Daha Fazla Bilgi

 • 15 Eylül – 8 Ekim 2014 tarihleri arasında numaranı Turkcell'e taşıma işlemini tamamladıysan ve 25 yaşın altındaysan, telefonuna Mediamarkt.com.tr üzerinden yapacağın alışverişlerinde geçerli olacak bir kampanya kodu iletilecek.
 • İletilen kodu kullanarak Mediamarkt.com.tr'den yapacağın 250 TL - 499 TL arası alışverişlerinde geçerli 25 TL indirim, 500 TL - 999 TL arası alışverişlerinde geçerli 50 TL indirim ve 1000 TL ve üzeri alışverişlerinde geçerli 100 TL indirim kazanacaksın.
 • 03.10.2014 tarihi itibarıyla gnçtrkcll Mediamarkt Kampanyasından; 14.08.2014 - 14.09.2014 tarihleri arasında numara taşıma ile Turkcell bireysel ön ödemeliye gelmiş ve en az bir kere hattına TL yüklemesi yapmış 25 yaş altı aboneler ve 01.07.2014 - 14.092014 tarihleri arasında numara taşıma ile Turkcell bireysel faturalıya gelmiş 25 yaş altı aboneler de yararlanabilecektir. Kullanıcıların hala Turkcell kullanıcısı olması gerekmektedir. Aboneler kampanya kodlarını Mediamarkt yazıp 2278'e göndererek alabilirler.
 • Alışveriş yaparken aldığın indirime ek olarak; İletilen kodu kullanarak Mediamarkt.com.tr'den 250 TL - 499 TL arası alışveriş yapmışsan ve ön ödemeli hatta sahipsen, aktiflendiği tarihten itibaren 6 ay boyunca yenilenen ve 30 gün boyunca geçerli; faturalı hatta sahipsen aktiflendiği tarihten itibaren 6 ay boyunca yenilenen ve sonraki ayın aynı gününe kadar geçerli; yurt içi her yöne konuşurken, SMS atarken ve internete girerken kullanabileceğin 10 TL kazanacaksın. Kazandığın 10 TL, alışverişi yaptığın günden itibaren en geç bir hafta içerisinde aktiflenecek.
 • Alışveriş yaparken aldığın indirime ek olarak; İletilen kodu kullanarak Mediamarkt.com.tr'den 500 TL - 999 TL arası alışveriş yapmışsan ve ön ödemeli hatta sahipsen, aktiflendiği tarihten itibaren 6 ay boyunca yenilenen ve 30 gün boyunca geçerli; faturalı hatta sahipsen aktiflendiği tarihten itibaren 6 ay boyunca yenilenen ve sonraki ayın aynı gününe kadar geçerli; yurt içi her yöne konuşurken, SMS atarken ve internete girerken kullanabileceğin 20 TL kazanacaksın. Kazandığın 20 TL, alışverişi yaptığın günden itibaren en geç bir hafta içerisinde aktiflenecek.
 • Alışveriş yaparken aldığın indirime ek olarak; iletilen kodu kullanarak Mediamarkt.com.tr'den 1000 TL ve üzeri alışveriş yapmışsan ve ön ödemeli hatta sahipsen, aktiflendiği tarihten itibaren 6 ay boyunca yenilenen ve 30 gün boyunca geçerli; faturalı hatta sahipsen aktiflendiği tarihten itibaren 6 ay boyunca yenilenen ve sonraki ayın aynı gününe kadar geçerli; yurt içi her yöne konuşurken, SMS atarken ve internete girerken kullanabileceğin 40 TL kazanacaksın. Kazandığın 40 TL, alışverişi yaptığın günden itibaren en geç bir hafta içerisinde aktiflenecek.
 • "gnçtrkcll Mediamarkt.com.tr Kampanyası" paketindeki hakların bittikten sonra bulunduğun tarifenin ücretleri ve ücretlendirme periyodları ile ücretlendirileceksin. Kazanılan TL bakiyesi üçüncü şahıslara transfer edilemez. Ön ödemeli hatlarda 30 gün içinde kullanılmayan TL bakiyesi bir sonraki 30 güne devretmez. Faturalı hatlarda bir sonraki ayın aynı gününe kadar kullanılmayan TL bakiyesi bir sonraki aya devretmez. İndirim kodları 12 Ekim 2014’e kadar geçerlidir ve yalnızca 1 kez kullanılabilinir. Kampanyadan halihazırda faydalanmakta olan kullanıcılar tekrar yararlanamazlar. Kampanya Mediamarkt.com.tr'nin belirlediği stoklarla sınırlıdır. Fiyatlara KDV, ÖİV dahildir.

 • Kampanyadan 15.09.2014 - 08.10.2014 tarihleri arasında numara taşıma ile bireysel ön ödemeli veya faturalı olarak Turkcell'e gelen 25 yaş altı aboneler yararlanabilecektir. Kampanyadan yararlanmak için belirtilen koşulların sağlanması gerekmektedir. Paket ayrıca satın alınamaz.

  • gnçtrkcll Mediamarkt.com.tr Kampanyası ile kullanıcılar toplam 340 TL’ye varan avantajlardan faydalanabilirler.
  • 15 Eylül – 8 Ekim 2014 tarihleri arasında numarasını Turkcell bireysel ön ödemeli veya bireysel faturalıya taşıyan 25 yaş altı abonelerin telefonlarına Mediamarkt.com.tr sitesi üzerinden yapacakları 250 TL ve üzeri alışverişlerinde geçerli indirim kodu gönderilecektir. Bu kodları kullanarak yaptıkları alışverişlerden sonra kullanıcıların hatlarına dakika, sms ve internet faydası tanımlanır. Hatlarına tanımlanan bu faydalar kullanıcıların yaptıkları alışveriş tutarına bağlı olarak değişir.

  • Mediamarkt.com.tr üzerinden gerçekleştireceğin 250 TL – 499 TL tutarlarındaki alışverişlerinde cep telefonuna iletilen kodu kullanarak 25 TL indirim alabilirsin. Alışverişin sonrasında eğer ön ödemeli hatta sahipsen, aktiflendiği tarihten itibaren 6 ay boyunca yenilenen ve 30 gün boyunca geçerli; faturalı hatta sahipsen aktiflendiği tarihten itibaren 6 ay boyunca yenilenen ve sonraki ayın aynı gününe kadar geçerli; yurt içi her yöne konuşurken, SMS atarken ve internete girerken kullanabileceğin 10 TL kazanacaksın. Kazandığın 10 TL, alışverişi yaptığın günden itibaren en geç bir hafta içerisinde aktiflenecek.
  • Mediamarkt.com.tr üzerinden gerçekleştireceğin 500 TL – 999 TL tutarlarındaki alışverişlerinde cep telefonuna iletilen kodu kullanarak 50 TL indirim alabilirsin. Alışverişin sonrasında eğer ön ödemeli hatta sahipsen, aktiflendiği tarihten itibaren 6 ay boyunca yenilenen ve 30 gün boyunca geçerli; faturalı hatta sahipsen aktiflendiği tarihten itibaren 6 ay boyunca yenilenen ve sonraki ayın aynı gününe kadar geçerli; yurt içi her yöne konuşurken, SMS atarken ve internete girerken kullanabileceğin 20 TL kazanacaksın. Kazandığın 20 TL, alışverişi yaptığın günden itibaren en geç bir hafta içerisinde aktiflenecek.
  • Mediamarkt.com.tr üzerinden gerçekleştireceğin 1000 TL ve üzeri tutarındaki alışverişlerinde cep telefonuna iletilen kodu kullanarak 100 TL indirim alabilirsin. Alışverişin sonrasında eğer ön ödemeli hatta sahipsen, aktiflendiği tarihten itibaren 6 ay boyunca yenilenen ve 30 gün boyunca geçerli; faturalı hatta sahipsen aktiflendiği tarihten itibaren 6 ay boyunca yenilenen ve sonraki ayın aynı gününe kadar geçerli; yurt içi her yöne konuşurken, SMS atarken ve internete girerken kullanabileceğin 40 TL kazanacaksın. Kazandığın 40 TL, alışverişi yaptığın günden itibaren en geç bir hafta içerisinde aktiflenecek.

 • Hayır, ücretli değildir.

 • Aylık Nar paketin varsa her yöne atacağın mesajlarda önce gnçtrkcll Mediamarkt.com.tr kampanyası kapsamındaki bakiyeni daha sonra AYLIK NAR Paketlerindeki bakiyeni kullanırsın.

 • Kodlardan yalnızca 1 kez yararlanılabilinir.

 • "gnçtrkcll Mediamarkt.com.tr Kampanyası" paketindeki hakların bittikten sonra bulunduğun tarifenin ücretleri ve ücretlendirme periyodları ile ücretlendirileceksin. Paket toplam 6 kez yenilenir.

 • Kampanya kapsamında kazandığın dakika, SMS ve internet haklarının tamamı yurt içi kullanımlarda geçerlidir. Kazanılan TL bakiyesi üçüncü şahıslara transfer edilemez. Ön ödemeli hatlarda 30 gün içinde kullanılmayan TL bakiyesi bir sonraki 30 güne devretmez. Faturalı hatlarda bir sonraki ayın aynı gününe kadar kullanılmayan TL bakiyesi bir sonraki aya devretmez. Paket 6 ay boyunca her ay tekrar edecektir.

 • Kalan dakikalarını Hesabım’dan, KALAN yazıp 2222'ye ücretsiz kısa mesaj göndererek veya telefonundan *159#'yi tuşlayarak öğrenebilirsin.. Ayrıca ön ödemeli aboneler 10 TL’lik hediye için *123*1583#, 20 TL’lik hediye için *123*1584#, 40 TL’lik hediye için *123*1585#i tuşlayarak kalan TL’lerini görebilirler.

 • Kazanılan TL bakiyesi üçüncü şahıslara transfer edilemez. Ön ödemeli hatlarda 30 gün içinde kullanılmayan TL bakiyesi bir sonraki 30 güne devretmez. Faturalı hatlarda bir sonraki ayın aynı gününe kadar kullanılmayan TL bakiyesi bir sonraki aya devretmez.

 • “gnçtrkcll Mediamarkt.com.tr Kampanyası" paketindeki hakların bittikten sonra bulunduğun tarifenin ücretleri ve ücretlendirme periyodları ile ücretlendirileceksin.

 • Görüşme içerisinde “gnçtrkcll Mediamarkt.com.tr Kampanyası" paketindeki hakların bittikten sonra bulunduğun tarifenin ücretleri ve ücretlendirme periyodları ile ücretlendirileceksin.

 • Kazanılan dakika, sms ve internet faydaları ön ödemeli ve faturalı hatlarda konuşma için 10 kr/dakika ve SMS için 1 kr/adet; internet için ise ön ödemeli hatlarda 0,001953 TL/100 KB, faturalı hatlarda 0,00001953 TL/1 KB ücretleri ve ücretlendirme periyodları ile ücretlendirilecektir.

 • Hediye paketlerinizi müşteri hizmerlerini arayarak ya da online işlemler üzerinden iptal edebilirsiniz. Paketiniz iptal edildiğinde kalan bakiyenizi dönem sonuna kadar kullanmaya devam edebilirsiniz.

 • Paketiniz numara değişikliği, SIM kart değişikliği ve hattın geçici olarak iptal olması (suspend) durumlarında devam eder; devir, ödeme tipi değişikliği, servislerarası geçiş, geri verme ve operatör değişikliğinde devam etmez.

 • Kampanyada verilen, data paketinin üst hız limiti 7.2 Mbps, aynı kapsama alanında yer alan internet kullanıcıları arasında önceliklendirme seviyesi 2. olacaktır.Turkcell, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin internet paketleri ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Data paketi sadece wap ve internet erişim noktası kullanılarak yapılan bağlantılarda geçerlidir. İnternet erişim noktası, Blackberry cihazları tarafından kullanılan Blackberry erişim noktası ve 3G netbook, notebook ve USB modemler tarafından kullanılan Mobil Genişbant (MGB/MGBS) erişim noktaları paketlere dahil değildir.

 • Bu paket ile birlikte hız kısıtlı (kota aşımsız) internet paketlerinin herhangi biri birlikte kullanılamaz. Paket kapsamında verilen kullanım hakları sadece yurt içinde geçerlidir.

 • Hayır, transfer edilememektedir.

 • Özel Servis Numaraları ve 444’lü Aramalarla ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.