Daha Fazla Bilgi

Kampanyaya katılmak ücretsizdir. Hediyeler:

Kahve
Turkcell Profesyoneller Kulübü üyelerine özel sıcak ya da soğuk kahve hediyenizi, cep telefonunuza gönderilecek kod ile 31 Aralık 2013 tarihine kadar Kahve Dünyası Mağazaları'nda kullanabilirsiniz.

Sinema Bileti
Cep telefonunuza gelen hediye kodunuzu, tüm Cinemaximum’larda 31 Aralık 2013 tarihine kadar kullanabilirsiniz. Hediyeniz IMAX, IMAX 3D ve dijital 3D hariç tüm filmlerde geçerlidir.

Markafoni Hediye Çeki
Turkcell Profesyoneller Kulübü üyelerine özel Markafoni 50 TL indirim kodunuzu, markafoni.com sitesinden yapacağınız alışverişleriniz sırasında, ödeme sayfasında yer alan “indirim kodunuz” kısmına girerek kullanabilirsiniz. İndirim kodu farklı indirim kodlarıyla birleştirilemez ve minimum 50,01 TL’lik alışverişlerinizde kullanılabilir.

Masaj
Cep telefonunuza gelen Aromatherapy masaj hediyenizi, NUSPA şubelerinden hediye kodunuzla rezervasyon yaptırarak 31 Aralık 2013 tarihine kadar kullanabilirsiniz. Rezervasyon için Kanyon Tel: 0(212)3530999 G-Mall Tel: 0(212)2324440

Uçak Bileti
Turkcell Profesyoneller Kulübü üyelerine özel gidiş-dönüş uçak bileti hediyeniz, 31 Aralık 2013 tarihine kadar yurt içi ekonomi sınıfında geçerlidir. Kazandığınızda sizinle telefonla iletişime geçilecektir.

Tatil
Setur 500 TL hediye çekiniz, 31 Aralık 2013 tarihine kadar geçerlidir. Hediyenizi Setur Çağrı Merkezi 02164440738'i arayarak cep telefonunuza gönderilen hediye kodunuzla kullanabilirsiniz.
  • Tüm Turkcell Müşterileri Dijital Operatör Uygulaması'na login olarak kampanyadan ücretsiz faydalanabilir. Dijital Operatör Uygulaması'na giriş yapmak için gerekli Turkcell Şifrenizi SIFRE yazıp 2222'ye kısa mesaj göndererek ücretsiz alabilirsiniz. Turkcell Şifreniz SMS ile tarafınıza iletilecektir.
  • Kazandığınız zamanları değerlendirmek için Dijital Operatör Uygulaması'na giriş yaparak, “Zaman Kazan” bölümünde "Hediyeler" sayfasına uğramanız ve biriktirdiğiniz zaman değerinde bir hediye seçmeniz yeterli. Hediyelerin yanındaki "Değerlendir" butonuna tıklayın, cep telefonunuza gelen kod ile hediyenizi alabilirsiniz.

  • Cep telefonunuza gönderilen hediye kodlarını 31 Aralık 2013 tarihine kadar kullanabilirsiniz.

  • Sinema Bileti ilk 1.000 kişi, sıcak veya soğuk kahve ilk 500 kişi, Markafoni Hediye çeki ilk 200 kişi, masaj ilk 50 kişi, uçak bileti ve tatil hediyeleri ise ilk 10 kişi ile sınırlıdır.

  • Hediyenizi seçtiğiniz anda kullandığınız zaman bakiyenizden düşülecektir. Hediyenizi kullanmamanız durumunda iadesi mümkün değildir.

  • Turkcell, kampanya süresini değiştirme, kapsamını sınırlama ve/veya genişletme hakkını saklı tutar. Kampanya kapsamında satın alınan ürünlerle ilgili yasal yükümlülüklerden marka sahibi firma sorumlu olup, Turkcell hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Sayfayı kaydırın