GNÇ Ekstra 13GB Paketi

GNÇ Ekstra 13GB Paketi

GNÇ Ekstra 13GB paketinin bol içerikleri ile Turkcell Faturalı’nın kalitesini yaşayın!

GNÇ Ekstra 13GB Paketi

Paketteki Faydalar

Turkcell WiFi noktalarında geçerli 10 GB internetin keyfini çıkartın.
Instagram/Facebook/Twitter/Youtube’a özel 3 GB internet ile sosyal medyanın keyfini çıkartın.
Dergilik’e özel 1GB internet ile Türkiye’nin popüler yüzlerce dergi ve gazetesini keyifle okuyun.
BiP’e ve Whatsapp'ta aramalar dışında geçerli sınırsız internet ile yüksek kaliteli mesajlaşmanın keyfini çıkartın.
Fizy Video Üyeliği ve Fizy’e özel 5 GB internet ile müzik ve videonun keyfini çıkarın.
TV+ Mini Paket Üyeliği ve TV+’a özel 5 GB internet ile TV keyfini dolu dolu yaşayın.
Lifebox 25 GB Standart üyeliği ve Lifebox’a özel ek 5GB internet ile tüm fotoğraf ve videolarınızı internetinizi düşünmeden yedekleyin, telefonunuzda kolayca yer açın!
Sesli ve görüntülü aramalar dışında Whatsapp’ta geçerli  

Tarifeniz Yurt Dışında Geçerli

Paketinizin özelliği gereği, yurt dışında geçerli ülkelerde, yurt içi tarifenizdeki her yöne dakikalarınızla bulunduğunuz ülke ve Türkiye'yi arayabilir, internet ve SMS'lerinizi otomatik olarak günlük ek ücret karşılığında kullanabilirsiniz.

Katılım Kriterleri

 • 24.06.2022 tarihi itibarıyla paket abone alımına kapatılacaktır.
 • Paketten TC vatandaşı olan ve Paycell mobil ödeme onayı olan Turkcell bireysel faturalı ses hattı aboneleri yararlanabilir. Paketten hat sahibi yaşı 26 dan küçük olan veya kullanıcı yaşı 7 – 25 arasında( 7 ve 25 dahil) olan aboneler yararlanabilir.
 • GNÇ Ekstra 13GB paketi her yöne 1100 dk, her yöne 250 SMS/MMS, 10 GB internet, Facebook/Twitter/Youtube/Instagram yönüne geçerli 3GB internet, sesli ve görüntülü aramalar dışında Whatsapp ve BiP’de geçerli sınırsız mesajlaşma, Dergilik’te geçerli aylık 1GB internet, Lifebox’ta geçerli aylık 5GB internet, TV+’da geçerli aylık 5GB internet ve Fizy’de geçerli aylık 5GB, BiP’te geçerli 5GB internet ve GNÇ Maksi Life paketi içerir.
 • GNÇ Maksi Life paketi TV+ Mini paket üyeliği, Lifebox 25GB Standart+ üyeliği, Fizy Video üyeliği içerir. Tv+ hizmeti Lifecell TV Yayın ve İçerik Hizmetleri A.Ş. tarafından, Lifebox hizmeti Lifecell Bulut Çözümleri A.Ş tarafından, Fizy hizmeti Lifecell Müzik Yayın ve İletim A.Ş. tarafından sunulmaktadır.
 • Paket dahilinde verilen faydalar yurt içi kullanım için geçerli olacaktır.
 • Paket kapsamında TV+'ta geçerli 5GB internet, Lifebox'ta 5GB internet ve Fizy'de geçerli 5GB internet sunulmaktadır.  

Ücretlendirme

 • 24.06.2022 tarihi itibarıyla paket abone alımına kapatılacaktır.
 • Paket fiyatı KDV ve ÖİV dahil 135 TL’dir, telsiz kullanım ücreti ve telsiz ruhsat ücreti dahil değildir. Vergiler hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.
 • TV+ Mini paket üyeliği için aylık ücret 5,60 TL, Lifebox 25GB Standart+ üyeliği için aylık ücreti 5,30 TL, Fizy Video üyeliği için aylık ücreti 2,83 TL'dir. Bu ücretler GNÇ Ekstra 13GB paket ücretine dahil olup bu bedeller, Turkcell Ödeme ve E-para Hizmetleri A.Ş (“PAYCELL”) tarafından sunulan Mobil Ödeme hizmeti aracılığı ile TURKCELL tarafından, elektronik haberleşme hizmeti bedelinden ayrı olarak tahsil edilecektir.
 • Tarife paketi bitişindeki kullanım bilgisi için tıklayınız.
 • Paketin yurt içi her yöne ses ve SMS faydaları KKTCELL yönüne de geçerlidir.
 • Yurt içi tarifenizdeki tüm her yöne dakika, internet ve SMS’i yurt dışında geçerli ülkelerde otomatik olarak günlük ek ücret karşılığında kullanabilirsiniz. Yurt dışında geçerli ülkelerde tarifenizin tüm her yöne dakikası ile bulunduğunuz ülke ve Türkiye’yi arayabilir, ayrıca tüm internet ve SMS’lerinizi kullanabilirsiniz. Yurt dışında yaptığınız ilk kullanımda devreye girer. Kullanmadığınız gün ücret ödemezsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
 • Bu özelliği iptal ettiğiniz durumda ya da özelliğin geçerli olmadığı ülkelerdeki kullanımlarınız paketinize dâhil olmaz ve başka bir yurt dışı paketiniz yoksa belirli ülkeler için Akıllı Dünya Tarifesi üzerinden ücretlendirilir. Akıllı Dünya Tarifesi ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.
 • Ücretlendirme periyodu konuşma için 6 sn, internet için 1 kb’dir.
 • İnternet paketinin üst limit hızı 4.5G bağlantıları için 100 Mbps, 3G bağlantıları için 63 Mbps olacaktır. Turkcell, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin internet paketleri ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • 4.5G Hızını Deneme Kampanyası kapsamında 4.5G şebekesinde 600 Mbps üst hız limiti sunulur.
 • Bu kampanyadan yararlanan abonelerimiz yurt içi 4.5G hizmetinden faydalanmak için onay vermiş ve abonelik başvurusunda bulunmuş sayılır. Cihaz ve SIM kart uyumlu olduğu sürece herhangi ek bir işlem yapmadan; telefonda ilgili şebeke tipi seçilerek, 4.5G hizmetinden faydalanmaya başlanılabilir. Abonelik iptali için 3G yazıp 2222’ye gönderilmesi yeterlidir.
 • Paket kapsamındaki faydalar üçüncü şahıslara transfer edilemez, paket kullanım hakkı bir sonraki döneme devretmez. Ticari gelir elde etmek amacıyla kullanılamaz, satılamaz. Tespit edilen aboneler ile ilgili yasal işlem yapılacak ve hatları tek taraflı olarak iptal edilebilecektir.
 • Turkcell, sunulan hizmetin haberleşme ihtiyacının karşılanması dışında amaçlar için kullanıldığını belirlemesi durumunda  tespit ettiği hatları kapama hakkını saklı tutar. FCT cihazlarına takılan hatlar bu paketten yararlanamazlar.

SMS
 • GNCEKSTRA13GBAYLIK yaz 2200’a gönder
 • 532 ya da 0532 532 0000
  Kapat
  Yardım ister misiniz?