dk, İnterneti Bol 500dk, İnterneti Bol 6 GB, Kaçmaz 35, Kaçmaz 39, Kaçmaz 45, Kahraman Paket, Kamu Ekstra, Kamu Kurum 2 GB, Kamu Kurum 4 GB, Kamu Kurum 8 GB, Kamu Kurum Midi 4 GB, Kamu Kurum Mini 4 GB, Kamu Midi 2 GB, Kamu Mini 2 GB, Kamu Özel, Kazandıran Ultra, Konfor Avantaj, Konfor Ekstra, Konfor Fırsat, Konfor Süper, Konfor Ultra, Kontrol Ekstra, Kontrol Plus, PLATIN, Platin Ek Internet, Platin Ekstra İnternet, Platin Ekstra Konuş, Platin Prestige, Platinum 10 GB Basın, Platinum 10 GB, Platinum 10 GB, Platinum 15 GB, Platinum 20 GB, Platinum 50 GB, Platinum 8 GB, Platinum Elit 1000, Platinum Elit 2000, Platinum Elit, Platinum Mega 10 GB, Platinum Mega 15 GB, Platinum Mega 20 GB, Platinum Mega 50 GB Ses, Platinum Mega 6 GB, Platinum Mega 8 GB, Platinum Mega, Platinum Paket, Platinum Plus 10 GB, Platinum Plus 6 GB, Platinum Plus, Platinum Plus, Platinum Prestige, Profesyonel 1000 Plus, Profesyonel 500 Plus, Süpper BiP 12 GB, Süpper BiP 6 GB, Süpper BiP 8 GB, Turbo 2 GB, Turbo 3GB, Turbo 4 GB, Turbo 6 GB, Turbo Avantaj 3 GB, Turbo Bizbize 2 GB, Turbo Bizbize 4 GB, Turbo Bizbize 6 GB, Turbo Ekstra 2 GB, Turbo Ekstra 4 GB, Turbo Ekstra 5 GB, Turbo Ekstra 6 GB, Turbo Ekstra 7 GB ; Turbo 3GB, Turbo 5GB, Turbo 7GB, Turbo Bizbize 5GB, Turbo Bizbize 7GB, Platinum 12GB, Platinum 18GB, Platinum 25GB, Platinum 35GB
 • Ayrıca GNÇ Eko, GNÇ Star ve GNÇ Süper tarife paketlerinde yer alan müşterilere üzerlerinde hâlihazırda bulunan gece 22.00 ile 06.00 arasında geçerli olan Gece İnternet paketlerinin kotası kadar 30 gün süreyle geçerli olacak şekilde hediye edilecektir.
 • 18 Ağustos 2017 – 6 Temmuz 2018 tarihleri arasında, Turkcell’e gelerek,  kampanya ortak şartlarına uyan ve yukarıdaki tarife paketleri dışındaki tarife paketlerine sahip olan bireysel faturalı ses hattı kullanıcılarına da 30 gün süreyle geçerli 1GB yurt içi data kullanım hakkı hediye edilecektir.
 • Ayrıca 18 Ağustos 2017 – 6 Temmuz 2018 tarihleri arasında kampanya ortak şartlarına uyan, bireysel faturalı müşterilerin kampanyaya katılım anlarında üzerlerinde bulunan Turkcell TV+, Lifebox, Dergilik ve BiP paketlerinde yer alan ve sadece kendi URL'lerinde geçerli kotaları kadar yine kendi URL'lerinde geçerli 30 günlük data faydası hediye edilecektir.
 • 18 Ağustos 2017 – 6 Temmuz 2018 arasında, Turkcell’e gelerek, kampanya ortak şartlarını sağlayan bireysel ön ödemeli ses hattı kullanıcılarına, satın aldıkları paketin internet içeriği kadar internet hediye edilecektir. Hesabım uygulaması üzerinden kampanya katılımı sağladıkları anda hatlarında tanımlı internet paketleri olmasa dahi 30 gün içinde alacakları internet paketlerinin içerik miktarı kadar internet, herhangi başka işlem yapmalarına gerekmeksizin otomatik olarak hediye edilecektir. Hediye internet faydaları ana paket faydalarının geçerli olduğu şartlarla verilmektedir. Ana paketin kullanım süresinin bitmesiyle birlikte verilen ücretsiz fayda da iptal edilir.
 • Ayrıca 18 Ağustos 2017 – 6 Temmuz 2018 tarihleri arasında kampanya ortak şartlarına uyan, bireysel  ön ödemeli müşterilerin kampanyaya katılım anlarında üzerlerinde bulunan Turkcell TV+, Lifebox, Dergilik ve BiP paketlerinde yer alan ve sadece kendi URL'lerinde geçerli kotaları kadar yine kendi URL'lerinde geçerli data faydası ana paketin kullanım süresinin bitişine kadar hediye edilecektir.
 • Aboneye, tüm kriterleri karşılaması durumunda kampanya 48 saat içerisinde otomatik tanımlanacak ve bilgilendirme SMS'i gönderilecektir. Hediye internet paketi tanımlandıktan sonra, sim kartın 4.5G olmayan bir sim kartla değiştirilmesi durumunda, hediye paket anında iptal edilecektir. Paket kapsamında verilen kullanım hakları sadece yurt içinde geçerlidir. Faydanın 4.5G şebekesinde üst hız limiti 600mbps, 3G şebekesinde üst hız limiti ana paketin üst hız limiti kadar olacaktır. Abonenin üzerinde herhangi bir internet paketi kotası bulunmuyorsa, paket bitim tarihine kadar kendi aşım tarifesinden ücretlendirilir.
 • Turkcell, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin internet paketleri ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Paket kullanım hakkı bir sonraki döneme devretmez. Ticari gelir elde etmek amacıyla kullanılamaz, satılamaz. Tespit edilen aboneler ile ilgili yasal işlem yapılacak ve hatları tek taraflı olarak iptal edilebilecektir.Paket sadece internet erişim noktası kullanılarak yapılan bağlantılarda geçerlidir. Ücretsiz verilen paketler, kullanım hakkı günlük, saatlik, haftalık periyodlarla belirtilmiş veya; Turkcell TV+, Dergilik, BiP, Lifebox yönleri/URL’leri/uygulamaları hariç belirli bir URL/web sitesi/uygulama yönüne özel paketler kampanyadan yararlanamayacaktır.
 • 4.5G Salla Kazan Kampanyası'ndan kazandıkları hediye paketleri aktif olan ya da Salla Kazan TV+ Üyeliği, Salla Kazan Cinemaximum Bileti, Salla Kazan bavul.com İndirim Çeki, Salla Kazan turkcell.com.tr İndirim Çeki, Salla Kazan 500 Sarı Kutu, Salla Kazan 1000 Sarı Kutu hediyesini son 7 gün içerisinde kazanmış aboneler Dergilik Hediye Kampanyası'ndan yararlanabilir. 

Diğer
Hesabım
 • Hazır Kart müşterisiyken faturalı hatta geçmeniz durumunda ve faturalıdan Hazır Kart'a geçmeniz durumunda kampanyadan yararlanmak için tekrar Hesabım uygulamasından giriş yapıp kampanyaya katılmanız gerekmektedir. 

 • Turkcell Hesabım uygulamasında Salla Kazan ekranında telefonunuzu sallayarak kampanyaya katılabilirsiniz. Telefonunuzun hareket algılama özelliği yoksa ilgili ekrandaki butona basarak kampanyaya katılabilirsiniz. Kampanya dahilinde her hafta hediye kazanma şansınız bulunmaktadır. Her haftanın hediyesi için yukarıda anlatılan işlemi tekrarlamanız gerekmektedir.

 • Kampanyadan sadece sim kartı 4.5G uyumlu Turkcell Bireysel ve Kurumsal, Faturalı ve Hazır Kart, aktif, ses ve data aboneleri yararlanabilir. Borç kapama ve taksitlendirme olan hatlar aktif ise katılabilir. Kampanyaya birden fazla hattınızla katılabilirsiniz.

 • Kampanya dâhilinde sadece sim kartı 4.5G uyumlu Turkcell Bireysel ve Kurumsal, Faturalı ve Hazır Kart, aktif, ses ve data aboneleri, her hafta farklı bir hediyeyi Turkcell Hesabım uygulaması üzerinden kazanabilir.

 • Kampanyadan kazandığınız faydalar ve haklar hattınıza tanımlandığında SMS ile bilgilendirileceksiniz. SMS bilgilendirmesi sonrasında faydalarınızı kullanmaya başlayabilirsiniz.

 • Kullanım süresi içinde kullanmadığınız faydalar bir sonraki aya devretmez.

 • Kampanyadan kazanılan faydaların tamamı kullanıldığında SMS ile bilgilendirileceksiniz.

 • Salla Kazan faydalarının süresi bittiğinde SMS gönderilmez. Kampanyadan kazanılan faydalardan kalan miktarı ve geçerlilik süresini Turkcell Hesabım uygulaması üzerinden veya 2200’a KALAN yazıp SMS göndererek öğrenebilirsiniz. Kazandığınız hediyeyi Hesabım'da görmek için uygulamayı kapatıp açmanız gerekmektedir.
 • Hattınızı başka bir numaraya yönlendirdiğinizde kampanya faydaları geçerli olmaz.

 • Hayır, sınır bulunmamaktadır.

 • Kampanya faydalarının iptalini Turkcell çağrı merkezi veya Turkcell İletişim Merkezleri üzerinden yapabilirsiniz. İptal işlemi yapıldığında kampanya faydaları sona erer.

  • Her yöne paketlerdeki konuşma hediyeleriniz 444‘lü aramalarda geçerli, özel servis numarası aramalarında geçerli değildir.
  • Turkcell içi paketlerdeki konuşma hediyeleriniz 444’lü aramalarda veya özel servis numarası aramalarında geçerli değildir.
  • Konuşma faydaları konferans görüşmelerinde geçerlidir.

 • Salla Kazan'dan kazanılan faydalar fatura dönem değişikliğinde faydalar devam eder. Numara değişikliği, devir, numara taşıma, borç nedeniyle hattın kapanması, ödeme tipi değişikliği ve kendi isteğiyle hat kapama durumlarında faydalar devam etmez.

 • Kampanya kapsamında kazanılan faydalar başka bir hatta transfer edilemez.

  • Aylık TV+ Paketi, bir ay geçerli standart içerik ve TV+ kullanımında geçerli 5GB internet içerir. Kampanyadan bu paketin kazanılması durumunda faydalar aktivasyon SMS'inin ulaşmasından sonra başlayacaktır.  
  • 532 numarasına yapılan aramalar, BiP üzerinde geçerli her yöne paketlerin kotasından düşmemektedir.

 • Kampanya ücretsizdir.

 • Evet, hız kısıtını kaldırır.

 • Hediyelerin kendi geçerlilik süreleri esastır. Birbirlerine eklenmezler.

 • Cinemaximum'da "1 bilet alana 1 bilet hediye" faydası sadece Pazartesi ve Perşembe günleri kullanılabilir. Şifreler 31.10.2017 tarihine kadar geçerlidir. Tüm Cinemaximum salonlarında geçerlidir. Cinemaximum gişe görevlisine Salla Kazan kampanyasından yararlanmak istediğinizi, cep numaranızı ve kampanya şifrenizi iletmeniz gerekmektedir. Şifreniz geçerli ise yer biletiniz düzenlenecektir. 3D filmler anlaşmalı sinemalarda kampanya kapsamındadır. Kampanya Mars VIP Salonlarında ve 4DX teknoloji salonlarda geçerli değildir. Cinemaximum gişelerinden temin edilecek 3D film gözlükleri kampanya kapsamında değildir. Bayram tatilleri, resmi tatiller, ilk ve orta öğretim sömestr tatil dönemi kampanyaya dahil değildir. Şifresini kaybeden aboneler, 8200'a SALLAKAZAN yazıp SMS göndererek şifrelerini tekrar alabilirler.

 • Alcatel Pop 4 6" ve Lenovo Motorola Moto E Plus cihazlarında vadeli kontratlı alımlarında geçerli 100 TL indirim hediyesidir. Turkcell satış noktaları üzerinden yapılacak olan işlemlerde, stoklarla sınırlıdır. Gönderilen aktivasyon SMS'inin sonrasında 7 gün geçerlidir. Farklı indirim kampanyaları ile birleştirilemez. 

 • Sadece yurt dışı uçuşlarda geçerli 100 TL indirimdir. İndirim bilet fiyatı üzerinden verilmektedir. Kampanya sadece yurt dışı uçuşlarda geçerlidir. Kıbrıs uçuşları yurt içi sayılmaktadır. Yurt dışından Türkiye yönüne alınan biletler uluslararası olarak değerlendirildiği için hediye kapsamına dahildir. İndirim şifreleri 31 Ağustos 2017 tarihine kadar geçerlidir. İndirim çekinin kullanımı için hat kontrolü yapılmamaktadır.

 • Süper Lig Gol Videoları anında cep telefonunuza gelir. Maç özetlerini de maç bitiminde hemen izleyebilirsiniz. Ayrıca La Liga ve İngiltere Premier Lig videolarını da takip edebilirsiniz.
   
  GollerCepte ile takımınızın gollerini izlemek için akıllı telefonunuza taraftar uygulamalarını indirmeniz ya da cep telefonunuza gönderilen linke tıklamanız  yeterlidir. GollerCepte hediyesi aktivasyon SMS'inden sonra 1 hafta geçerlidir.

 • www.trabzonspor.com.tr ve TS Club mağazalarında geçerli 20TL indirim hediyesidir. İndirim şifreleri 31 Mayıs 2018 tarihine kadar geçerlidir. 20TL indirim, kampanya veya indirimli ürünlerde geçerli değildir.

 • Paycell 5 TL Dijital Para hediyesi, cep telefonu numaranız ile App Store ve GooglePlay’de yaptığınız alışverişlerde geçerli paradır. Kredi kartı bilgilerini paylaşmaya ihtiyaç duymadan güvenli ve hızlı alışverişin en kolay yoludur. Tanımlanan 5 TL’lik Hediye Para 7 gün içerisinde kullanılabilmektedir. IOS kullanıcısıysanız AppStore’da harcayabileceğiniz 5 iTL yüklenir, Android kullanıcısı iseniz GooglePlay’de harcayabileceğiniz 5 GTL yüklenir. Tanımlanan Hediye Para’yı kullanabilmeniz için Mobil Ödeme’nizin açık ve Mobil Ödeme tanımınızın da cihaz üzerinden yapılmış olması gerekmektedir. Daha önce kendi talepleri doğrultusunda hatlarını Mobil Ödeme’ye kapattıran müşterilerimiz, Paycell Müşteri Hizmetlerini (0850 622 60 60) arayıp hatlarını kolayca Mobil Ödeme’ye açabilir.

  • Paycell Hediye Para’ya ait tüm hak ve sorumluluklar hat sahibine aittir, hiçbir şekilde devredilemez.
  • Söz konusu hak sadece akıllı telefon cihaz kredisi kullanan müşterilere 1 defaya mahsus olmak üzere tanınacaktır.
  • Kazanılan hediye para kullanım süresi 7 gündür.
  • Kullanım süresi içinde kullanmadığınız faydalar bir sonraki aya devretmez.
  • Paycell Hediye Para, nakde çevrilemez, iade edilemez ve değiştirilemez.
  • Kampanyadan sadece bireysel hatlı aboneler yararlanabildiği için Kurumsal hatta geçişlerde hediye para aktarılamamaktadır.
  • Salla Kazan ile Hediye Para kazanan Android telefona sahip müşteriler, 5 GTL’lerini Google Play üzerinden yapacağı alışverişlerde; iOS telefona sahip müşteriler, 5 iTL’lerini  AppStore, iTunes & Apple Music üzerinden yapacağı alışverişlerde kullanabilirler. iOS cihazdan Android cihaza ya da Android cihazlardan iOS cihazlara geçişlerde tanımlanan hediye para kullanılamaz. 

  Mobil Ödeme tanımı Apple kullanıcılarında şu şekilde yapılmaktadır:

  1. Ayarlar menüsüne giriniz.
  2. Apple kimliği sekmesinden Ödeme ve Teslimat sekmesine tıklayınız.
  3. Açılan ekranda ödeme yöntemi olarak GSM’e faturalandırma seçeneğini seçiniz.
  4. Çıkan formdaki bilgileri doldurup ileri seçeneğini seçiniz.
  5. Telefonunuza gelen SMS’teki doğrulama kodunu istenen alana girdikten sonra Turkcell Mobil Ödeme tanımınız yapılmış olacaktır.

  Mobil Ödeme tanımı Android kullanıcılarında şu şekilde yapılmaktadır:

  1. GooglePlay üzerinden sol üst köşeden Hesap menüsüne giriniz.
  2. Hesap menüsünden “Ödeme Yöntemleri” seçilir.
  3. Paycell II Turkcell Mobil Ödeme ödeme yöntemi olarak eklendiğinde tanımınız yapılmış olacaktır.
Sayfayı kaydırın