KONUŞMA İNTERNET SMS EK AVANTAJ ÜCRET
500 DK HER YÖNE
1 GB İNTERNET
1000 SMS HER YÖNE
BiP Kullanımlarında Geçerli 1GB
19 TL /AY

Daha Fazla Bilgi

 • Yıldız 1 GB Paketi’nden, son 90 gün içinde numarasını taşıyarak veya yeni bir hat alarak Turkcell Hazır Kart’a gelen ve son 30 gün içinde Turkcell’den numarasını taşımamış, ön ödemeli konuş kazan, bizbize ve bizbize kamu tarifeleri hariç diğer tarifelerde yer alan aboneler yararlanabilir.
 • SMS kanalından yapılan kampanya katılımlarında, kampanya iptal edilmedikçe, paket 30 günde bir otomatik olarak paketin aylık ücreti karşılığında 12 ay yenilenecektir. Kampanyanın yenilenmesi sırasında hatta bakiye olmaması durumunda, bakiye bulana kadar sistem 60 gün boyunca denemeye devam edecektir. 60 gün boyunca yeterli bakiye bulunmadığında paket iptal edilir. İptal durumunda, abonelerin kampanyadan faydalanmak için tekrar başvuruda bulunmaları gerekir. Başvuru anında kampanya koşullarına uygun aboneler kampanyadan tekrar faydalanabilir. SMS kanalından yapılan katılımlarda, paket aynı ay içinde 1 kez alınabilir.
 • Kampanya kriterlerini sağlayan müşteriler, diledikleri durumda bu paketi bayi POS cihazından da satın alabileceklerdir. SMS kanalından farklı olarak, Yıldız 1 GB paketi POS kanalından satın alındığında 30 gün sonunda otomatik olarak yenilenmeyecektir. Bu kanaldan satın alan müşteriler, paket abone alımına açık olduğu sürece 12 ay boyunca bu paketi POS kanalından satın almaya devam edebilirler. POS kanalından kampanya dahilinde alınan paket aynı ay içinde en fazla 4 kez alınabilir.
 • Paket kapsamındaki kullanımlar yurt içinde, 30 gün boyunca geçerlidir ve ücretlendirme periyodu konuşma için 60 saniye, internet için 100 KB şeklindedir.
 • Paket bitiminde aboneler konuşma ve mesajlaşma için kendi tarifeleri üzerinden, internet için 2 kr/100 KB şeklinde ücretlendirilir. İptal durumunda, abonelerin kampanyadan faydalanmak için tekrar başvuruda bulunmaları gerekir. Başvuru anında kampanya koşullarına uygun aboneler kampanyadan tekrar faydalanabilir. Paket faydaları kullanılmadıklarında bir sonraki döneme devretmez, 3. kişilere transfer edilemez.
 • Fiyatlara %18 KDV ve %25 ÖİV dâhildir.
 • 8 Mart 2016'dan itibaren yeni bir hat alarak veya numarasını taşıyarak Turkcell Hazır Kart'a gelen ve kampanya koşullarını sağlayan müşteriler diledikleri durumda bu paketi bayi POS cihazından da satın alabileceklerdir. SMS kanalından farklı olarak, Yıldız 1 GB paketi POS kanalından alındığında 30 gün sonunda otomatik olarak yenilenmeyecektir. Bu kanaldan satın alan müşteriler 12 ay boyunca bu paketi POS kanalından satın almaya devam edebilirler.
 • Kampanyada verilen data paketinin 3G Şebekesinde üst hız limiti 63 Mbps, 4.5G Şebekesinde 100 Mbps'dir.
 • 4.5G Hızını Deneme Kampanyası kapsamında 4.5G şebekesinde 600 Mbps üst hız limiti sunulur.
 • Turkcell, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin internet paketleri ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Data paketi sadece wap ve internet erişim noktası kullanılarak yapılan bağlantılarda geçerlidir. İnternet erişim noktası, Blackberry cihazları tarafından kullanılan Blackberry erişim noktası ve 3G netbook, notebook ve USB modemler tarafından kullanılan Mobil Genişbant (MGB/MGBS) erişim noktaları paketlere dahil değildir.
 • Bu kampanyadan yararlanan abonelerimiz yurt içi 4.5G hizmetinden faydalanmak için onay vermiş ve abonelik başvurusunda bulunmuş sayılır. Cihaz ve SIM kart uyumlu olduğu sürece herhangi ek bir işlem yapmadan; telefonda ilgili şebeke tipi seçilerek, 4.5G hizmetinden faydalanmaya başlanılabilir. Abonelik iptali için 3G yazıp 2222’ye gönderilmesi yeterlidir.
 • BiP kullanımlarında geçerli 1GB internet hakkı 4.5G Hediye BiP 1 GB Kampanyası kapsamında ücretsiz verilmektedir.
 • Paket kapsamındaki dakika ve internet üçüncü şahıslara transfer edilemez.
 • Paket kapsamında verilen kullanım hakları sadece yurt içinde geçerlidir.
 • Bu paketi kullanan, 4.5G uyumlu cihaz ve SIM kartı sahibi 4.5G abonesi Turkcell müşterilerimizin internet paketlerindeki kotaları 4.5G Katlanan İnternet kampanyası ile ikiye katlanıyor. Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

SMS
 • YILDIZ1GB yaz 2222’ye gönder
 • 532 ya da 0532 532 0000
  0532 757 22 22