Daha Fazla Bilgi

Kampanya kapsamında; her fatura dönemi için 7 TL’ye yurt içi her yöne 60 dk. ve yurt içi her yöne 60 SMS ile yurt içi 60 MB internet içeren Akıllı Joker Paket'ten 3 fatura dönemi boyunca ücretsiz faydalanırsınız.
Kampanya katılımı için gönderilen SMS ücretsizdir.
Fiyata %18 KDV ve %25 ÖİV dahildir.
  • Turkcell bireysel faturalı Hepsi Bir Arada Tarifesi'ndeki Hepsi 300, Hepsi 600 paketleri; Her Yöne Paketler Tarifesi'ndeki Minik, Ekonomik, Süper ve Star Paketler, Faturalı Kontrol Sende Tarifesi, Kontrol Sende Tarifesi'nden faydalanan müşterilerimiz kampanyadan faydalanabilir.
  • Turkcell bireysel faturalıya numara taşıyarak, yeni hat alarak veya ödeme tipi değişikliği yaparak Turkcell bireysel faturalıya gelen ve yukarıdaki tarife/paketlerden faydalanan abonelerimiz, 7 TL'ye yurt içi her yöne 60 dk. ve yurt içi her yöne 60 SMS ve yurt içi 60 MB internet içeren Akıllı Joker Paket'ten 3 fatura dönemi boyunca BEDAVA faydalanacakları bu kampanyaya otomatik olarak katılacaklardır.
  • Kampanya başvurusu sırasında son 90 gün içinde numara taşıyarak, yeni hat alarak veya ödeme tipi değişikliği yaparak Turkcell bireysel faturalıya gelen ve yukarıdaki tarife/paketlerden faydalanan abonelerimiz ise 7 TL'ye yurt içi her yöne 60 dk. ve yurt içi her yöne 60 SMS ve yurt içi 60 MB internet içeren Akıllı Joker Paket'ten 3 fatura dönemi boyunca bedava faydalanacakları bu kampanyaya ücretsiz SMS atarak katılabileceklerdir. Kampanya SMS ile başvurulması durumunda anında aktif edilir ve içinde bulunulan fatura dönemi dahil 3 fatura dönemi boyunca geçerli olur.
  • Bu kampanyaya katılan müşterilerimiz, abonelikleri süresince bilgilerinin işlenmesine izin vermiş sayılacaklardır.
    3 Ocak 2013 tarihinden itibaren kampanyaya katılan hatların, bağlı oldukları TCKN altındaki tüm hatlar için veri izni alınmış sayılır. Bu izin ile birlikte bilgileriniz kesinlikle diğer firmalar ile paylaşılmayacaktır.
    Veri İşleme İznini İptal etmek isteyen aboneler Turkcell Müşteri Hizmetlerini arayabilir veya IPTAL KABUL yazarak 2222’ye gönderebilirler. Veri işleme izni iptaliniz, iptal SMS’ini attığınız hattınız için geçerli olacaktır. Diğer hatlarınız için o hatlarınızdan ayrıca iptal SMS’i gönderebilirsiniz ancak veri işleme iznini iptal eden müşterilerimiz, kendilerine özel avantajlı hizmet ve tekliflerin sunulabilmesi fırsatını kaybetmiş olacaklardır.

SMS
  • BEDAVA JOKER yaz 2222’ye gönder
  • Sayfayı kaydırın