Daha Fazla Bilgi

İndirimli Süper paket ile 12 ay boyunca sabit fiyat garantisi ile, tüm vergiler dahil 59 TL yerine ayda sadece 49 TL’ye her yöne 500 dakika, her gece 21:00- 09:00 saatleri arasında ve haftada 2 gün Turkcell'lilerle bedava konuşabilirsiniz.

İndirimli Süper Paket Kampanyası, taahhüt vermeniz şartı ile paketinizi 12 ay boyunca 49 TL’ye kullanabileceğiniz bir kampanyadır. Kampanyadan, tüm Bireysel Faturalı Turkcell’liler yararlanabilir. Kampanya kapsamında Her Yöne 500 dakika, her gece 21:00- 09:00 saatleri arasında ve haftada 2 gün Turkcell'lilerle bedava konuşabilirsiniz.

Kampanya kontratı talep ettiğinizde kullanmakta olduğunuz mevcut dakika paketiniz Süper Paket ise kontrat talebiniz hemen geçerli olur ve İndirimli Süper Paket’inizin ücreti ilk faturanıza yansıtılır; eğer kullanmakta olduğunuz dakika paketiniz Süper Paket’ten farklı ise İndirimli Süper Paket’iniz ilk fatura kesim tarihinizden sonra aktif hale gelir.

SMS
 • INDIRIM SUPER yaz 7040’a gönder
  • İndirimli Süper Paket Kampanyası, taahhüt vermeniz şartı ile 59 TL'lik Süper Paketinizi 12 ay boyunca 49 TL’ye kullanabileceğiniz bir kampanyadır.
   Kampanya kapsamında Her Yöne 500 dakika, her gece 21:00- 09:00 saatleri arasında ve haftada 2 gün Turkcell'lilerle bedava konuşabilirsiniz.
  • Süper Paketten 12 ay boyunca 49 TL’ye, indirimli faydalanmak için INDIRIM SUPER yazıp, ücretsiz 7040'a ücretsiz mesaj gönderebilirsiniz.
  • Kampanyadan, tüm Bireysel Faturalı Turkcell’liler yararlanabilir.

   Kontratlı I-Phone Paketleri’nden (Büyük, Orta, Küçük), Cebiniz Alo Paketten Kampanyasından, Kontratlı Paketler’den (3 ay bedava) ve 12 Ay Taahhütlü Kampanyalar’dan faydalanan müşterilerimiz 49 TL’ye İndirimli Süper Paket Kampanyası’ndan faydalanamazlar.

  • Kampanya kontratı talep ettiğinizde kullanmakta olduğunuz mevcut dakika paketiniz Süper Paket ise kontrat talebiniz hemen geçerli olur ve İndirimli Süper Paket’inizin ücreti ilk faturanıza uygulanır; eğer kullanmakta olduğunuz dakika paketiniz Süper Paket’ten farklı ise İndirimli Süper Paket’iniz ilk fatura kesim tarihinizden sonra aktif hale gelir.
  • Yıllık abonelik yaptırdığınız dakika paketinizin ücreti 12 fatura dönemi boyunca sabit kalacak ve fiyat değişikliklerinden etkilenmeyecektir. Yıllık Abonelik kapsamında, 12 ay boyunca seçtiğiniz paketin yıllık abonelik teklifinde kalma sözü vermeniz gerekmektedir. 12 fatura döneminden önce kampanyadan çıkılması, kullanılan hattın iptal edilmesi veya diğer operatöre taşınması, fatura borcundan dolayı hattın kapanması, faturalı hattan ön ödemeli hatta geçilmesi, paketin iptal edilmesi veya hattın devredilmesi durumunda erken iptal bedeli faturaya yansıtılır.

   Kampanya süresince tarafınıza sağlanan faydaların (indirim, hediye vb.)bedelleri aylık KDV ve ÖİV dahil 10 TL'dir.

   Iptal tarihine kadar tarafınıza sağlanan faydaların (indirim, hediye vb.)bedelleri toplamı veya daha lehinize olacaksa iptal tarihinden taahhüt süresi bitimine kadar ödemeniz gereken aylık paket ücretleri toplamı erken iptal ücreti olarak faturanıza yansıtılır.

  • IPTAL SABITSUPER yazıp, 2222 ye sms göndererek iptal edebilirsiniz. İptal edildiğinde Turkcell Hizmetleri kapsamında size sağlanan indirimlerin bedelleri ilk faturanıza yansıtılır.
  • Kampanya, 30.09.2011 tarihine kadar geçerlidir.
   • 12 aylık kampanya süresi boyunca müşterimizin isteğine bağlı olarak ve onayları ile sabit fiyatlı İndirimli Gold Paketler Kampanyaları’na geçiş gerçekleştirebilirler. Paket değişikliği yapıldığında geçilen paketin indirimli tutarı uygulanmaya başlar ve 12 aylık taahhüt süresi uzamaz, kaldığı yerden devam eder.
   • Bir hat aynı anda yalnızca bir tekliften faydalanabilir.
   • Kampanyada katılımı gerçekleştiğinde paketiniz Süper Paket olur. Süper Paket ile ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.
   • Birden fazla hattınızla kampanyadan faydalanabilirsiniz.
  • KALAN PAKET yazıp, ücretsiz 2222’ye SMS atarak veya Online İşlemler’den öğrenebilirsiniz.
  • Hayır devretmez.
  • 12 aylık kampanya süresi boyunca müşterilerimiz, isteklerine bağlı olarak ve abone onayı ile sabit fiyatlı İndirimli Gold Paketler Kampanyaları’na geçiş gerçekleştirebilirler. Paket değişikliği yapıldığında geçilen paketin indirimli tutarı uygulanmaya başlar ve 12 aylık taahhüt süresi uzamaz, kaldığı yerden devam eder.
  • Mevcut paketinize kontrat yapmanız durumunda indirim çıkacak olan ilk faturanıza uygulanır.
  • Talep ettikten sonraki ilk fatura kesim tarihinizde Süper Paket’iniz başlar ve bu paketten çıkan ilk faturanızda indirimi görebilirsiniz.
  • Kampanya kapsamında verilen 12 ay taahhüt karşılığında paket ücreti indirimli ve 12 ay boyunca sabit fiyatlı olur.
  • Tüm tekliflerde 12 aylık kampanya süresi dolmadan, isteğiniz ile kullanılan dönemde alınan indirim toplamı bir sonraki faturaya erken iptal ücreti olarak uygulanarak kampanya iptali yapılabilir.

   12 Fatura dönemi sonrasında kampanyanız otomatik sona erer.

   Kampanya bittikten sonra kampanya Süper Paket’inizi mevcut indirimsiz fiyatı üzerinden kullanmaya devam edersiniz.

  • Kampanyanız iptal olduktan veya bittikten sonra tekrar katılabilirsiniz, katılım için herhangi bir limit yoktur.
  Sayfayı kaydırın