Daha Fazla Bilgi

  • Hepsi 500 Yıllık Abonelik Kampanyası ile Hepsi 300 Paketi'nden 12 fatura dönemi boyunca sabit fiyat garantisi ile ayda 39 TL'ye yurt içinde her yöne 500 DK + 500 SMS + 500 MB olarak faydalanabilirsiniz.
  • Yıllık Abonelik Kampanyası'na katılım için gönderilen SMS ücretsizdir. Paket ücretlerine %18 KDV ve %25 dahil, yeni tesis özel iletişim vergisi ve telsiz ruhsat ücreti dahil değildir.
  • Yıllık abonelik yaptırdığınız dakika paketinizin ücreti 12 fatura dönemi boyunca sabit kalacak ve fiyat değişikliklerinden etkilenmeyecektir. Yıllık Abonelik kapsamında, 12 ay boyunca seçtiğiniz paketin yıllık abonelik teklifinde kalma sözü vermeniz gerekmektedir. 12 fatura döneminden önce kampanyadan çıkılması, kullanılan hattın iptal edilmesi veya diğer operatöre taşınması, fatura borcundan dolayı hattın kapanması, faturalı hattan ön ödemeli hatta geçilmesi, paketin iptal edilmesi veya hattın devredilmesi durumunda erken iptal bedeli faturaya yansıtılır. 25 Nisan 2014 tarihinden önce kampanyadan yararlanmaya başlayanlar için, kampanya süresince sağlanan faydaların (indirim, hediye vb.)bedelleri aylık KDV ve ÖİV dahil 20 TL'dir. 25 Nisan 2014 tarihi itibarıyla kampanyadan yararlanmaya başlayanlar için, kampanya süresince sağlanan faydaların (indirim, hediye vb.) bedelleri aylık KDV ve ÖİV dahil 33 TL'dir. İptal tarihine kadar tarafınıza sağlanan faydaların (indirim, hediye vb.) bedelleri toplamı veya daha lehinize olacaksa iptal tarihinden taahhüt süresi bitimine kadar ödemeniz gereken aylık paket ücretleri toplamı erken iptal ücreti olarak faturanıza yansıtılır.
  • 12 Fatura dönemi sona erdiğinde veya kampanyadan 12 fatura döneminden önce çıkıldığında Hepsi 300 Paketi'nin o anki fiyat ve içeriği üzerinden kullanıma devam edilecektir.
  • Hepsi 500 Yıllık Abonelik Kampanyası'ndan Bireysel hat sahibi Turkcell Faturalı abonerimiz faydalanabilmektedir.
  • Vergilerde ve/veya mevzuat gereğince ilgili kurumlara yapılması gereken ödemelerde meydana gelecek artışlar ile kamu kurum ve kuruluşlarının işlem ve kararları nedeni ile yapılması gereken tarife değişiklikleri, tarifelere aynen yansıtılacaktır bu durum sabit fiyat garantisi kapsamı dışındadır.
  • 11 Ocak -20 Ocak tarihleri arasında tarifenize tanımlanan yeni özellikle yurt içi tarifenizdeki tüm her yöne dakika, internet ve SMS’i yurt dışında geçerli ülkelerde otomatik olarak günlük ek ücret karşılığında kullanabilirsiniz. Yurt dışında geçerli ülkelerde tarifenizin tüm her yöne dakikası ile bulunduğunuz ülke ve Türkiye’yi arayabilir, ayrıca tüm internet ve SMS’lerinizi kullanabilirsiniz. Yurt dışında yaptığınız ilk kullanımda devreye girer. Kullanmadığınız gün ücret ödemezsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
  • Bu özelliği iptal ettiğiniz durumda ya da özelliğin geçerli olmadığı ülkelerdeki kullanımlarınız paketinize dâhil olmaz ve başka bir yurt dışı paketiniz yoksa belirli ülkeler için Akıllı Dünya tarifesi üzerinden ücretlendirilir. Akıllı Dünya Tarifesi ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.
SMS
  • INDIRIM H500 yaz 2222’ye gönder
  • 532 ya da 0532 532 0000