Samsung Galaxy Apps Store’da Paycell Mobil Ödeme

Paycell Mobil Ödeme ile Samsung Galaxy Apps Store'da dilediğiniz uygulamayı cep telefonu numaranızı kullanarak satın alabilirsiniz

Turkcell Samsung Galaxy Apps Store’da Paycell Mobil Ödeme

Samsung Galaxy Apps Store’da Paycell Mobil Ödeme Nedir?

Paycell Mobil Ödeme ile Samsung Galaxy Apps Store'da dilediğiniz uygulamayı kolayca satın alabilir, uygulama içi harcamalarınızı sadece cep telefonu numaranızı kullanarak kolayca ve güvenle yapabilirsiniz.

Nasıl Kullanırım?

Samsung Galaxy Apps Store’da yer alan binlerce uygulamadan birini satın almak istediğinizde, ödeme adımında en üstte yer alan Mobil Ödeme seçeneğini seçip Samsung hesabınızın şifresini girerek kolayca ve güvenle satın alım yapabilirsiniz.

Turkcell'liler Samsung Galaxy Apps Store’da tüm uygulama, oyun ve oyun içi harcamalarını sadece cep telefonu numaralarını kullanarak tek tıkla ve güvenle yapıyor. Turkcell’lilere özel bu olanak sayesinde ödeme, kredi kartı bilgileri girilmeden, faturaya yansıtılarak ya da TL bakiyesinden düşülerek gerçekleştirilebiliyor. Tüm Samsung Galaxy cihazlarında kullanılabilen Paycell Mobil Ödeme Servisi’nden, hem faturalı hem de ön ödemeli hatta sahip Turkcell’liler faydalanabiliyor. Böylelikle kullanıcılar, Türkiye’de ilk kez Samsung Galaxy Apps Store’da kredi kartı dışında bir seçenekle ödeme yapabiliyor.

İptal seçeneği  bulunmamaktadır.

Turkcell faturanıza yansıyan alışveriş tutarınız üzerinden ayrıca ÖİV alınmayacaktır.

LİMİT BİLGİLERİ

Tek İşlem LimitiFaturalı Hatlar için
Aylık Limit
Faturasız Hatlar için
Aylık Limit
Samsung Galaxy Apps Store
Uygulama ve Uygulama İçi Harcamalar
100 TL200 TL ila 750 TL500 TL

  • KALAN yazıp 5522’ye göndererek kalan Faturana Yansıt limit bilginizi öğrenebilirsiniz.
  • Limitler üye iş yerine göre farklılık gösterebilir. Detaylı bilgi için 532'yi arayabilirsiniz.
  • Abonelik yaşı 90 günün altında olan faturalı hatlar için aylık limit 35 TL'dir.