Daha Fazla Bilgi

Kredi Transferle 60 dk. konuşma paketi kazanmak için kampanyaya katılmanız gerekmektedir. Kampanya katılım ücreti 30 kuruştur. Kampanyaya dilediğiniz kadar katılabilirsiniz. Her katılımınız için 30 kuruş ödersiniz.

Gerçekleşen her KrediTransfer işlemi için de 99 kuruş ödersiniz. Servis ücretine tüm vergiler (%18 KDV ve %25 ÖİV) dahildir.
 • 8 Mayıs - 8 Haziran tarihleri arasında KrediTransfer yapan ve kampanyaya katılanlar, Turkcell’liler ile günlük 60 dakika konuşma paketi kazanır.
 • Kampanyaya katılmak için gerçekleşen KrediTransfer sonrasında iletilen mesaja 24 saat içerisinde EVET yazarak cevap dönülmesi gerekmektedir.
 • Kampanyaya katılımınız onaylandığında Turkcell'lilerle 24 saat geçerli 60 dakikanın hattınıza yüklendiğiyle ilgili sizi bilgilendiren mesaj gönderilecektir. Bu mesaj sonrasında hediye dakikalarınızı kullanmaya başlayabilirsiniz. Hediye dakikalarınız size gelen bilgilendirme mesajı sonrası 24 saat boyunca geçerlidir.
 • KrediTransfer Dakika Kazandırıyor Kampanyası’nda aynı gün içerisinde sadece bir kez hediye kazanılabilir.
 • KrediTransfer Dakika Kazandırıyor Kampanyası’na sadece bireysel ve faturalı hat sahipleri katılabilir ve hediye dakika kazanabilir.
 • Kampanya süresi boyunca aylık kredi transfer limitleriniz dahilinde tekrar KrediTransfer yaparak kampanyaya tekrar katılabilir ve kazanabilirsiniz.
 • Kazanılan dakikalar yurt içi aramalarında geçerlidir.
 • KREDI yazıp kısa mesaj ile 8888'e göndererek, hattınızdan ay içinde transfer edilmiş olan kredi miktarını ve gönderme limitine göre ay sonuna kadar gönderilebilecek kredi miktarını, hattınıza ay içinde transfer edilmiş olan kredi miktarını ve alım limitine göre ay sonuna kadar gönderilebilecek kalan kredi miktarını öğrenebilirsiniz. KrediTransfer limit sorgulama işlem ücreti 99 kuruştur. Servis ücretine tüm vergiler (%18 KDV ve %25 ÖİV) dahildir.
Diğer
 • KrediTransferi yapacağınız Telefon No boşluk Kredi Miktarı yazın 8888'e gönderin
 • 8 Mayıs - 8 Haziran tarihleri arasında yaptığınız KrediTransfer işlemi sonrasında size iletilen mesaja 24 saat içerisinde EVET yazıp cevaplayarak kampanyaya katılabilirsiniz. Kampanya katılım ücreti 30 kuruştur.

 • Kampanyaya katılımınız onaylandığında Turkcell'lilerle 24 saat gecerli 60 dakikanın hattınıza yüklendiğiyle ilgili sizi bilgilendiren mesaj gönderilecektir. Bu mesaj sonrasında hediye dakikalarınızı kullanmaya başlayabilirsiniz. Hediye dakikalarınız size gelen bilgilendirme mesajı sonrası 24 saat boyunca geçerlidir.

 • Hediye dakikalarınız Turkcell'lilerle günlük 60 dakika boyunca geçerli olacaktır. Sadece 24 saat geçerli olacak hediye dakikalarınızın tamamını kullandığınızda ya da kullanım süresi dolduğunda size kısa mesajla bilgilendirmesi yapılacaktır.

 • Kampanya süresi boyunca aylık kredi transfer limitleriniz dahilinde tekrar KrediTransfer yaparak kampanyaya tekrar katılabilir ve kazanabilirsiniz.

  KREDI yazıp kısa mesaj ile 8888'e göndererek, hattınızdan ay içinde transfer edilmiş olan kredi miktarını ve gönderme limitine göre ay sonuna kadar gönderilebilecek kredi miktarını, hattınıza ay içinde transfer edilmiş olan kredi miktarını ve alım limitine göre ay sonuna kadar gönderilebilecek kalan kredi miktarını öğrenebilirsiniz. KrediTransfer limit sorgulama işlem ücreti 99 kuruştur. Servis ücretine tüm vergiler (%18 KDV ve %25 ÖİV) dahildir.

 • Sadece 24 saat geçerli olacak hediye dakikalarınızın tamamını kullandığınızda ya da kullanım süresi dolduğunda size kısa mesajla bilgilendirmesi yapılacaktır.