KONUŞMA İNTERNET SMS EK AVANTAJ ÜCRET
500 DK HER YÖNE
Akıllı Fatura + Tarım Doktoru
25 TL /AY YILLIK ABONELİK

Daha Fazla Bilgi

  • Fiyatlara %18 KDV ve %25 Özel İletişim Vergisi dâhil, telsiz kullanım ücreti ve telsiz ruhsat ücreti dahil değildir.
  • Ücretlendirme periyodu 6 saniyedir.
  • 01.06.2016 tarihi itibarıyla paketsiz dakika kullanımı ve dakika aşım ücreti 60 kr/dakika (%18 KDV, %25 ÖİV dahil), paketsiz SMS ve SMS aşım ücreti 50 kr/adet (%18 KDV, %25 ÖİV dahil) olarak ücretlendirilir.
  • İnternet ücretlendirmesi 100 MB/5 TL'dir.
  • Çiftçi Tarifesi altında bulunan Verimli 500 Paketi her yöne 500 dakika içerir. Paket dakikaları yurt içinde geçerlidir ve kullanılmayan dakikalar bir sonraki fatura dönemine devretmez. Paket kapsamındaki kullanım, özel servis numaralarına doğru (yarışma, oylama, sohbet hatları vb) ve kısa numaralı servislere yapılan aramaları kapsamaz. Paket kapsamındaki dakikalar 3. şahıslara devredilemez. Aboneler iptal talebinde bulunmadığı sürece paketler otomatik olarak her fatura döneminde yenilenecektir.
  • Kontratlı Verimli 500 Paket Kampanyası ile 12 fatura dönemi boyunca paket ücretinizde sabit fiyat garantisi ile ayda 25 TL’ye konuşma fırsatı kazanırsınız. Kontratlı Verimli 500 Paket Kampanyasından Çiftçi Ekonomik Paket, Verimli 500 Paket ve Verimli 1000 Paketi’ndeki tüm aboneler yararlanabilecekler. 12 fatura döneminden önce kampanyadan çıkılması, kullanılan hattın iptal edilmesi veya diğer operatöre taşınması, fatura borcundan dolayı hattın kapanması, faturalı hattan ön ödemeli hatta geçilmesi, paketin iptal edilmesi veya hattın devredilmesi durumunda iptal tarihine kadar faydalanılan indirim bedelleri toplamı (aylık KDV ve ÖİV dâhil 5 TL) veya daha lehinize olacaksa iptal tarihinden taahhüt süresi bitimine kadar ödemeniz gereken aylık indirimli paket ücretleri toplamı faturaya yansır.
  • Kontratlı Verimli 500 Paketi Kampanyası'ndaki müşterilerimiz Akıllı Fatura özelliğinden ve Tarım Doktoru Servisi’nden ücretsiz yararlanırlar.

532 ya da 0532 532 0000
Sayfayı kaydırın