Bizce 4 İşlem Bol GB Oyunu

4 İşlem Bol GB oyunuyla hem keyifli vakit geçirin, hem de internet hediyesi kazanın.

19 TL / ADET
İncele
Turkcell Bizce 4 İşlem Bol GB Oyunu

Bizce 4 İşlem Bol GB Oyunu Nedir?

Bizce uygulamasına girin, “Eğlence Başlasın” butonuna tıklayın, girişi yaptıktan sonra rakibinizle eşleşip verilen 4 işlemleri verilen sürede doğru yapıp puan toplayın. Süre sonunda toplam puana göre kazanan oyuncu belli olur. Tüm vergiler dahil 19 TL’ye oynayacağınız bu ücretli oyunda herkes kazanır. Oyuna katılan kullanıcılara günlük 1GB internet yüklenir, kazanan kullanıcıya ise ekstra günlük 1GB internet daha yüklenecektir.  

Nasıl Kullanırım?

Bizce mobil uygulaması üzerinden, “Eğlence” sekmesi “4 İşlem Bol GB” altında, “Eğlence Başlasın” butonuna tıklayarak oyun oynamaya başlayabilirsiniz. Wi-fi şebekesinden girmeniz durumunda HIZLI GİRİŞ seçeneği ile veya cep telefonuna gelecek SMS’i onayladıktan sonra yarışmaya başlayabilirsiniz. 
 • Katılım Kriterleri: Bizce 4 İşlem Bol GB oyununu Bizce mobil uygulamasını uygulama marketlerinden indirip uygulamaya giriş yapan, Turkcell faturalı ve faturasız, bireysel ya da kurumsal hat kullanan müşteriler oynayabilir. Turkcell Rahat aboneleri oyunu oynayamaz.
 • Nasıl Kullanırım?: Bizce mobil uygulaması üzerinden, “Eğlence” sekmesi “4 İşlem Bol GB” altında, “Eğlence Başlasın” butonuna tıklayarak oyun oynamaya başlayabilirsiniz.
 • Servis Detayları: Kullanıcılara karşı oynanan, katılan herkese ödül verilen ve oyun galibinin ayrıca büyük ödül kazandığı süre bazlı bilgi yarışmasıdır. Kullanıcılara yarış süresince 4 işlem soruları sorulmaktadır (toplama, çıkarma, bölme ve çarpma), kullanıcılar doğru ve yanlış cevaplarından birini seçerek soruları cevaplayacaktır. Her yarış hakkı için ödenecek ücret vergiler dahil 19 TL’dir. Başarılı bir şekilde ücretlendirilerek yarışmaya katılan herkes anında 1 gün geçerli 1 GB kazanır, yarışı kazanan oyuncu 1 gün geçerli 1 GB daha kazanır. Kullanıcılar ödüller yüklenince SMS ile bilgilendirilir. Kullanım süresi içinde harcanmayan internet paketleri otomatik olarak silinir. Kazanılan ödüller yalnızca yurt içinde geçerlidir. 
 • Oyun katılım sınırı: Her bir kullanıcı bir ayda toplam 150 kez oyun oynayabilir.

Tekil oyun başına ücretlendirildiği ve abonelikli servis olmaması sebebi ile iptal kurgusu bulunmamaktadır. 
Diğer
Bizce uygulaması
Bizce 4 İşlem Bol GB oyununa katılım tüm vergiler dahil 19 TL’dir. Ücret karşılığı Günlük 1 GB abonenin hattınıza otomatik olarak tanımlanır.
Oyuna sadece Turkcell aboneleri katılabilir. Ödeme faturalı Turkcell aboneleri için faturaya yansıtılarak, faturasız Turkcell aboneleri için bakiyeden düşülerek yapılır. Turkcell Rahat aboneleri oyuna katılamaz. Gün içerisinde birden fazla oyun oynanabilir. Her katılım için 19 TL ödenmesi gerekmektedir. 
 
 • Kullanıcılara karşı oynanan, katılan herkese ödül verilen ve oyun galibinin ayrıca büyük ödül kazandığı süre bazlı bilgi yarışmasıdır. Kullanıcılara yarış süresince 4 işlem soruları sorulmaktadır (toplama, çıkarma, bölme ve çarpma), kullanıcılar doğru ve yanlış cevaplarından birini seçerek soruları cevaplayacaktır.

 • Kullanıcılar puan tablosunda hafta içinde yarış yaparak kazandıkları puanlara göre sıralanırlar, sıralama anlık olarak değişmektedir.

 • Bizce mobil uygulaması üzerinden 4 İşlem Bol GB oyununa tıklayarak oyun oynamaya başlayabilirsin. Wi-fi şebekesinden girmen durumunda HIZLI GİRİŞ seçeneği ile veya cep telefonuna gelecek SMS’i onayladıktan sonra yarışmaya başlayabilirsin. 

 • Evet. Her bir kullanıcı bir ayda toplam 150 kez oyun oynayabilir.

 • Her yarış hakkı için ödenecek ücret vergiler dahil 19 TL’dir. Ücretli oyuna başlandığında kullanıcıya 3 adet can hakkı verilir ve bu canlar yanlış cevaplanan sorulardan eksi puan düşülmesini engellemektedir.

 • Başarılı bir şekilde ücretlendirilerek yarışmaya katılan herkes anında 1 gün geçerli 1 GB kazanır, yarışı kazanan oyuncu 1 gün geçerli 1 GB daha kazanır. Kullanıcılar ödüller yüklenince SMS ile bilgilendirilirler. Kullanım süresi içinde harcanmayan internet paketleri otomatik olarak silinir. Kazanılan ödüller yalnızca yurt içinde geçerlidir. Yanlış verilen her cevapta 10 puan düşülür, eğer kullanıcının can hakkı var ise puan düşülmez can hakkından bir adet düşülür.

 • Can hakkı yanlış cevaplanan sorudan puan düşülmesini engeller. Can hakkı her yarışa özeldir ve yarış bitiminde sıfırlanmaktadır. Ücretli oyun başlatan her kullanıcıya 3 can hakkı verilir.

 • Yarışmada doğru cevap verilen soru başına sorunun zorluk seviyesine göre (kolay seviye soru 10 puan, orta seviye soru 20 puan, zor seviye soru 30 puan) kazanılır. Ayrıca üst üste bilinen her 3 sorudan ek olarak 20 puan kazanılır. Yarışmayı kazanan kullanıcıya ek olarak 100 puan daha verilir.