Daha Fazla Bilgi

  • Kampanyamızdan belirlenen illerde son 90 gün içinde yeni hat alarak veya numarasını taşıyarak Turkcell’e Hazır Kart'lı olarak gelmiş olan müşterilerimiz 600 yazıp 2222’ye ücretsiz olarak SMS atarak faydalanabilirler.
  • İlgili Hazır Kart'lı müşterilerimiz Turkcell’e geldikleri anda aylık Turkcell hariç diğer operatörler yönüne kullanabilecekleri 100DK kazanırlar. Sonraki 5 ay boyunca yapacakları aylık en az 20 TL’lik yüklemeleri karşılığında ise Turkcell hariç diğer operatörler yönüne 100'er DK hatlarına tanımlanacaktır. Tek seferde en az 20 TL yükleme yapılmayan aylarda kampanyadan faydalanma hakkı devam etmez. Tek seferde 20 TL’den daha fazla yükleme yapılan aylarda da müşterinin hattına 100DK Turkcell hariç diğer operatörler yönüne kullanılabilecek fayda tanımlanır. Kampanya 180 gün boyunca geçerlidir.
  • 6 ay boyunca hediye edilen aylık Turkcell hariç diğer operatörler yönüne 100DK’nın bitmesi durumunda, SMS ile bilgilendirme yapılır ve sonraki aya kadar ek dakika paketi önerilir. Ek dakika paketi yoksa müşterilerimiz mevcut tarifelerinden ücretlendirilirler.
  • Kampanyadan faydalanmak isteyen müşterilerimizin son 30 gün içinde numarasını Turkcell’den taşımamış olması ve “Bir Fiyat, Bizbize, Bizbize Kamu, Bizbize Canımın 3ü, Tarife Saniye, Bizbize Aramızda, Park, Konuş Kazan, Çiftçi, Standart Tarife, Genç ve Genç Plus” tarifelerinin dışında bir tarife kullanmaları gerekmektedir.
  • Her bir müşteri kampanyadan yalnızca 1 defa faydalanabilir.

Sayfayı kaydırın