Daha Fazla Bilgi

 • 13.12.2013-30.01.2016 tarihleri arasında sabah 06:00-10:00 saatleri arasında geçerli 100MB internet kullanım hakkı, Bireysel Bizbize Kamu tarifeleri ve bu tarifeye bağlı paketlerden birinde olup 250MB Paketi (standart), Turbo 250MB Paketi, 500MB Internet Paketi (standart), Turbo 500MB Internet Paketi, Ekonomik İnternet Paketler'i kapsamındaki Standart 1GB cepten internet paketi, Standart 2GB cepten internet paketi, Standart 4GB cepten internet paketi, Günaydın Kamu 1GB İnternet Paketlerinden birini kullanan tüm bireysel abonelere sunulacaktır. Kampanyaya katılmak için, 250MB Paketi (standart), Turbo 250MB Paketi, 500MB Internet Paketi (standart), Turbo 500MB Internet Paketi, Standart 1GB cepten internet paketi, Standart 2GB cepten internet paketi, Standart 4GB cepten internet paketi kullanıcıları GUNAYDIN yazıp 2222'ye göndererek kampanyadan yararlanabilecek, Günaydın Kamu 1GB İnternet Paketi kullanıcıları ise otomatik olarak Günaydın Kamu Internet kampanyasından yararlanabilecektir. Günaydın Kamu Internet kampanyasından yararlanan tüm müşteriler, IPTAL GUNAYDIN yazıp 2222'ye göndererek kampanyayı anında iptal edebilecektir.
 • Faturalı ve faturasız müşterilerimiz için günlük 100MB hak 13.12.2013-30.01.2016 tarihleri arasında her sabah 06:00-10:00 saatleri arasında tanımlanacaktır.
 • İnternet kullanım hakları tükendiğinde, internet paketlerinin tarifesi üzerinden ücretlendirme yapılacaktır. Paket bitiminde SMS ile bilgilendirme yapılacaktır.
 • Paket kullanım hakkı, bir sonraki döneme devretmez, üçüncü şahıslara devredilemez. Ticari gelir elde etmek amacıyla kullanılamaz, satılamaz. Tespit edilen aboneler ile ilgili yasal işlem yapılacak ve hatları tek taraflı olarak iptal edilebilecektir. Kampanyaya katılım SMS’leri ücretsizdir.
 • Paket sadece wap ve internet erişim noktası kullanılarak yapılan yurt içi bağlantılarda geçerlidir. İnternet erişim noktası, Blackberry cihazları tarafından kullanılan Blackberry erişim noktası ve 3G netbook, notebook ve USB modemler tarafından kullanılan Mobil Genişbant (MGB/MGBS) erişim noktaları pakete dahil değildir.
 • Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.

SMS
 • GUNAYDIN yaz 2222’ye gönder
  • 250MB Paketi (standart), Turbo 250MB Paketi, 500MB Internet Paketi (standart), Turbo 500MB Internet Paketi, Ekonomik İnternet Paketler'i kapsamındaki Standart 1GB cepten internet paketi, Standart 2GB cepten internet paketi, Standart 4GB cepten internet paketi, Günaydın Kamu 1GB İnternet Paketleri’nden birini kullanan bireysel kamu tarifeli müşterilerimiz bu kampanyadan yararlanabilirler.

  • Günaydın Kamu 1GB İnternet Paketi kullanıcıları, bu kampanyadan otomatik olarak yararlanabilecekler. Kampanyaya dahil olan diğer internet paketi kullanıcıları ise GUNAYDIN yazıp 2222’ye göndererek katılabilirler.

  • Başvuru SMS’i ücretsizdir.

  • Bireysel Bizbize Kamu tarifeleri ve bu tarifeye bağlı paketlerden birinde olup 250MB Paketi (standart), Turbo 250MB Paketi, 500MB Internet Paketi (standart), Turbo 500MB Internet Paketi, Ekonomik İnternet Paketler'i kapsamındaki Standart 1GB cepten internet paketi, Standart 2GB cepten internet paketi, Standart 4GB cepten internet paketi, Günaydın Kamu 1GB İnternet Paketlerinden birini kullanan tüm bireysel müşterilerimiz yararlanabilir.

  • 13.12.2013-31.01.2016 tarihleri arasında faturalı ve faturasız hatlar için günlük 100MB cepten internet, her sabah 06:00-10:00 saatleri arasında kampanyaya katılan müşterilerimize tanımlanacak ve tanımlandığında bilgi verilecektir.

  • Kampanyaya katılmak için gerekli başvuru yapıldıktan sonra, kampanya tanımı yapılacak ve sonrasında bilgilendirme SMS’i gönderilecektir. Kampanyayı iptal edene veya kampanya tarihi sona erene kadar her sabah yararlanabilirsiniz.

  • Bu durumlarda fayda devam etmez.

  • Kampanya faydaları, bir sonraki döneme devretmez, üçüncü şahıslara devredilemez. Ticari gelir elde etmek amacıyla kullanılamaz, satılamaz.

  • Günaydın Kamu İnternet kampanyası ile sınırsız internet paketleri ve URL bazlı internet paketler (örnek: Facebook Paketi) aynı anda alınamaz. Paket sadece wap ve internet erişim noktası kullanılarak yapılan yurt içi bağlantılarda geçerlidir. İnternet erişim noktası, Blackberry cihazları tarafından kullanılan Blackberry erişim noktası ve 3G netbook, notebook ve USB modemler tarafından kullanılan Mobil Genişbant (MGB/MGBS) erişim noktaları pakete dahil değildir.

  • IPTAL GUNAYDIN yazıp 2222'ye göndererek kampanyayı iptal edebilirsiniz.