Daha Fazla Bilgi

 • Ayda sadece 6TL’ye evinizden yaptığınız her yöne konuşmalar paketinizden düşmez.
 • Kampanyadan Çocuğum Güvende, Numara Engelleme, Sana Yazmasın Bana Yazsın servisleri ve Dükkanım, Faturalı Bitmesin, Ben yaptım 500, Ben yaptım 700, kaçmaz ikili, kaçmaz 25'lik, kaçmaz 35'lik, genç paket yeni, her yöne ben yaptım 500, kaçmaz 39 paketi, kaçmaz 45 paketi, alo süper paket, bizbize kamu 1200, çiftçi 1000 paketi, çiftçi 500 paketi, çiftçi verimli 500 paketi, hepsi bir arada gold plus paket, haydi gel büyük paket, haydi gel küçük paket, hepsi bir arada full paket, hepsi bir arada gold plus paket, maxi paket, platin paket, interneti bol 1000dk+2gb paketi, hepsi 1000 plus paketi, platinum mega paket, her yöne gold paket, her yöne star paket, karma 1000, alo büyük paket, star ekstra paket, kamu turbo bizbize aramızda 600dk paket, platin prestige paket, profesyonel 1000, profesyonel 1000 plus paket, kamu kurum mini 2gb, platin ekstra konuş, çiftçi bereket, ben yaptım 750, hepsi bir arada hepsi 600 paket, kamu kurum midi 2GB, kamu kurum midi 4GB, kamu kurum minik, star plus paket, esnafa ekonomik, esnafa minik, ben yaptım, bizbize kamu 1500dk her yöne, kamu kurum avantaj, full plus paket, platinum elit, çiftçi verimli 1000, platinum plus 6GB, hepsi bol paket, esnafa bolluk, akıllı kamu 1GB paketlerini kullanan aboneler haricindeki tüm bireysel faturalı Turkcell yararlanabilir.
 • Abonelerin "ev alanı" olarak tanımlayacakları alandan, yurt içi her yöne 250dk'lık konuşma yapabilecekleri pakettir
 • Paket aboneliği için gönderilen başvuru SMS’i ve 8008 IVR’ı aramak ücretsizdir.
 • BITMESIN Kampanyası’na aboneliğiniz varsa, ev alanınızdan yurt içi herhangi bir yöne yaptığınız aramada, “Avantajlı Arama” anonsu duyarsınız. Bu anonsu duyduğunuzda, başka öncelikli paketiniz yoksa, konuşmanız, Yeni Bitmesin paketindeki dakikalarınızdan düşer. Ev alanınızı 8008'i arayarak kendiniz belirleyebilirsiniz. Ev alanınızı kendiniz belirlemediğiniz durumda, son kullanımlarınıza göre otomatik belirlenir. Eğer evdeyken yaptığınız aramalarda anons duyamıyorsanız, anonsu duyamadığınız alandan ücretsiz olarak 8008'i aramanız yeterlidir. Gerekli yönlendirmeler sesli yanıt sisteminde yapılır. Böylece anons duyamadığınız alan da ev alanınız içine eklenir. Önceden anons duyduğunuz yerden, anonsu duymamaya başladığınız durumlarda, 532 Turkcell Müşteri Hizmetleri'ni arayabilirsiniz.
 • Yeni bitmesin paketi ilk ay satın alındığı günden fatura kesim tarihine kadar kullanıldığı süreye göre hesaplanarak ücretlendirilir. İlk fatura kesim tarihinden itibaren, paket fatura kesim tarihlerinde yenilenir ve paket ücreti tam ücret olarak yansıtılır.
 • Yeni Bitmesin Kampanyası faturalı aboneler için 30 gün boyunca geçerlidir.
 • Fiyatlara %18 KDV ve %25 Özel İletişim Vergisi dahildir.

SMS
 • BITMEZ yaz 2222’ye gönder
 • 532 ya da 0532 532 0000
   • Evde yapılan konuşmaların dakikalarının ana paketten düşmediği pakettir.
   • Abonelerin "ev alanı" olarak tanımlayacakları alandan, yurt içi her yöne 250dk’lık konuşma yapabilecekleri ana paketlerinin bitiş tarihine kadar kullanılabilen pakettir. Ana paketin bitiş tarihinin uzatılması durumunda paket 30 gün süreli olacaktır.
   • Yeni Bitmesin Paketi aboneleri Homezone Alan Değiştirme Servisinden ücretsiz olarak yararlanabileceklerdir.
   • Paketin bitiş tarihi ana paketin bitiş tarihi ile aynıdır.
   • Paket 12 ay süreyle tekrarlıdır.

  • Kampanyadan Çocuğum Güvende, Numara Engelleme, Sana Yazmasın Bana Yazsın servisleri ve Dükkanım, Faturalı Bitmesin, Ben Yaptım 500, Ben Yaptım 700, Kaçmaz İkili, Kaçmaz 25'lik, Kaçmaz 35'lik, Genç Paket Yeni, Her Yöne Ben Yaptım 500, Kaçmaz 39 Paketi, Kaçmaz 45 Paketi, Alo Süper Paket, Bizbize Kamu 1200, Çiftçi 1000 Paketi, Çiftçi 500 Paketi, Çiftçi Verimli 500 Paketi, Hepsi Bir Arada Gold Plus Paket, Haydi Gel Büyük Paket, Haydi Gel Küçük Paket, Hepsi Bir Arada Full Paket, Hepsi Bir Arada Gold Plus Paket, Maxi Paket, Platin Paket, İnterneti Bol 1000dk+2gb Paketi, Hepsi 1000 Plus Paketi, Platinum Mega Paket, Her Yöne Gold Paket, Her Yöne Star Paket, Karma 1000, Alo Büyük Paket, Star Ekstra Paket, Kamu Turbo, Bizbize Aramızda 600dk Paket, Platin Prestige Paket, Profesyonel 1000, Profesyonel 1000 Plus Paket, Kamu Kurum Mini 2gb, Platin Ekstra Konuş, Çiftçi Bereket, Ben Yaptım 750, Hepsi Bir Arada Hepsi 600 Paket, Kamu Kurum Midi 2GB, Kamu Kurum Midi 4GB, Kamu Kurum Minik, Star Plus Paket, Esnafa Ekonomik, Esnafa Minik, Ben Yaptım, Bizbize Kamu1500dk Her Yöne, Kamu Kurum Avantaj, Full Plus, Platinum Elit, Çiftçi Verimli 1000, Hepsi Bol Paket, Esnafa Bolluk, Akıllı Kamu 1GB paketlerini kullanan aboneler haricindeki tüm bireysel faturalı Turkcell yararlanabilir.

   Sana Yazmasın Bana Yazsın Servisi'ne abone olan müşterilerimiz bu servisten yararlanamaz. Bitmesin Plus Paketi'ne abone olmak için öncesinde Sana Yazmasın Bana Yazsın Servisi'ni iptal etmeniz gerekmektedir. IPTAL BANAYAZSIN yazıp 2222'ye gönderebilirsiniz.

  • Paketinizi kayıt mesajınız sonrasında kayıt işlemlerinizin tamamlandığına dair gelecek olan onay mesajı sonrasında "ev alanınızdan" kullanmaya başlayabilirsiniz.

  • Turkcell Evim Paket dakikalarını aşmanız ya da paket dakikalarınızı bitirmeniz durumunda "ev alanınızdan yapacağınız aramalarda tarifenizin fiyatlarıyla ücretlenirsiniz. Paket dakikalarınız bittiğinde ev alanından yapacağınız yurt içi aramalarda anons duyarsınız. Paket dakikalarının ücretlendirme periyodu Hazır Kart aboneleri için 60 saniye, Faturalı aboneler için 6sn'dir. Ev Alanında olup olmadığınızın sorgulaması *858# tuşlaması yapıldığında kısa mesaj olarak bildirilmektedir.

   Yeni bitmesin paketi ilk ay satın alındığı günden fatura kesim tarihine kadar kullanıldığı süreye göre hesaplanarak ücretlendirilir. İlk fatura kesim tarihinden itibaren, paket fatura kesim tarihlerinde yenilenir ve paket ücreti tam ücret olarak yansıtılır.

   • BİTMESİN Kampanyasından bireysel faturalı tarifeler yararlanabilirler.
   • BITMEZ yazıp 2222'ye göndererek pakete aylık 6TL'ye kayıt olursunuz. Evinizden yapacağınız aramalarda "AVANTAJLI ARAMA" anonsu duyarsınız. Bu anons sizin "ev alanınızda olduğunuzu anlamanızı sağlar. Aboneler ev alanlarını paketlere kayıt olduktan sonra 8008'i arayarak belirleyebileceklerdir. 8008'i aramadıkları durumda "ev alanı" abonenin son kullanımlarına göre sistem tarafından otomatik olarak tanımlanacaktır. Abone evindeyken anons duyamadığı durumda 8008'i ücretsiz arayarak ev alanını yeniden belirleyebilecek ya da değiştirebilecektir. Eğer öncelikli başka paketiniz yoksa ev alanınızdan anons duyarak yaptığınız yurt içi aramalar Yeni Bitmesin dakikalarınızdan düşer. Kıbrıs PSTN ve Global Star hariç yurt içi aramalarınız paket dakikalarınızdan düşer. 8008 numarası sadece Turkcell numaralarından ve aynı gün içinde en fazla 5 kez aranabilir. Dakikalarınızı konferans görüşmesi için kullanabilirsiniz. Ev Alanında olup olmadığınızın sorgulaması *858# tuşlaması yapıldığında kısa mesaj olarak bildirilmektedir.

  • KALAN yazıp 2222'ye göndererek kalan konuşma sürenizi öğrenebilirsiniz. Ev alanınızı *858# yazıp evet tuşuna basarak sorgulayabilirsiniz.

   • Yeni Bitmesin paketi aboneleri Homezone Alan Değiştirme Servisi’nden ücretsiz olarak yararlanabildikleri için ev alanı olarak belirlediğiniz yeri 30 gün içinde 4 defa değiştirme hakkına sahip olursunuz. Bu tamamen Alan Değiştirme Servisi’nin bir özelliğidir.Bu işlemi 4 defadan fazla yapmak isterseniz sistem hata mesajı dönecek, işleminiz gerçekleşmeyecektir. Örneğin; oturduğunuz evden taşındınız. TURKCELL EVİM Paketlerini kullanabilmek için 8008'i arayıp yönlendirmeleri takip ederek yeni evinizi "yeni ev alanınız" olarak tanımlayabilirsiniz.
   • - Ev Alanında olup olmadığınızın sorgulaması *858# tuşlaması yapıldığında kısa mesaj olarak bildirilmektedir.

  • BITMESIN Kampanyasından daha öncelikli başka bir ses paketiniz yoksa evinizdeyken BITMESIN Kampanya dakikalarınızdan kullanırsınız. BITMESIN Kampanyası kullanıcıları "ev alanlarında" oldukları sürece yapacakları herhangi bir yöne doğru aramada anons duyarlar. Ancak abonenin daha öncelikli günlük ya da haftalık ses paketi varsa abone ev alanında olsa bile öncelikle süre kısıtlı bu paketlerinden harcar. Bu paketler bittikten sonra ev alanlarından yapacakları aramalarda BİTMESİN Kampanyasından harcarlar. BİTMESİN Kampanyası aboneleri paket dakikalarını bitirdikleri durumda ev alanındayken yapacakları aramalarda anons duyarlar ancak paket dakikaları bittiği için başka paketleri yoksa kendi tarife ücretinden ücretlenirler. Anons duyulmayan, ev alanı olarak tanımladığınız alan dışındaki yerlerde yapacağınız aramalarda sahip olduğunuz BİTMESİN Kampanyası dışındaki paketlerden harcarsınız. Ev Alanında olup olmadığınızın sorgulaması *858# tuşlaması yapıldığında kısa mesaj olarak bildirilmektedir.

  • Hayır. BITMESIN Kampanyası her ay otomatik olarak yenilenir.

  • Hayır. Aynı dönem içerisinde sadece 1 TURKCELL EVİM alabilirsiniz. Paketinizin kullanım süresi dolmadan başka bir TURKCELL EVİM paketine geçmek isterseniz eski paketinizin aylık kullanım süresi bitene kadar eski ve yeni paketi bir arada kullanırsınız. Eski paketin kullanım süresi sona erdiğinde paket iptal olur ve yenilenmez. Geçiş yaptığınız paketle aboneliğe devam edersiniz.

  • Hayır. Paketinizde kalan dakikalar bir sonraki aya/haftaya devretmemektedir.

  • Faturalı hattan Hazır Kart’a geçtiğinizde, TURKCELL EVİM Paketiniz iptal olur.

  • BITMESIN Kampanyasını IPTAL BITMESIN yazıp 2222’ye göndererek iptal edebilirsiniz. Hat iptal, numara taşıma, devir ve borçtan dolayı kapama işlemlerinde paket aboneliği iptal olur ve son paket ücretinin tamamı paketin geçerli olduğu dönem sonunda çıkacak faturaya uygulanır.

  • Paket dakikalarını aştığınızda başka ek dakika paketiniz bulunmuyorsa tarifenizin fiyatlarıyla ücretlendirilirsiniz.

  • 0 532 7572222 yi ücretsiz arayarak mevcut tarife ve kampanyalarınızla ilgili bilgi alabilir, dilerseniz yeni tarife ve kampanyalarımıza abone olabilirsiniz.

  • Özel Servis Numaraları ve 444’lü Aramalarla ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

  Sayfayı kaydırın