KONUŞMA İNTERNET SMS EK AVANTAJ ÜCRET
500 MB İNTERNET
Dergilik Servisinde 5GB
32 TL /AY

Daha Fazla Bilgi

PaketPaket SüresiAylık Paket Ücreti
Haydi Gel Küçük - Yıllık Abonelik KampanyasıHer Yöne 300 dakika + Her yöne 300 dakika kampanya hediyesi + Turkcell'lilerle Haftada 2 gün sabahtan akşama kadar konuşma hediye32 TL
 • Kampanyaya katılım ve katılım için gönderilen SMS ücretsizdir.
 • Fiyatlara %18 KDV ve %25 Özel İletişim Vergisi dahildir.
 • Haydi Gel Küçük Paket’e yıllık abonelik yapın; 32 TL'ye konuşun ve paket dakikalarınıza ek olarak her yöne 300 DAKİKA HEDİYE kazanın. (HEDIYE yazıp 2222'ye gönderebilirsiniz.)
 • Yıllık abonelik süresi boyunca paket fiyatlarında gerçekleşecek fiyat değişikliklerinden, bu kampanya müşterileri etkilenmeyecektir.
 • Haydi Gel Küçük Paket'e yıllık abonelik yapan abonelerimizin Turkcell'lilerle haftada iki gün boyunca sabah 6'dan akşam 6'ya kadar bedava hakkı devam etmektedir.
 • Yıllık abonelik kapsamında, seçtiğiniz paketin yıllık abonelik teklifinde kalma sözü vermeniz gerekmektedir.
 • Küçük Paket’te; kampanya süresince tarafınıza sağlanan faydaların (indirim, hediye vb.) bedelleri her fatura dönemi için KDV ve ÖİV dahil 15 TL'dir. (11 Ekim 2012 tarihinden önce kampanyaya katılanlar için 12 TL, 11 Ekim 2012 - 26 Nisan 2013 tarihleri arasında kampanyaya katılanlar için 9 TL). Eğer 12 fatura dönemi dolmadan yıllık aboneliğinizi iptal etmek isterseniz; iptal tarihine kadar tarafınıza sağlanan faydaların (indirim, hediye vb.)bedelleri toplamı veya daha lehinize olacaksa iptal tarihinden taahhüt süresi bitimine kadar ödemeniz gereken aylık paket ücretleri toplamı erken iptal ücreti olarak faturanıza yansıtılır.
 • Yıllık Abonelik teklifi ile Haydi Gel Büyük, Küçük, Minik, Mini Fırsat Kampanyaları ve İndirimli Büyük Paket Kampanyası aynı anda alınamamaktadır.
 • 06.07.2015 tarihi itibarıyla paket aşım çözümümüzle, paket aşımında yurt içi her yöne konuşma 30 dk'sı 5 TL (KDV, ÖİV dahil) olacak şekilde ücretlendirilir. Müşterilerimiz, ses paketlerinin bitimini takip eden ilk kullanımlarında 2,5 TL (KDV,ÖİV Dahil) olarak ücretlendirilecektir. Devam eden kullanımlarda 900 sn sonuna kadar ek bir ücretlendirme olmayacaktır. Bu kullanımın ardından takip eden ilk kullanımlarında yeni bir ek 2,5 TL (KDV, ÖİV Dahil) ücretlendirilecektir. Takip eden kullanımlarda 1800sn’lik (30dk’lık) kullanımın sonuna dek ek bir ücretlendirme olmayacaktır. İlk 30dk'nin bitmesini takiben abonenin yaptığı ilk kullanımda ikinci 30dk'lık kullanım hakkı devreye alınacak ve müşterilerimiz 5 TL (KDV, ÖİV Dahil) ödemeye devam edecektir. Kullanım devamını takiben müşterilerimiz her yurt içi her yöne 30dk için 5 TL (KDV, ÖİV Dahil)ödemeye devam edecektir.
 • 06.07.2015 tarihi öncesinde bu paketin taahhütlü kampanyasından faydalanan müşterilerimiz için taahhüt süreleri sona erene kadar paket aşımında yurt içi her yöne konuşma 30 dk'sı 3 TL (KDV, ÖİV dahil) olacak şekilde ücretlendirilir. Taahhüt süreleri sona erdikten sonra paket aşımında yurt içi her yöne konuşma 30 dk'sı 5 TL (KDV, ÖİV dahil) olacak şekilde ücretlendirilir.
 • Vergilerde ve/veya mevzuat gereğince ilgili kurumlara yapılması gereken ödemelerde meydana gelecek artışlar ile kamu kurum ve kuruluşlarının işlem ve kararları nedeni ile yapılması gereken tarife değişiklikleri, tarifelere aynen yansıtılacaktır; bu durum sabit fiyat garantisi kapsamı dışındadır.
 • Yıllık Abonelik Kampanyaları yeni abone alımına kapalı olup, halihazırda Küçük Paket'te olan ve yıllık aboneliği olmayan aboneler bu kampanyalardan yararlanabilecektir.
 • 01.06.2016 tarihi itibarıyla paketsiz dakika kullanımı ve aşım çözümünün son tekrarı sonrası dakika aşım ücreti 60 kr/dakika (%18 KDV, %25 ÖİV dahil), paketsiz SMS kullanımı ve SMS aşım çözümünün son tekrarı sonrası paket aşım ücreti 50 kr/adet (%18 KDV, %25 ÖİV dahil) olarak ücretlendirilecektir.
 • Kampanyadan 12 ay süresi dolmadan ayrılan aboneler Kazandıran Mega Paket üzerinden ücretlendirilir. Kampanya iptal tarihine kadar faydalanılan indirim bedelleri toplamı veya abonenin lehine olacaksa iptal tarihinden taahhüt süresi bitimine kadar ödenmesi gereken aylık indirimli paket ücretleri toplamı erken iptal ücreti olarak faturaya yansıtılır.
 • 28.09.2016 tarihinden itibaren paketin yıllık aboneliğinde bulunan aboneler taahhütleri bitiminden itibaren veya sözleşme iptal durumunda, yurt içi 1000 Dk, 1000 SMS ve 1GB sunan Kazandıran Mega Paketi'nden faydalanacaklar
 • Paket kullanımları bittiğinde aşım ücreti internet için 10 TL/1 GB (KDV, ÖİV Dahil)’dir.10 adet internet aşımından sonra hız kısıtına (5 kbps) girilir.
SMS
 • HEDIYE yaz 2222’ye gönder
 • 0532 757 22 22
  Sayfayı kaydırın