Daha Fazla Bilgi

Ayda 500 dakika yurt içi her yöne için 9 TL ödersiniz. Haydi Konuş Kampanyası sayesinde Turkcell kalitesi ile sevdiklerinizle yurt içi her yöne konuşabilirsiniz!
SMS
 • HAYDI EKO yaz 2222’ye gönder
  • Mevcutta bireysel faturalı BizBize tarifesinde olan ve Ocak, Şubat, Mart 2012 aylarından birinde 40 dk.dan daha az arama yapmış müşteriler, Tarife Saniye'de olan ve Ocak, Şubat, Mart 2012 aylarından birinde 120 dk.dan daha az arama yapmış olan müşteriler, gençtarife'de olan ve Ocak, Şubat, Mart 2012 aylarından birinde 60 dk.dan daha az arama yapmış olan müşteriler kampanyaya katılabilir. gençtarife, Tarife Saniye, Bizbize tarifelerinde olan, aktif olarak veya Ocak, Şubat, Mart 2012 aylarından birinde 12 Ay Taahhütlü Kampanyalardan faydalanan müşteriler kampanyaya katılabilirler.
  • 9 TL’ye yurt içi her yöne 500 dakika paketi için, HAYDI EKO yazıp 2222’ye gönderebilir, Turkcell Mağazaları'ne başvurabilir veya , Turkcell Müşteri Hizmetleri’ni arayabilirsiniz.
  • Haydi Konuş Kampanyası’na başvuru yaptıktan sonra paketinizin aktif hale geldiğine dair bilgi veren mesaj gönderilecektir. Bu mesajdan sonra paketinizi kullanabilirsiniz.
   Paket üyeliğiniz siz iptal etmediğiniz sürece her fatura döneminde tanımlanmaya devam edecektir.
  • Haydi Konuş Kampanyası’na katılarak 7 fatura dönemi boyunca Turkcell faturalı hat müşterisi olmayı taahhüt edersiniz. 9 TL’ye 500 dakika paketinden faydalanıyorsanız 7 aydan önce kampanya iptalinde faydalanılan ay başına 9 TL faturanıza yansır. 9 TL’ye 500 dakika paketinden faydalanıyorsanız 7 aydan önce kampanya iptalinde faydalanılan ay başına 9 TL faturanıza yansır.
  • Haydi Konuş Kampanyası ile tarifenize ek olarak 9 TL’ye yurt içi her yöne 500 dakika kazanabilirsiniz. İlk ay sadece kullandığınız gün kadar ücretlendirilirsiniz. Örnek: 9 TL’ye yurt içi her yöne paketinizi fatura kesim tarihinizden 6 gün önce satın aldınız. O ay faturanıza sadece 1,8 TL paket kullanım ücreti yansır. Paket aşım ücreti 41,5 Kr/dk’dır.
  • Kalan dakikalarınızı Online İşlemler'den, KALAN yazıp 2222'ye ücretsiz kısa mesaj göndererek veya telefonunuzdan *159#'yi tuşlayarak öğrenebilirsiniz. Ancak size gönderilen paket durum SMS’lerinde son 6 saat içerisinde yaptığınız görüşmelerin dahil olmayabileceğini unutmayın.
  • Paket dakikalarınız o ayki fatura döneminiz için geçerli olup, kullanmadığınız dakikalarınız bir sonraki döneme devrolmaz. Paketinizi iptal etmediğiniz sürece paket dakikalarınız her ay yenilenir. Paketinizi iptal ettiğinizde kullanmadığınız dakikalarınız varsa iadesi yapılmaz.
  • Paketinizi iptal etmek için tarife veya paket değişikliği yapmanız gerekir. Paketinizi iptal ettiğinizde o ay içinde kullanmadığınız dakikalar fatura kesiminizde silinir, iptal talebiniz (veya tarife/paket değişiklik talebiniz) fatura kesiminizden itibaren geçerli olur.
   Ayrıca hat iptal, numara taşıma, ödeme tipi değişikliği ve devir işlemlerinden birini gerçekleştirdiğinizde de paketiniz iptal olur ve son paket ücretinizin tamamı faturanıza yansıtılır.
  Sayfayı kaydırın