Daha Fazla Bilgi

İçerikYıllık Abonelik ÜcretiAylık Abonelik Ücreti
Her yöne 2.000 DK + Her yöne 1.000 SMS/MMS + 2 GB (+4TL’ye 2 GB)75 TL
(+4TL’ye 2 GB)
99 TL

 • Platin Paket ile 4TL’ye 2 GB paylaşılabilir internet alarak paketinizi 4 GB yapabilir ve ek internetinizi tüm cihazlarınızla paylaştırabilirsiniz.
 • Paket dahilindeki kullanım haklarınızı bitirdiğinizde, sizin hiçbir şey yapmanıza gerek kalmadan fatura kesim tarihinize kadar geçerli ek paketler hattınıza tanımlanır. Böylece paketli kullanım avantajınız hep devam eder. Ek paketler bittikçe yenisi tanımlanır.
Ek PaketİçerikÜcret
Ek Konuşma PaketiHer yöne 250 dakika5 TL
Ek Mesajlaşma PaketiHer yöne 250 SMS/MMS5 TL
Ek İnternet Paketi250 MB5 TL

 • Yurt dışını ararken veya yurt dışında yapacağınız kullanımlarda da avantajlı paketler otomatik olarak hattınıza tanımlanır. Paketiniz bittikçe yenisi tanımlanır.
Paket
Yurt Dışını Arama Paketi
60 dakika
9 TL
Akıllı Yurt Dışı Konuşma Paketi (Avantaj Ülkeleri)
Yurt dışında geçerli 30 dakika
25 TL
Akıllı Yurt Dışı İnternet Paketi (Avantaj Ülkeleri)
Yurt dışında geçerli 30MB
25 TL
Akıllı Yurt Dışı Konuşma Paketi (Uzaklar)
Yurt dışında geçerli 30 dakika
49 TL
Akıllı Yurt Dışı İnternet Paketi (Uzaklar)
Yurt dışında geçerli 20MB
49 TL

 • Kampanyadan son 90 gün içerisinde yeni hat alarak veya numara taşıma işlemi yaparak Platin Paket Yıllık Abonelik Kampanyasını seçmiş yeni müşteriler faydalanabilir.
 • Platin Paket yıllık abonelik kampanyasına giren yeni müşteriler, 4TL'ye paylaşımlı 2 GB internet paketini alarak toplam 79TL'ye 2000 DK + 1000 SMS/MMS + 4 GB kullanıma sahip olurlar. Paylaşımlı internet paketi, yılık abonelik kampanyasıyla beraber aktiflenir.
 • Paylaşımlı internet kampanyası ile kazanılan ek 2 GB internet hem telefon hem de tabletlerle paylaştırılabilir.
 • Akıllı Yurt Dışı Tarifesi ile ilgili detaylı bilgi için tıklayın.
 • Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir, telsiz kullanım ücreti ve telsiz ruhsat ücreti dahil değildir. Vergiler hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.
 • Paket kapsamında ve paket aşımında yapacağınız yurt içi görüşmeleriniz 6 saniyede bir ücretlendirilir.
 • Erken iptal bedeli: Yıllık abonelik yaptırdığınızda paketinizin ücreti 12 fatura dönemi boyunca sabit kalacak ve fiyat değişikliklerinden etkilenmeyecektir. Yıllık Abonelik kapsamında, 12 ay boyunca seçtiğiniz paketin yıllık abonelik teklifinde kalma sözü vermeniz gerekmektedir. 12 fatura dönemi içinde dakika paketinizi veya yıllık abonelik kampanyanızı iptal ettirdiğiniz durumda faturanıza erken iptal bedeli yansıtılır. Erken iptal bedeli ile ilgili detaylı bilgi sıkça sorulan sorular bölümünde yer almaktadır.
 • Vergilerde ve/veya mevzuat gereğince ilgili kurumlara yapılması gereken ödemelerde meydana gelecek artışlar ile kamu kurum ve kuruluşlarının işlem ve kararları nedeni ile yapılması gereken tarife değişiklikleri, tarifelere aynen yansıtılacaktır. Bu durum sabit fiyat garantisi kapsamı dışındadır.
 • 13.12.2015 tarihi itibarıyla kampanyadan yararlanan abonelerimiz yurt içi 4.5G hizmetinden faydalanmak için onay vermiş ve ön talep/abonelik başvurusunda bulunmuş sayılır. Turkcell tarafından sunulacak olan 4.5G hizmetinin başlayacağı tarih itibarıyla, cihaz ve sim kart uyumlu olduğu sürece herhangi ek bir işlem yapmadan; telefonda ilgili şebeke tipi seçilerek, 4.5G hizmetinden faydalanmaya başlanılabilir. İptali için IPTAL 4.5G yazıp 2222’ye gönderilmesi yeterlidir.
 • 26.01.2017 tarihinden itibaren paketin yıllık aboneliğinde bulunan aboneler taahhütleri bitiminden itibaren veya sözleşme iptal durumunda; yurt içi 10GB internet, her yöne 2000 dakika, Turkcell’lilerle sınırsız dakika, her yöne 1000 SMS sunan Platinum Mega 10GB Paketi'nden faydalanacaktır.
Kapat
Yardım ister misiniz?