Türkiye Diyanet Vakfı

Türk Diyanet Vakfı'na bu servisi kullanarak bağış yapabilirsiniz

10 TL / SMS
İncele
Türkiye Diyanet Vakfı

Türkiye Diyanet Vakfı Nedir?

Türkiye Diyanet Vakfı, iyiliğin egemen olarak, insanlara ve bu yolda çaba sarf eden kurumlara maddi ve manevi destek olmayı amaçlamaktadır.

Nasıl Kullanırım?

5601’e ilgili anahtar kelimeyi yazarak gönderilen her mesaj ile 10 TL'lik, 4333’e ilgili anahtar kelimeyi yazarak gönderilen her mesaj ile 12 TL'lik bağış yardımında bulunabilirsiniz.

Anahtar Kelime: Sadaka, Bağış, Genel, Genel,Bağış, Cami,Fidye, Su Kuyusu,Yetim, Gazze,Eğitim, Burs,Yardım, Zekât, Halep, Suriye, Gıda ,Somali , Yemen ,Sudan , Filistin , Afrika , Arakan, Diyanet

13 Mart 1975 tarihinde kurulmuş olan Türkiye Diyanet Vakfı, 970 şubesi ile Türkiye’de ve 100’ü aşkın ülkede gerçekleştirdiği faaliyetlerle hizmette 40 yılına ulaşmıştır. Yeryüzünde iyiliğin egemen olması için insanlara ve bu yolda çaba sarf eden kurumlara maddi ve manevi destek olmayı misyon edinmiştir. Vakfımızın amacı, ülkemizde ve yedi kıtada insanlığın hizmetinde olmaktır.

Abonelikli bir servis olmadığı için iptali yoktur.

5601'e yapılan her bağış ücreti 10 TL'dir

4333'e yapılan her bağış ücreti 12 TL'dir

  • Türk Diyanet Vakfı Bağış servisidir.

  • 5601’e boş mesaj dahil olmak üzere atacağınız her mesaj ile 10 TL'lik, 4333’e boş mesaj dahil olmak üzere atacağınız her mesaj ile 12 TL'lik bağış yardımında bulunabilirsiniz.

  • Bağış bedeli 5601 kısa numarası için 10 TL, 4333 kısa numarası için 12 TL'dir.

  • Tüm vergiler dahildir.

  • Abonelikli bir servis olmadığı için iptal gerektirmez.

Kapat
Yardım ister misiniz?