Çare Yardımlaşma ve Kalkınma Derneği

Çare Yardımlaşma ve Kalkınma Derneği

10 TL / SMS
İncele
Turkcell Çare Yardımlaşma ve Kalkınma Derneği

Çare Yardımlaşma ve Kalkınma Derneği Nedir?

Çare Yardımlaşma ve Kalkınma Derneği’nin kolay ve hızlı bağış yapma yöntemidir. Çare Derneği, cennet vatan ülkemiz başta olmak üzere Orta ve Güney Asya ile Afrika’da karınca kudretince insanlık aleminin eğitim, sağlık, barınma, gıda gibi hayati ihtiyaçlarını gidermeyi hedeflemiştir. Bölgelere ulaştırılan bu hizmetlerin neticesinde ise iman ve İslamiyet davası için manevi desteklerden de geri durmamayı hedefliyoruz. 3851’e göndereceğiniz her SMS ile bizi bu yolda destekleyebilirsiniz.

Nasıl Kullanırım?

3851’e ilgili anahtar kelimeyi yazarak gönderilen her mesaj ile 10 TL'lik bağış yardımında bulunabilirsiniz.
Anahtar Kelime : Kurumun belirlediği anahtar kelimeler kullanılacaktır.

Çare Derneği olarak yeryüzünde insanlık dramının yaşandığı her coğrafyada bulunmaya gayret gösteriyoruz. Başta cennet vatan ülkemiz olmak üzere dünya üzerinde nerede bir mazlum varsa orada Çare var diyerek yola koyuluyoruz. Filistin, Gazze’de ekonomik ve sosyal abluka altında bulunan Müslüman halk için yerelde bulunan partner kuruluşlarımızla yardımları ulaştırıyoruz. Afrika’da kuraklıktan dolayı susuzluk çeken bölgelere gerekli fizibilite çalışmaları ile en uygun en muhtaç sahalara su kuyuları açıyoruz. Yine Afrika’da ciddi boyutlara ulaşan sağlık hizmeti alamayan bölgelere çözüm için sağlık kampları düzenliyoruz. Eğitim haklarının en güzel surette halka ulaştırılması için yetimhane, medrese ve okullar; ibadetlerini de daha rahat yapabilmeleri için mescit ve abdesthaneler inşa ediyoruz. Tüm bunların yanı sıra savaş, doğal afet, baskı, zulüm, işkence vb. gibi maddi manevi sıkıntıların yaşandığı Afrika, Orta Doğu, Asya ve Uzak Asya’da hızlı reflekslerle yine faaliyetler düzenlemekteyiz.

Abonelikli bir servis olmadığı için iptal gerektirmez.

Her bağış vergiler dahil 10 TL’dir.

  • Çare Yardımlaşma ve Kalkınma Derneği’nin kolay ve hızlı bağış yapma yöntemidir. Çare Derneği, cennet vatan ülkemiz başta olmak üzere Orta ve Güney Asya ile Afrika’da karınca kudretince insanlık aleminin eğitim, sağlık, barınma, gıda gibi hayati ihtiyaçlarını gidermeyi hedeflemiştir. Bölgelere ulaştırılan bu hizmetlerin neticesinde ise iman ve İslamiyet davası için manevi desteklerden de geri durmamayı hedefliyoruz. 3851’e göndereceğiniz her SMS ile bizi bu yolda destekleyebilirsiniz.

  • Abonelikli bir servis değildir.

  • Her bağış için 10 TL ödenir.

  • Tüm vergiler dahildir.

  • Abonelikli bir servis olmadığı için iptal gerektirmez.