Daha Fazla Bilgi

Günde 3 dakikadan sonra Turkcell'lilerle 60 dakika bedava

Günde 5 dakikadan sonra Turkcell'lilerle 80 dakika bedava

  • Kampanyaya, abonelik yaşı 3 aydan büyük olan, son 90 gün içinde 1'e 5 Veren Aylık Nar100, 1'e 5 Veren Aylık Nar150, Dakika SMS Yağmuru ve Hazır Kart'lılar Kazandıkça Kazanıyor kampanyalarından faydalanmamış, Standart tarife, KonuşKazan, Genç Tarife ve Genç Plus tarifeleri hariç, aşağıdaki kullanım şartlarını sağlayan bireysel ön ödemeli aboneler katılabilir. Aşağıdaki şartları sağlayan aboneler her ay belirlenerek kampanyaya katılımları sağlanacaktır.

    - Son 90 günün en az 65’inde 0-0,5 TL arası harcamış, kalan günlerde 1 TL’yi aşmamış, son 30 gündeki toplam harcaması 15 TL veya daha az olan aboneler, günde 3 dakika konuşmadan sonra Turkcell'lilerle aynı gün sonuna kadar geçerli 60 dakika kazanırlar.

    - Son 90 günün en az 65’inde 0-0,5 TL arası harcamış, kalan günlerde en az 3 kez 1 TL – 2 TL arası harcamış, son 30 gündeki toplam harcaması 20 TL veya daha az olan aboneler, günde 5 dakika konuşmadan sonra Turkcell'lilerle aynı gün sonuna kadar geçerli 80 dakika kazanırlar.
  • Kazanılan dakikalar, kazanıldıkları gün sonu saat 23:59'a kadar Turkcell'lilerle konuşurken geçerlidir. Kazanılan dakikalar 60 saniyelik periyotlarla düşer ve transfer edilemez. Kazanılan dakikalar yurt içi görüşmelerde geçerlidir. Gün sonuna kadar kullanılmayan dakikalar devretmez, silinir.
Diğer
Kampanyaya katılmak için ayrıca kayıt olmanıza gerek yoktur.