Daha Fazla Bilgi

Kampanya Şifresi alma talebi 1 SMS / 0,4 TL (KDV ve ÖİV dahil) ile ücretlendirilir.

AVANTAJ şifremi kaç kez kullanabilirim?
Şifre tek kullanımlıktır, kullanılmayan şifreler 24 saat içinde geçerliliğini yitirir.

Kampanya ile ilgili ayrıca bilinmesi gerekenler nelerdir?

Boyner, Boyner Evde, Boyner Sports Mağazaları’nda geçerli kampanya detayları:

 • 1 Eylül-4 Ekim 2012 tarihleri arasında Turkcell’lilerin Boyner, Boyner Evde, Boyner Sports Mağazaları’nda ‘Boyner Anahtar’ işaretli yeni sezon ürünlerinde yapacağı 100 TL ve üzeri alışverişlerin %30’u kadar hediye çeki kazanılır.
 • Hediye çekleri; 1 Eylül-7 Ekim 2012 tarihleri arasında Boyner, Boyner Evde, Boyner Sports Mağazaları’nda "Boyner Anahtar’la" işaretli yeni sezon ürünlerinde yapılacak alışverişlerde çek tutarı ve üzeri alışverişlerde geçerlidir. Bir faturada bir çek kullanılabilir.
 • Hediye çeki Kelebek işaretli ürünlerde geçerli değildir. Müşteri hediye çeki kazandığı alışveriş dahilindeki ürünlerin tamamını iade eder ve satış bedeli nakit veya kredi kartına iade sureti ile müşteriye geri verilir ise, hediye çekleri geçerliliğini yitirecek olup, söz konusu alışveriş sebebi ile kazanılan hediye çekinin de Boyner’e iade edilmesi zorunludur.
 • Hediye çekleri ile yapılan alışverişler dahilindeki ürünlerin iadesi halinde, çek bedeli iade edilen ürün bedelinden düşülerek işlem yapılacaktır. Hediye çeki karşılığı para iadesi yapılamaz. Bu kampanya, diğer kampanya indirim ve çeklerinin kullanımıyla birlikte geçerli değildir. Kampanya stoklarla sınırlıdır.
 • Kampanyadan yararlanmak için kampanya şifresinin hat numarasıyla birlikte alışveriş esnasında kasiyere bildirilmesi yeterlidir. Kampanya şifresi almak için BOYNER yazıp 8200’a gönderilmesi gerekmektedir. Kampanya şifresi alma talebi 1 SMS / 0,4 TL (KDV ve ÖİV dahil) olarak ücretlendirilir. Şifre tek kullanımlıktır, kullanılmayan şifreler 24 saat içinde geçerliliğini yitirir. Kampanyadan faydalanmak isteyen müşteriler her seferinde kampanya şifre talebinde bulunmalıdır.
 • Ürünlerle ilgili iade, değiştirme, tamirat gibi taleplerden Turkcell hiçbir şekilde sorumlu değildir. Turkcell ve Boyner Büyük Mağazaclık A.Ş. kampanya süresini değiştirme, kapsamını sınırlama ve / veya genişletme hakkını saklı tutar.
 • Hediye çeklerinin kaybedilmesi halinde Turkcell ve Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş.’nin hiçbir sorumluluğu yoktur.
 • Boyner Anahtar sahibi olmayan müşteriler, mağaza içerisinde yer alan Boyner Anahtar Noktası’ndan kart talebinde bulunup, anında kampanyadan faydalanabilirler.

Boyner e-ticaret kampanya detayları:

 • 1 Eylül-4 Ekim 2012 tarihleri arasında Turkcell’lilerin E-ticaret Mağazası'nda işaretli ürünlerde yapacağı 100TL ve üzeri alışverişlerin %30’u kadar indirim kuponu kazanılır.
 • İndirim kuponu; 1 Eylül-7 Ekim 2012 tarihleri arasında E-ticaret Mağazası’ndaki işaretli ürünlerde yapılacak alışverişlerde kupon tutarı ve üzeri alışverişlerde geçerlidir. Bir alışverişte bir kupon kullanılabilir.
 • Kampanyada indirim kuponu kazanmak için kampanya şifresi alınmalıdır. Şifre almak için BOYNER yazıp 8200’a gönderilmesi gerekmektedir.
 • Kampanya şifresi alma talebi 1 SMS / 0,4 TL (KDV ve ÖİV dahil) olarak ücretlendirilir. Şifre tek kullanımlıktır, kullanılmayan şifreler 24 saat içinde geçerliliğini yitirir. Kampanyada indirim kuponu kazanmak isteyen müşteriler her seferinde kampanya şifre talebinde bulunmalıdır.
 • İndirim kuponu kazanmak için “Sepetim” sayfasından “İndirim Kupon No” alanına Turkcell kampanya şifresinin girilip “İndirim Kuponu Kullan” butonuna tıklandıktan sonra siparişin tamamlanması gerekmektedir. Kazanılan indirim kuponu Kelebek işaretli ürünlerde geçerli değildir. Müşteri indirim kuponu kazandığı siparişini iptal eder ya da alışveriş dahilindeki kampanya koşulunu sağlayan ürünleri iade eder ve satış bedeli nakit veya kredi kartına iade sureti ile müşteriye geri verilir ise, indirim kuponları geçerliliğini yitirecektir. İndirim kuponları ile yapılan alışverişler dahilindeki ürünlerin iadesi halinde, kupon bedeli iade edilen ürün bedelinden düşülerek işlem yapılacaktır.
 • İndirim kuponu karşılığı para iadesi yapılamaz. Bu kampanya, diğer kampanya indirim ve çeklerinin kullanımıyla birlikte geçerli değildir. Kampanya stoklarla sınırlıdır.
 • Kazanılan indirim kuponunu harcamak için “Sepetim” sayfasından “İndirim Kupon No” alanına indirim kupon şifresinin girilip ya da “İndirim Kuponlarım” butonuna basarak açılan sayfadan indirim kuponu seçilerek “İndirim Kuponu Kullan” butonuna tıklanmalıdır.
 • Ürünlerle ilgili iade, değiştirme, tamirat gibi taleplerden Turkcell hiçbir şekilde sorumlu değildir. Turkcell ve Boyner Büyük Mağazaclık A.Ş. kampanya süresini değiştirme, kapsamını sınırlama ve / veya genişletme hakkını saklı tutar.
 • İndirim kuponunda yer alan şifrenin kaybedilmesi halinde Turkcell ve Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş.’nin hiçbir sorumluluğu yoktur.
 • Boyner.com.tr üzerinden uygulanan tüm kampanyalarda ürünler mağaza stokları ile sınırlıdır. Müşteri siparişinin ardından ürünün mağazalardaki stoğu kontrol edilir, stoğu tükendiği için temin edilemeyen ürünlerle ilgili olarak müşteriye bilgi verilerek ödemesi iade edilir.Boyner, sitedeki ürünleri ve fiyatları değiştirme hakkını saklı tutar. Süreli indirim kampanyaları bitiminde ürünlerin satış fiyatları kampanya öncesi fiyatlara döner.
 • Detaylı bilgi için www.boyner.com.tr ve Boyner Mağazaları’nda!

SMS
 • BOYNER yaz 8200’a gönder
  Sayfayı kaydırın