Turkcell Fatura Danışmanı

Turkcell Fatura Danışmanı ile kafanız rahat!

Ücretsiz
İncele
Turkcell Turkcell Fatura Danışmanı

Turkcell Fatura Danışmanı Nedir?

Fatura Danışmanı ile fatura bilgilerinizi ücretsiz takip edebilir, dilerseniz konusunda uzman danışmanlarımızdan hizmet alabilirsiniz.

Daha Fazla Bilgi

0532 757 22 22'yi aradığınızda Fatura Danışmanı menüsünden istediğiniz bilgiyi söyleyerek hizmet alabilirsiniz. Örneğin güncel tutarınızı öğrenmek için “güncel tutar” demeniz yeterlidir. 532'de Fatura Danışmanları'na bağlanmak içinse, sizi karşılayan ana menüde "Fatura Danışmanı" dedikten veya karşınıza çıkan menü seçeneklerinden "Fatura Danışmanı" seçeneğini tuşladıktan sonra, hem fatura bilgilerinizi öğrenebilir hem de Fatura Danışmanı'na bağlanabilirsiniz.

Fatura bilgilerinizi ücretsiz takip etmek için 0532 757 22 22'yi arayabilir ya da Hesabım'daki Fatura Danışmanı menüsünü kullanabilirsiniz. Faturanızla ilgili canlı destek ve danışmanlık almak ihtiyacı duyarsanız da 532'yi arayarak Fatura Danışmanları ile görüşebilirsiniz.

0532 757 22 22 Ücretsiz Hizmet Hattı, faturanız ile bilgileri ücretsiz öğrenebileceğiniz bir sesli yanıt servisidir. Bu numarayı arayarak güncel tutarınızı takip edebilir, fatura tutarınızı ve fatura özetinizi öğrenebilirsiniz. Bunun yanı sıra fatura kontrol işlemlerinizi, SMS fatura aboneliğinizi veya fatura dönem tarihi değişiklik işleminizi de buradan ücretsiz gerçekleştirebilirsiniz.

Hesabım'daki Fatura Danışmanı menüsü de faturanız ile bilgileri ücretsiz takip etmenize ve incelemenize yarar. Burada son 6 faturanızla ilgili bilgiler, kullanım detaylarınız, en çok konuştuğunuz günler ya da numaralar, fatura ayarlarınız, yani faturanızla ilgili her konu elinizin altındadır.

532 Fatura Danışmanları hizmetimiz ise, faturanızla ilgili her konuda yardımcı olmak için konusunda uzmanlaşmış çalışanlarımız tarafından sunulmaktadır. 532'yi arayarak Fatura Danışmanı menüsünden danışmanlarınıza ulaşabilirsiniz.

Fatura Danışmanı hizmeti, abonelik veya abonelik iptali gerektirmemektedir.
0532 757 22 22
Turkcell hattınızdan 0532 757 22 22’yi aramak ve Hesabım'ı kullanmak ücretsizdir. 532'yi arayıp sesli yanıt siteminde geçireceğiniz süre de ücretsizdir. Fatura Danışmanları ile yapacağınız canlı görüşme ise normal Turkcell Müşteri Hizmetleri'ni aramalarınız gibi, varsa yurt içi her yöne konuşma paketinizden en fazla 1 dakika düşülerek, paketiniz yoksa veya bitti ise de tarifenizin fiyatlandırmasından en fazla 1 dakika olacak şekilde ücretlendirilir.