Daha Fazla Bilgi

12 ay taahhüt süresi boyunca Full Paket, tüm vergiler dâhil 59 TL. Bu kampanyadan, tüm Bireysel Faturalı Turkcell’liler yararlanabilir. Kullanmakta olduğunuz paketiniz için kontrat talep ettiğinizde, indiriminiz kampanya katılımınızdan sonraki ilk faturanızda gözükür. Kullandığınız paket dışında bir kontrat talep ettiğinizde ise, paketiniz ilk fatura kesim tarihinde aktif olur ve kampanya indirimi, paketinizi kullanmaya başladıktan sonraki ilk faturanıza uygulanır.
27.10.2016 tarihinden itibaren paketin yıllık aboneliğinde bulunan aboneler taahhütleri bitiminden itibaren veya sözleşme iptal durumunda, yurt içi 1000 Dk, 1000 SMS ve 4GB sunan Avantajlı Mega Paketi'nden faydalanacaklar

SMS
 • INDIRIMLI FULL yaz 2222’ye gönder
  • İndirimli Full Paket Kampanyası, heryöne 1000 dk konuşturan, heryöne 1000sms attıran ve 1GB internete bağlatan ve haftada 2 gün turkcellilerle sabah 6 akşam 6 bedava konuşturan Full paketi üye olma taahhüdü verdiğinizde 12 ay boyunca sabit fiyat garantisi ile 69TL yerine 59TL ye sahip olabileceğiniz bir kampanyadır.
  • 12 ay boyunca indirimli ve sabit fiyat garantisi ile Full Paketten 59 TL’ ye faydalanmak için INDIRIM FULL, yazıp 2222'ye ücretsiz mesaj göndermeniz yeterli.
  • Kampanyadan tüm Bireysel Fataralı Turkcell’liler yaralanabilir.
   Yalnızca Kontratlı i-Phone Paketleri’nden (Büyük, Orta, Küçük), kontratlı cihaz kampanyalarından ve SMS Onaylı Kontratlı Paketleri’nden faydalanan müşterilerimiz indirimli Full Paket kampanyasından faydalanamazlar.
  • Kullanmakta olduğunuz paketiniz için kontrat talep ettiğinizde, indiriminiz kampanya katılımınızdan sonraki ilk faturanızda gözükür. Kullandığınız paket dışında bir kontrat talep ettiğinizde ise, paketiniz ilk fatura kesim tarihinde aktif olur ve kampanya indirimi, paketinizi kullanmaya başladıktan sonraki ilk faturanıza uygulanır.
  • Taahhüt süresi boyunca Full Paket vergiler dâhil 59 TL dir. Paket ücretiniz kampanya boyunca indirimli olur ve sabit kalır.
   12 ayın sonunda paketinizin aylık bedeli faturanıza indirimsiz olarak uygulanır.
  • IPTAL SABITFULL yazıp, 2222 ye sms göndererek iptal edebilirsiniz. İptal edildiğinde ilk faturanıza erken iptal bedeli yansıtılır.
   Erken iptal bedeli:
   Kampanya süresince tarafınıza sağlanan faydaların (indirim, hediye vb.) bedelleri aylık KDV ve ÖİV dahil 10TL'dir.
   İptal tarihine kadar tarafınıza sağlanan faydaların (indirim, hediye vb.) bedelleri toplamı veya daha lehinize olacaksa iptal tarihinden taahhüt süresi bitimine kadar ödemeniz gereken aylık paket ücretleri toplamı erken iptal ücreti olarak faturanıza yansıtılır.
   27.10.2016 tarihinden itibaren paketin yıllık aboneliğinde bulunan aboneler taahhütleri bitiminden itibaren veya sözleşme iptal durumunda, yurt içi 1000 Dk, 1000 SMS ve 4GB sunan Avantajlı Mega Paketi'nden faydalanacaklar

   • 12 ay boyunca Full Pakete üye olma taahhüdü verdiğinizde, paketinizin aylık ücretini kampanya boyunca indirimli öder ve sabit fiyat garantisi ile paket ücretlerinde meydana gelebilecek değişikliklerden etkilenmezsiniz.
   • Kampanyadan Bireysel Faturalı Turkcell’liler yararlanabilir. Bir hat ile aynı anda yalnızca bir tekliften faydalanabilirsiniz ama dilerseniz birden fazla hattınızla kampanyadan faydalanabilirsiniz.
   • 12 ay boyunca Full Pakete üye olma taahhüdü verdiğinizde, paket ücretinin aylık bedelini 12 ay boyunca indirimli, üstelik sabit fiyat garantisi ile kullanabilirsiniz. 12 fatura dönemi sonrasında kampanyanız otomatik olarak biter. Kampanyada verilen paketlerin ücretlendirme periyodu ve içeriği mevcut paketler ile aynı olur.
  • 12 aylık kampanya süresi boyunca isteğe bağlı olarak bir defaya mahsus alt pakete geçiş ve sınırsız sayıda üst pakete geçiş yapabilirsiniz. Paket değişikliği yaptığınızda indiriminiz yeni paketinizde de devam eder ve 12 aylık taahhüt süresi uzamayarak kaldığı yerden devam eder.
   Birbirleri arasında geçiş yapılabilecek paketler; Taahhütlü- İndirimli Süper, Gold ve Gold Plus Paketler’dir.
  • Full Paketinizle kampanyaya katılmanız durumunda indiriminiz çıkacak olan ilk faturanıza uygulanır.
  • Tüm tekliflerde 12 aylık kampanya süresi dolmadan, müşterimizin isteği ile teklife özel erken iptal ücreti uygulanarak kampanya iptali yapılabilir.
  • 12 aylık kampanya süresi dolmadan, kullanılan hattın iptal edilmesi, fatura borcundan dolayı hattın kapanması, Faturalı hattan Hazır Kart’a geçilmesi, paketin iptal edilmesi veya hattın devredilmesi durumunda kampanyanız iptal olur ve Turkcell Hizmetleri kapsamında size sağlanan indirimlerin bedelleri ilk faturanıza uygulanır.
   27.10.2016 tarihinden itibaren paketin yıllık aboneliğinde bulunan aboneler taahhütleri bitiminden itibaren veya sözleşme iptal durumunda, yurt içi 1000 Dk, 1000 SMS ve 4GB sunan Avantajlı Mega Paketi'nden faydalanacaklar

  • Katılım süresi devam ettiği sürece kampanyaya tekrar katılabilirsiniz.