KONUŞMA İNTERNET SMS EK AVANTAJ ÜCRET
50 DK TURKCELL'LiLERLE
9,90 TL /AY

Daha Fazla Bilgi

Turkcell MobilTV wap portalı ve telefon uygulamasında dolaşırken ve servisi kullanırken herhangi bir bağlantı ücreti ödemez, aldığınız paketler için ücretlendirilirsiniz.

Lig TV paketine aylık 9,90 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz. Lig TV abonesi olmak için öncelikle standard pakete abone olmanız gerekmektedir. Ayda 5,90 TL ödeyeceğiniz standard paket ile 28 kanalı da izleyebilirsiniz.

Tüm vergiler dahildir.
Bu kampanyadan, Lig TV Aylık pakete ilk defa abone olan kullanıcılar yararlanabilirler Günlük Turkcell’lilerle 20 TL-50 dakika konuşma abonlere 72 saat içinde yüklenecek olup, yüklendiğinde bilgi verilir.

Ligtv paketi satın alan Turkcell’liler, maçları sadece maç saatinde izleyebilirler. Lig maçları sadece 3G bağlantısı ile izlenebilmektedir.

MobilTV WAP portalına wap.turkcell-im.com.tr ve http://wap.mobiltv.turkcell.com.tr adreslerinden bağlanabilinirsiniz. “Paket İşlemleri” sayfasından istediğiniz paketi satın alabilir ya da iptal edebilirsiniz. Dilediğinizde “Son İzlediklerim” sayfasından en son izlediğiniz televizyon kanalı ve video içeriklerine erişebilirsiniz.
SMS
  • Mobiltv yaz 7777’ye gönder