Daha Fazla Bilgi

Müşteriler hediye dakikaları bittiğinde kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilecektir.
Hediye dakikalar faturalı müşteriler için Haydi gel tarifesinde olduğu gibi 6 sn’dir. Mobil Numara Taşıma işlemini gerçekleştirdikten sonra 30 gün içerisinde Turkcell bayilerinden numara taşıma talebi ile birlikte ücretsiz olarak alınan Kazı Kazan Kart’taki kampanya kodunun 2156’ya gönderilmesi gerekmektedir. Haydi Gel Minik Paket aboneleri kampanyadan faydalanabilmektedir. Gönderimden sonra başarılı kayıt olduğu bilgisi SMS ile dönülen boneler kampanyadan yararlanabileceklerdir.

Kampanya kapsamında 12 ay boyunca aylık yurt içi her yöne 100 dk ve Turkcell'lilerle 150 dk olmak üzere toplam 250 dk görüşme süresi sunulmaktadır. Öncelikle Kampanya dakikaları ardından Paket dakikaları kullanılır. (özel ücretli numaralar ve servisler hariçtir).

Kampanya faydası 12 ay boyunca geçerli olacaktır. Kampanya kazı kazan kart stokları ile sınırlıdır. Kampanya katılımı için gönderilen SMS ücretsizdir. Dakikalar transfer ve devri edilemez. 1 ay içinde kullanılmayan hediye dakikalar iptal olur, bir sonraki aya devretmez.

Haydi Gel Fırsat Kampanyası ile birlikte alınması durumunda 19 TL karşılığı paket dakikaları ile toplam 500 dakika görüşme süresine ulaşılır.
Diğer
  • Kazı Kazan Kartınızdaki şifreyi 2156’ya göndermeniz yeterli olacaktır.