Daha Fazla Bilgi

Kampanyaya katılım ve katılmak için atılan SMS ücretsizdir. Kampanyaya kayıt olan aboneler evden yapacakları ilk çağrıda kullanabilecekleri her yöne 20 dk. kazanacaklardır. Kazanılan ilk çağrıda geçerli 20 dk. 3 gün içerisinde kullanılmalıdır. 3 günün sonunda EVIM Paketi'nden memnun kalan faturalı katılımcılar, 4,9 TL karşılığında EVİM HerYöne150 Paketi ile, ön ödemeli katılımcılar ise 4,9 TL karşılığından EVİM CeptenEVE250 Paketi'yle EVIM Paketlerini kullanmaya devam edeceklerdir. Kampanyaya katılan aboneler isterlerse hediye dakikaları kullandıktan sonra kampanyadan IPTAL EVDETURKCELL yazıp 2222'ye göndererek ayrılabileceklerdir.

TURKCELL EVİM HerYöne Paketi:

Ayda 4,9 TL'ye evden yurt içi Her Yöne 150 dakika konuşabilirsiniz.

Ödeme Tipi Paket Yönü Paket İsmi Aylık Ücret İçerik Katılmak için
Faturalı Her Yöne EVİM HerYöne 4,9 TL Evden Her Yöne 150 dk. EVIM150 yaz 2222'ye gönder

TURKCELL EVİM CEPTENEVE250 Paketi:

Ayda 4,9 TL'ye evden yurt içi Sabit hat yönüne 250 dakika konuşabilirsiniz

Ödeme Tipi Paket Yönü Paket İsmi Aylık Ücret İçerik Katılmak için
Hazır Kart Sabit Hat CeptenEVE250 4,9 TL Evden Sabit hat yönüne 250 dk. CEPEV250 yaz 2222'ye gönder
 • Kampanyadan Bireysel Turkcell'liler yararlanabilir.
 • Kampanyadan başarıyla kayıt olan ilk 200.000 faturalı ve ilk 200.000 ön ödemeli abone, toplam 400.000 abone yararlanacaktır.
 • Kampanyaya EVDETURKCELL yazıp 2222'ye gönderen abonelerimiz kendilerine gelecek kampanya şartlarını içeren SMS'i EVET yazarak cevapladıkları takdirde evden yapacakları ilk çağrılarında geçerli ücretsiz yurt içi Her Yöne 20 dk. konuşma süresi kazanacaklardır.
 • Kazanılan ücretsiz ilk çağrıda kullanılabilen 20 dk. 3 gün geçerlidir.
 • Ücretsiz ilk çağrı hakkı 3 gün içerisinde kullanılmadığında devretmez.
 • Kampanyaya kayıt olduğunuzda ev alanınızdan yurt içi herhangi bir yöne yaptığınız aramada, “Evinizden Arama” anonsu duyarsınız. Bu anonsu duyarak yaptığınız ilk çağrıda, başka öncelikli paketiniz yoksa, konuşmanız, kampanyadan kazandığınız ilk çağrınızda geçerli 20 dk.nızdan düşer. Ev alanınızı 8008'i arayarak kendiniz belirleyebilirsiniz. Ev alanınızı kendiniz belirlemediğiniz durumda, son kullanımlarınıza göre otomatik belirlenir. Eğer evdeyken yaptığınız aramalarda anons duyamıyorsanız, anonsu duyamadığınız alandan ücretsiz olarak 8008'i aramanız yeterlidir. Gerekli yönlendirmeler sesli yanıt sisteminde yapılır. Böylece anons duyamadığınız alan da ev alanınız içine eklenir. Önceden anons duyduğunuz yerden, anonsu duymamaya başladığınız durumlarda, 532 Turkcell Müşteri Hizmetleri'ni arayabilirsiniz.
 • Kampanyaya EVDETURKCELL yazıp 2222'ye gönderen abonelerimize gelecek kampanya şartlarını içeren SMS'i EVET yazarak cevapladıkları takdirde kampanya şartlarını kabul etmiş sayılacaklardır ve ücretsiz 20 dk.yı kullanım üresi sonunda kampanyay iptal etmedikleri takdirde faturalı aboneler ayda 4,9 TL'ye evden her yöne 150 dk. konuştran EVIM HerYöne Paketi'ne, ön ödemeli aboneler ise ayda 4,9 TL'ye evden sabit hat yönğne 250 dk. konuşturan EVIM CeptenEVE250 Paketi'nden ücretli olarak devam edeceklerdir.
 • Aboneler istedikleri takdirde kampanyadan kazandıkları ücretsiz 20 dk.yı kullandıktan sonra IPTAL EVDETURKCELL yazarak kampanyadan ayrılabilirler.
 • Kampanyadan mevcutta TURKCELL EVİM, EvTurkcell KARMA400, Hediye Ediyorum KARMA400 ve Hediye Ediyorum RAHAT Paket aboneliği olan müşterilerimiz yararlanamayacaklardır.
 • Kampanyadan her numara sadece 1 kez yararlanabilmektedir.
 • Kampanya kapsamındaki 20 dk. ile sınırlı ilk çağrı süresi bittiğinde abone başka ek paketi yoksa yaptığı çağrıya kendi tarife ücretlerinden ücretlenerek devam eder. Kampanyadan kazanılan dakikalar Üçüncü şahıslara transfer edilemez.
 • Kampanya kapsamında kazanılan evden yapılacak ilk çağrıda geçerli yurt içi her yöne 20 dk.nın ücretlendirme periyodu 1200 sn'dir.
SMS
 • EVDETURKCELL yaz 2222’ye gönder
  • TURKCELL EVİM Paketleri, abonelerin evlerinden, paket tercihlerine göre yurt içi her yönü ya da sabit hatları çok avantajlı fiyatlara arayabilecekleri, Hazır Kart'lı ve Faturalı abonelere yönelik aylık ek ses paketleridir. TURKCELL EVİM Paketlerine SMS, 8008 IVR, bayi, müşteri hizmetleri ve online işlemlerden kayıt olabilirsiniz. TURKCELL EVİM Paketleri evdeki iletişim ihtiyacınızı çok ekonomik bir şekilde karşılamanızı sağlar. Evinizde de cep telefonunuzla tüm iletişim ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Evdeki ev telefonuna ekstra ücret ödemeden, cep telefonunuzdan, ister sabit hatları isterseniz de her yönü arayabileceğiniz paket seçenekleri sunar.

   Yurt içi her yönü arayabileceğiniz EVİM HerYöne Paketi'yle ayda sadece 4,9 TL'ye evden yurt içi her yönü 150 dk. arayabilirsiniz. EVİM HerYöne paketine "EVIM150" yazıp 2222'ye SMS ile göndererek hemen kayıt olabilirsiniz. İsterseniz 8008'i ücretsiz arayarak da TURKCELL EVİM paketlerine kayıt olabilirsiniz. TURKCELL EVİM Paketleri her ay otomatik olarak yenilenecektir.
  • EVİM CeptenEVE Paketlerinden tüm bireysel Hazır Kart ve Faturalı aboneler, tarife ayrımı olmaksızın yararlanabilir. Paketlere kayıt olmak için evden sabit hat yönüne avantaj sunan 250 dk.lık ve 400 dk.lık paketlerden tercih ettiğiniz paketin dk. miktarını, "CEPEVXXX" şeklinde yazıp 2222'ye göndermeniz gerekmektedir. Ayrıca, 8008'i ücretsiz arayarak da, evden sabit hat yönüne çok avantajlı konuşturan EVİM CeptenEVE Paketlerinden birine kayıt olabilirsiniz. 8008'i aradığınızda abonelik için yönlendirilirsiniz. Abonelik onay mesajını aldıktan sonra, ev alanınızdan yurt içi sabit hatlarla konuşma başlattığınızda, “Evinizden Arama” anonsu duyarsınız. Aboneler ev alanlarını paketlere kayıt olduktan sonra 8008'i arayarak belirleyebilirler. 8008'i aramadıkları durumda, "ev alanı" abonenin son kullanımlarına göre sistem tarafından otomatik olarak tanımlanacaktır. Abone evindeyken anons duyamadığı durumda 8008'i ücretsiz arayarak ev alanını yeniden belirleyebilecek ya da değiştirebilecektir. Anonsu duyduğunuz sabit hat yönüne aramalarda konuşmanız paket dakikalarınızdan olur. Belirlenen alanı değiştirme veya evden anons duyamadığınız alanı "ev alanınıza" ekleme gibi işlemleri 8008'i arayarak yapabilirsiniz. Eskiden anons duyduğunuz yerden şimdi anons duyamıyorsanız 532 Turkcell Müşteri Hizmetleri'ni arayabilirsiniz. Ev Alanında olup olmadığınızın sorgulaması *858# tuşlaması yapıldığında kısa mesaj olarak bildirilmektedir.
  • Kampanyadan Bireysel Hazır Kart'lı ve Faturalı Turkcell'liler yararlanabilir. Tarifeniz ne olursa olsun, TURKCELL EVİM Paketlerinden size uygun olan bir tanesine abone olabilirsiniz. EVİM HerYöne Paketi'ne kayıt olmak isteyen Hazır Kart abonelerinde, aylık 1’e 5 Veren Nar Kampanyası veya 25 TL’ye 100 TL Veren Nar Kampanyalarından herhangi birine kayıtlı olma şartı aranır. Belirtilen NAR Paketi olmayan Hazır Kart aboneleri Hazır Kart'lılara özel ayda 19 TL'ye evden Her Yöne 100 TL'lik konuşma hakkı sunan EVİM RAHAT Paketinden yararlanabilirler.
  • Paketinizi kayıt mesajınız sonrasında kayıt işlemlerinizin tamamlandığına dair gelecek olan onay mesajı sonrasında "ev alanınızdan" kullanmaya başlayabilirsiniz.
  • TURKCELL EVİM Paket dakikalarını aşmanız ya da paket dakikalarınızı bitirmeniz durumunda "ev alanınızdan yapacağınız aramalarda tarifenizin fiyatlarıyla ücretlenirsiniz. Paket dakikalarınız bittiğinde ev alanından yapacağınız yurt içi aramalarda anons duyarsınız. Paket dakikalarının ücretlendirme periyodu Hazır Kart aboneleri için 60 sn, Faturalı aboneler için 6 sn'dir. Diğer TURKCELL EVİM Paket fiyatlarını "Ne Kadar Öderim" bölümünde yer alan tabloda görebilirsiniz. Ev Alanında olup olmadığınızın sorgulaması *858# tuşlaması yapıldığında kısa mesaj olarak bildirilmektedir.
  • Kampanyadan bireysel Hazır Kart ve Faturalı aboneler yararlanabilir. EVIM150 yazıp 2222'ye göndererek pakete aylık 4,9 TL'ye kayıt olursunuz. Evinizden yapacağınız aramalarda "EVİNİZDEN ARAMA" anonsu duyarsınız. Bu anons sizin "ev alanınızda olduğunuzu anlamanızı sağlar. Aboneler ev alanlarını paketlere kayıt olduktan sonra 8008'i arayarak belirleyebileceklerdir. 8008'i aramadıkları durumda "ev alanı" abonenin son kullanımlarına göre sistem tarafından otomatik olarak tanımlanacaktır. Abone evindeyken anons duyamadığı durumda 8008'i ücretsiz arayarak ev alanını yeniden belirleyebilecek ya da değiştirebilecektir. Eğer öncelikli başka paketiniz yoksa ev alanınızdan anons duyarak yaptığınız yurt içi aramalar EVİM HerYöne Paket dakikalarınızdan düşer. Paket her ay otomatik olarak yenilenecektir. Kıbrıs PSTN ve Global Star hariç yurt içi aramalarınız paket dakikalarınızdan düşer. 8008 numarası sadece Turkcell numaralarından ve aynı gün içinde en fazla 5 kez aranabilir. Dakikalarınızı konferans görüşmesi için kullanabilirsiniz. Ev Alanında olup olmadığınızın sorgulaması *858# tuşlaması yapıldığında kısa mesaj olarak bildirilmektedir.
  • KALAN yazıp 2222'ye göndererek kalan konuşma sürenizi öğrenebilirsiniz. Kalan konuşma sürenize, son 6 saatlik kullanımlarınız dahil değildir. Ev alanınızı *858# yazıp evet tuşuna basarak sorgulayabilirsiniz.

   Hazır Kart aboneleri aşağıdaki şekilde de bakiye sorgulaması yapabilirler:
   • CeptenEve250 => *123*120# yes
   • CeptenEve400 => *123*53# yes
   • Evim Rahat => *123*319# yes
   • Evim Heryöne => *123*326# yes
  • Evet. Ev alanı olarak belirlediğiniz alanı 15 günde bir değiştirebilirsiniz. Bu işlemi 15 günde birden daha sık yapmak isterseniz, 8008'i aradığınızda sistem hata mesajı dönecek, işleminiz gerçekleşmeyecektir. Örneğin; oturduğunuz evden taşındınız. TURKCELL EVİM Paketlerini kullanabilmek için 8008'i arayıp yönlendirmeleri takip ederek yeni evinizi "yeni ev alanınız" olarak tanımlayabilirsiniz.
   Ev Alanında olup olmadığınızın sorgulaması *858# tuşlaması yapıldığında kısa mesaj olarak bildirilmektedir.
  • TURKCELL EVİM HerYöne Paketinden daha öncelikli başka bir ses paketiniz yoksa evinizdeyken EVİM HerYöne Paket dakikalarınızdan kullanırsınız. EVİM HerYöne paketi kullanıcıları "ev alanlarında" oldukları sürece yapacakları herhangi bir yöne doğru aramada anons duyarlar. Ancak abonenin daha öncelikli günlük ya da haftalık ses paketi varsa abone ev alanında olsa bile öncelikle süre kısıtlı bu paketlerinden harcar. Bu paketler bittikten sonra ev alanlarından yapacakları aramalarda EVİM HerYöne Paketlerinden harcarlar. EVİM HerYöne Paket aboneleri paket dakikalarını bitirdikleri durumda ev alanındayken yapacakları aramalarda anons duyarlar ancak paket dakikaları bittiği için başka paketleri yoksa kendi tarife ücretinden ücretlenirler. Anons duyulmayan, ev alanı olarak tanımladığınız alan dışındaki yerlerde yapacağınız aramalarda sahip olduğunuz EVİM HerYöne Paketleri dışındaki paketlerden harcarsınız. Ev Alanında olup olmadığınızın sorgulaması *858# tuşlaması yapıldığında kısa mesaj olarak bildirilmektedir.
  • Hayır. TURKCELL EVİM HerYöne ve diğer tüm TURKCELL EVİM Paketleri iptal etmediğiniz takdirde yenilenmeden 3 gün önce aboneye SMS ile bilgi verilerek otomatik olarak yenilenir. Dilerseniz paketiniz yenilenmeden önce paketinizi iptal edebilir, yenilenmemesini sağlayabilirsiniz.
  • Hayır. Aynı dönem içerisinde sadece 1 TURKCELL EVİM Paketi alabilirsiniz. Paketinizin kullanım süresi dolmadan başka bir TURKCELL EVİM Paketi'ne geçmek isterseniz eski paketinizin aylık kullanım süresi bitene kadar eski ve yeni paketi bir arada kullanırsınız. Eski paketin kullanım süresi sona erdiğinde paket iptal olur ve yenilenmez. Geçiş yaptığınız paketle aboneliğe devam edersiniz.
  • Hayır, paketinizde kalan dakikalar bir sonraki aya devretmemektedir. Hazır Kart'lılara özel EVİM RAHAT Paketi'ndeki abonenin tarifesinden ücretlenen 100 TL'lik evden her yöne konuşma bakiyesi de bir sonraki aya devretmemektedir.
  • Hazır Kart'tan faturalı hatta geçtiğinizde, TURKCELL EVİM Paketiniz iptal olur. Yeniden abone olmak için, EVİM HerYöne Paketi için EVIM150 yazıp 2222'ye göndermeniz gerekmektedir. EVİM HerYöne Paketi'ne aboneyseniz Evdeyken herhangi bir yöne doğru yaptığınız aramalarda, "Evinizden Arama" anonsunu duyarsınız. Eğer öncelikli başka bir paketiniz yoksa yapacağınız görüşme EVİM HerYöne Paketi'ndeki 150 dk'dan düşer.
  • Abonelik iptal işlemini 8008'i arayarak ya da EVIM HerYöne Paketi için, "IPTAL EVIM150", EVİM CeptenEVE250 Paketi için, "IPTAL CEPEV250", EVİM CeptenEVE400 Paketi için, "IPTAL CEPEV400", EVİM RAHAT PAketi için, "IPTAL EVIM RAHAT" yazıp 2222'ye göndererek yapabilirsiniz. İptal durumunda abonelik tarihinden itibaren 1 ay sonra paket aboneliği iptal olur ve ay sonunda yenilenmez. Numara değişikliği yaptığınızda aboneliğiniz devam eder. Hat iptal, numara taşıma, devir ve borçtan dolayı kapama işlemlerinde paket aboneliği iptal olur ve son paket ücretinin tamamı paketin geçerli olduğu dönem sonunda çıkacak faturaya uygulanır.
  • Paket dakikalarını aştığınızda başka ek dakika paketiniz bulunmuyorsa tarifenizin fiyatlarıyla ücretlendirilirsiniz. Hazır Kart abonelerine özel EVİM RAHAT Paketi'ndeki ayda 19 TL karşılığında kazanılan evden her yöne aramalarda geçerli 100 TL, abonenin bulunduğ tarife fiyatlarıyla ücretlendirilecektir.
  • 0 532 7572222 yi ücretsiz arayarak mevcut tarife ve kampanyalarınızla ilgili bilgi alabilir, dilerseniz yeni tarife ve kampanyalarımıza abone olabilirsiniz.