Katılım Kriterleri

Cihaz Özellikleri


Uzaktan Kontrol –Tapo uygulaması aracılığıyla nerede olursanız olun bağlı cihazları anında açın ve kapatın
Zamanlama – Cihazları otomatik olarak yönetmek için bir zamanlama ayarlayın
Zamanlayıcı -  Cihaza bağlı elektronikler için geri sayım sayacı listeleri oluşturun
Ses İle Kontrol – Akıllı soketinizi Amazon Alexa veya Google Assistant üzerinden sesli komutlarla yönetin
Dışarıda Modu – Sizin belirlediğiniz farklı zamanlarda cihazları otomatik olarak açar ve kapatır
Kompakt Tasarım - Evdeki soketleri bloke etmemek için mini boyut
Kolay Kurulum ve Kullanım - Hub'a gerek kalmadan, hızlı kurulum ve ücretsiz uygulama ile kolayca yönetim

 

 

Teknik Özellikler
Marka & Model
TP-Link Tapo P100 Akıllı Mini Wi-Fi Soketi
Boyut
51 × 72.0 × 40.0 mm
Kablosuz Tipi
2.4 GHz
Voltaj
 2300 W, 10 A
Üretici
TP-Link
Ağırlık
100 g

Şartlar 

 • Kampanya 31.12.2022 tarihine kadar geçerlidir ve stoklarla sınırlıdır.
 • Turkcell cihazlarda marka, renk ve model değişikliği yapma hakkını saklı tutar.
 • Kampanyadan Financell Kredi Limiti uygun olan yeni ve mevcut Turkcell Superonline Fiber & DSL & Kablo İnternet müşterileri yararlanabilir.
 • Kampanyadan yararlanabilmek için müşterinin Turkcell Superonline’a vadesi geçmiş ve ödenmemiş faturası bulunmamalıdır.
 • Kampanyadan yararlanmak isteyen mevcut Turkcell Superonline müşterilerinin, kampanya şartlarını okumuş, taahhütnameyi kabul ederek imzalamış ve T.C. kimlik numaralarını yazılı olarak ibraz etmiş olmaları gerekmektedir. Turkcell Superonline’a yeni müşterilerin T.C. kimlik numarasını içeren kimlik belgeleri ile birlikte abonelik sözleşmelerini de eksiksiz doldurmuş ve imzalamış olmaları gerekmektedir.
 • Kampanyadan yararlanan müşterilerin mevcut internet faturalarına ek olarak Financell Taksitli TP-Link Tapo P100 Akıllı Mini Wi-Fi Soketi Kampanyası kapsamında verilen cihaz ücretlendirilecektir.
 • Müşteri, Financell Taksitli TP-Link Tapo P100 Akıllı Mini Wi-Fi Soketi kampanyası kapsamındaki taahhüdünü taahhüt süresi dolmadan bozar ya da Turkcell Superonline’dan aldığı internet hizmetini sonlandırırsa Turkcell Superonline, müşterinin hali hazırda yararlanmakta olduğu kampanyaya ilişkin imzaladığı taahhütnamede yer alan kampanya iptal bedeli dışında kampanya iptal bedeli olarak müşterinin kampanya kapsamında almış olduğu cihazın toplam satış bedelinden o tarihe kadar ödediği taksitlerin mahsup edilmesi sonucu hesaplanacak kalan bedel müşteriye fatura edecek, müşteri bu bedeli Turkcell Superonline’a fatura üzerinde yer alan son ödeme tarihine kadar ödeyecektir.
 • Turkcell Superonline, Financell Taksitli TP-Link Tapo P100 Akıllı Mini Wi-Fi Soketi Kampanyası ile birlikte yararlanılabilecek diğer kampanyaları belirleme hakkına sahiptir.
 • Müşteriler kampanyaya 0532 532 00 00 arayarak, (Superonline Müşteri Hizmetleri), tüm Turkcell Superonline İletişim Merkezleri, Turkcell Superonline Yetkili Satış Noktaları ve TIM-YTSN’lerden katılabilir.
Bilgi;
*Kredi talebi, Financell (Turkcell Finansman A.Ş.)’e  yapılır ve Financell tarafından değerlendirilir.
*Financell kredi limitiniz, Turkcell fatura ödemeleriniz ve finans sektörü verileriniz doğrultusunda otomatik olarak belirlenmektedir.
*Akıllı Telefonlarda 12 ay, tabletlerde 6 aya varan  taksit avantajlarından faydalanabilirsiniz.
*Yasal olarak, fiyatı 5.000 TL üzerinde olan cep telefonları için kullandırılan kredilerin vadesi maksimum 3 aydır.

Ücretlendirme

FiyatlarCihaz MarkaCihaz ModelTaahhüt SüresiAylık Cihaz Bedeli*Toplam Cihaz Bedeli*
TP LinkTapo P1003 ay ₺113,60
₺340,80
TP LinkTapo P1006 ay₺60,59
 ₺363,54
TP Link
Tapo P10012 ay₺34,31
₺411,72
TP LinkTapo P10024 ay  ₺22,09
 ₺530,16
TP LinkTapo P10036 ay₺18,28
 ₺658,08 

*Kampanya fiyatlarına tüm vergiler dahildir ve fatura ödeme tarihine göre fiyatlar değişebilir.

Diğer
 • Kampanya kapsamında tek renk olarak sunulmaktadır.

 • Kampanyadan Financell Kredi Limiti uygun olan yeni ve mevcut Turkcell Superonline Fiber & DSL & Kablo İnternet müşterileri yararlanabilir.

 • Turkcell Superonline Müşteri Hizmetleri (0 532 532 0 000), www.superonline.net web sayfası, Turkcell Superonline Bayi ve Turkcell Mağazalarından yapılacak başvurularla kampanyaya katılım sağlanabilir.

 • Kampanya süresince mevcut internet kampanyanızı değiştirebilirsiniz. Cihaz taksitleri yeni kampanyanız üzerinden kaldığınız taksit ayından ücretlendirilmeye devam edecektir. 

 • Kampanya kapsamında cihaz taksiti seçtiğiniz taksit süresi boyunca internet faturanıza ek olarak yansıtılır. Bu kampanya, Fiber/DSL/Kablo İnternet kampanya taahhüdünüzü etkilememektedir. Cihaz taksit sayısı 6, 12, 24 veya 36 aydır.

 • Verilen taahhüt süresi bitiminden önce sözleşmenin feshedilmesi, taahhütname’ deki yükümlülüklerini yerine getirilmemesi nedeniyle veya Turkcell Superonline tarafından aboneliğin feshedilmesi, hizmetin iptal edilmesi ve/veya kısıtlanması halinde iptal bedeli olarak müşterinin almış olduğu cihazın toplam satış bedelinden o tarihe kadar ödediği taksitlerin mahsup edilmesi sonucu hesaplanacak kalan bedel müşteriye fatura edilecektir. Varsa internet hizmetine ilişkin ek bedeller ayrıca faturalandırılacaktır.

 • Kampanyanın devredilmesi durumunda ilgili cihaz iptal olur ve kalan tüm taksitleri devir edene tek fatura olarak yansıtılır.  

 • Kampanya kapsamındaki cihazın teslim edilmesinden itibaren 14 (on dört) gün içerisinde cayma hakkı bulunmaktadır. Cayma hakkı kullanımı; teslim edilen cihazın ilk inceleme niteliğinde gözden geçirilebilmesi durumunda geçerlidir. 

 • Marka & Model
  TP-Link Tapo P100 Akıllı Mini Wi-Fi Soketi
  Boyut
  51 × 72.0 × 40.0 mm
  Kablosuz Tipi
  2.4 GHz
  Voltaj
  2300 W, 10 A
  Üretici
  TP-Link
  Ağırlık
  100 g

 • Damga vergisi bulunmamaktadır.

Kapat
Yardım ister misiniz?