Daha Fazla Bilgi

Fiyatlar

24 Ay Taahhütlü

 • Fiber Teklifler

HızKotaHız Alanı * (AKK)Tarife FiyatıKampanya
Fiyatı
Turkcell İnternet Paketi**
25 Mbps Limitsiz75 GB 84 TL69, 90 TL Aylık 2 GB Cepten İnternet
25 Mbps Limitsiz125 GB94 TL79,90 TL
25 Mbps Limitsiz175 GB104 TL89,90 TL
50 Mbps Limitsiz75 GB 94 TL79,90 TL
50 Mbps Limitsiz125 GB104 TL89,90 TL
50 Mbps Limitsiz175 GB114 TL99,90 TL
100 MbpsLimitsiz75 GB 114 TL89,90 TL
100 MbpsLimitsiz125 GB124 TL99,90 TL
100 MbpsLimitsiz175 GB134 TL109,90 TL


 • Yalın ADSL Teklifleri:

HızKotaHız Alanı * (AKK)Tarife FiyatıKampanya
Fiyatı
Turkcell İnternet Paketi**
8 Mbps’ye kadarLimitsiz50 GB91 TL69,9 TL Aylık 2GB Cepten İnternet
16 Mbps’ye kadarLimitsiz50 GB93 TL74,9 TL
16 Mbps’ye kadarLimitsiz75 GB98 TL79,9 TL


*AKK adil kullanım koşullarını ifade etmektedir Kampanya kapsamındaki limitsiz paket için aylık veri indirme (download) ya da veri yükleme (upload) hız alanlarının aşılmasından sonra ayın geri kalan günleri için veri indirme (download) hızı 3 Mbps’ye, veri yükleme (upload) hızı fiberde 1 Mbps’ye düşürülecektir.

** Kampanya taahhüdü boyunca her ay 2 GB Cepten İnternet sunuluyor

Yukarıda belirtilen ücretlere tüm vergiler (%18 KDV ve %5 ÖİV) dâhildir.

Avantajlar

 • Turkcell Superonline Limitsiz evde internet paketleri ile Turkcell’den her ay 2 GB ücretsiz cepten interneti tek pakette sunuyoruz.
 • Fatura sürprizi yok, net fiyat tek fiyat!
 • Taahhüt süresince aktivasyon, kurulum ücreti ve aboneliğiniz süresince modem ücreti ödemezsin.
 • Üstelik şimdi numarasını Turkcell Superonline'a taşıyanlar telefona sabit hat ücreti ödemezler ve 24 ay boyunca her yöne 100 dakika kazanırlar!

Daha Fazla Bilgi

Mobil internet paketi özellikleri:
 • Turkcell tarafından sunulan aylık tekrarlı bir pakettir ve 1 kez tanımlanır.
 • Turkcell 2 GB Ücretsiz Cepten İnternet Paketi'nden yararlanabilmek için en az 7 gündür aktif bireysel Turkcell ön ödemeli ya da faturalı ses hattı sahibi olunması gerekmektedir.
 • Yurt içinde geçerlidir.
 • Bir dönem içinde kullanılmayan fayda bir sonraki döneme devretmez.
 • Cepten internet faydasını bitiren aboneler, mobil internet paketi varsa paketinin paket aşım ücretinden, mobil internet paketi yoksa mobil internet standart tarife ücretinden ücretlendirilir.
 • Turkcell Superonline Yalın ADSL/Fiber İnternet kurulumunuz yapıldıktan sonra, Turkcell Superonline’a iletmiş olduğunu iletişim numaranıza gelecek kampanya kodu ile birlikte Turkcell hatlı cep telefonunuzdan EVDECEPTE boşluk bırakıp kampanya kodunuzu yazıp 2222'ye göndererek kampanyanızı aktifleyebilirsiniz. Kampanyanız başladığında telefonunuza SMS ile bilgilendirme yapılır. Cepten internet paketiniz Turkcell Superonline taahhüdünüz boyunca geçerlidir.
 • Turkcell, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin internet paketleri ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar

Şartlar

 • Kampanya 22 Aralık 2015 - 3 Ağustos 2016 tarihleri arasında geçerlidir. (Bu tarihler arasında Superonline tarafında abonelik başvurusunda bulunup henüz Turkcell faydaları için başvuruda bulunmamış aboneler Turkcell faydalarını almak için başvuru yapmaya devam edebilirler.)
 • Kampanya 24 ay taahhütlüdür.
 • Kampanyadan sadece bireysel yeni ve mevcut Turkcell Superonline müşterileri yararlanabilir.
 • Turkcell Superonline’dan numara tahsisi ile telefon hizmeti alındığı takdirde aksi Turkcell Superonline tarafından duyurulmadıkça her ay tüm vergiler dahil (%18 KDV ve %15 ÖİV) 4,99 TL minimum kullanım ücreti uygulanmaktadır.
 • Kampanyalar içerisindeki paketler www.superonline.net adresinde yayınlanan Adil Kullanım Koşulları’na tabidir.
 • Katma değerli servisler ve Turkcell Superonline telefon hizmetine ilişkin görüşme bedelleri www.superonline.net’te yer alan tarifeler üzerinden ayrıca faturalandırılacaktır.
 • Turkcell Superonline yasal sitelerden içerik indirmeyi destekler.
 • İnternet hızı (download ve upload) sonuçları bazı faktörlere bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Bu faktörler, sunucunun, ev/iş yeri arasında bulunan diğer sunucu ve router’ların (yönlendiricilerin) performansı ve sayısı; ev/iş yeri ve sunucu lokasyonu arasındaki hatların kullanım yoğunluğu ve bilgisayarın performansıdır. Ayrıca erişmekte olunan sunucuların internet çıkışlarındaki yoğunluk veya kendi düzenlemeleri doğrultusunda getirdikleri hız kısıtlamaları, web sayfalarının yavaş açılmasını etkileyebilir. Tam performans almak için kablolu bağlantı tavsiye edilmektedir.
 • Kampanya kapsamındaki fiber paketlerin upload (yükleme) AKK değerleri 50 GB’dır.
 • Kampanya kapsamında taahhütnamelerde belirtilen detaylara uygun Fiber aboneliklerinde tüm vergiler dahil 500 TL'ye kadar, Yalın ADSL aboneliklerinde tüm vergiler dahil 120 TL'ye kadar "Diğer Servis Sağlayıcı İndirimi" karşılanır.
 • Yalın ADSL Aboneliğin taahhüt süresinden önce sonlandırılması durumunda abonelik süresince kullanılan ücretsiz ve/veya indirimli servislerin [ yeni abonelikle Yalın ADSL'den yararlanan yeni müşteriler için tüm vergiler (%18 KDV, %5 ÖİV) dahil 96 TL aktivasyon ücreti, mevcut abonelikle Yalın ADSL'e geçiş yapan mevcut müşteriler içinse tüm vergiler (%18 KDV, %5 ÖİV) dahil 8 TL aktivasyon ücreti, yeni abonelikle Yalın ADSL'den yararlanan yeni müşteriler için tüm vergiler (%18 KDV) dahil 110 TL kurulum hizmeti tutarı, “Diğer Servis Sağlayıcı İndirimi” başlığı altında tarafıma yansıtılmış olan indirimin aykırılığın gerçekleştiği tarih itibarıyla tahakkuk eden toplam tutarı, numara taşıma/tahsis durumunda yararlanılan tüm vergiler (%18 KDV, %15 ÖİV) dahil 6,99 TL değerinde ki 100 dakika konuşma paketinin yararlanılan ay kadar toplam bedeli, seçilen paketin tarife fiyatı ile kampanya fiyatı arasındaki farkın yararlanılan ay kadar toplam tutarı ] toplam bedeli ile bu kampanya kapsamında belirlenen kampanyalı aylık paket fiyatının taahhüt süresi bitimine kalan ay sayısı ile çarpılarak hesaplanacak faturalandırılmamış toplam tutar karşılaştırılıp düşük olan bedel kampanya iptal bedeli olarak faturaya yansıtılır.
 • Fiber Aboneliğin taahhüt süresinden önce sonlandırılması durumunda abonelik süresince kullanılan ücretsiz ve/veya indirimli servislerin [tüm vergiler dahil (%18 KDV) 225 TL kurulum ücreti, bu kampanya kapsamında seçilen hız paketine istinaden alınan indirim miktarının yararlanılan ay sayısı kadar bedeli, tüm vergiler dahil (18 KDV, %5 ÖİV) 96 TL aktivasyon ücreti, “Diğer Servis Sağlayıcı İndirimi” başlığı altında tarafıma yansıtılmış olan indirimin aykırılığın gerçekleştiği tarih itibarıyla tahakkuk eden toplam tutarı, numara taşıma/tahsis durumunda yararlanılan tüm vergiler (%18 KDV, %15 ÖİV) dahil 6,99 TL değerinde ki 100 dakika konuşma paketinin yararlanılan ay kadar toplam tutarı] toplam bedeli ile bu kampanya kapsamında belirlenen kampanyalı aylık paket fiyatının taahhüt süresi bitimine kalan ay sayısı ile çarpılarak hesaplanacak faturalandırılmamış toplam tutar karşılaştırılıp düşük olan bedel kampanya iptal bedeli olarak faturaya yansıtılır.
 • Kampanya kapsamında verilen modemler stoklarla sınırlıdır ve Turkcell Superonline mülkiyetindedir.
 • Hizmetin sonlandırılması halinde modem, Turkcell Superonline bayisine çalışır durumda ve tüm parçaları eksiksiz olarak 10 gün içinde teslim edilmelidir. Teslim edilmemesi ya da eksik/arızalı teslim edilmesi durumunda, Turkcell Superonline modem ücretini Fiber aboneliklerde tüm vergiler (%18 KDV) dahil 250 TL ve Yalın ADSL aboneliklerde tüm vergiler (%18 KDV) dahil 200 TL olarak son faturaya yansıtır.
 • Kampanya taahhütnamesinden kaynaklanan damga vergisi bir defaya mahsus olmak üzere faturanıza yansıtılır.
 • “16 Mbps'ye kadar” paketlerinden yararlanabilmek için hattınızın ADSL2+ teknolojisini desteklemesi gerekmektedir. Hattınızın kalitesi ve hizmet alınan santrale uzaklığa göre abonelik hızı değişkenlik gösterebilir.
 • Sunulan hizmet bireysel kullanım içindir, ticari amaçla kullanılamaz. Turkcell Superonline böyle bir kullanımdan şüphelenmesi halinde, Abonelik Sözleşmesinde de belirtildiği üzere ve aboneyi koruma amacı ile öncelikle aboneyi uyarır. Abonenin kullanımında ticari amaç tespit edilmesi halinde; Turkcell Superonline, hattı kullanıma kapatma ve tek taraflı iptal hakkını saklı tutar.
 • Kampanya süresi boyunca sadece üst paketlere geçiş yapılabilmektedir. Alt paketlere geçiş yapılamaz; alt paketlere geçiş talep edilirse kurulum ve aktivasyon bedeli dışında sağlanan indirimler ve / veya indirimli servislerin toplam bedeli ile bu kampanya kapsamında belirlenen kampanyalı aylık paket fiyatının taahhüt süresi bitimine kalan ay sayısı ile çarpılarak hesaplanacak faturalandırılmamış toplam tutar karşılaştırılıp düşük olan bedel kampanya iptal bedeli olarak faturaya yansıtılır.
 • 05.08.2014 tarihinden sonra gelen yeni aboneler için faturalar yalnızca SMS yoluyla iletilecek, ayrıca posta ile iletilmeyecektir. Dileyen aboneler kampanya aktif edildikten sonra müşteri hizmetlerini arayarak veya Turkcell Superonline Abone Merkezleri üzerinden posta yolu ile fatura alma tercihini seçebilirler.
Cepten 2 GB’lı Evde İnternet Fiber Hizmeti Kampanya Taahhütnamesi için tıklayınız.
Cepten 2 GB’lı Evde İnternet Yalın ADSL Hizmeti Kampanya Taahhütnamesi için tıklayınız.

Diğer
Turkcell Mağazalarından ve 532 Müşteri Hizmetlerinden, Turkcell Superonline yetkili satış kanallarından, Turkcell Superonline Müşteri Hizmetleri 0 850 222 0 222, www.superonline.net, www.turkcell.com.tr den kampanyaya katılabilirsiniz.
 • Kampanya kapsamında sunulan Turkcell Superonline Fiber / Yalın ADSL tekliflerinden 24 ay taahhütle yararlanan müşterilerimize özel, taahhüdü boyunca Turkcell’den her ay 2GB cepten internet paketi ücretsiz sunulmaktadır


  Üstelik kampanyada internet kurulum / aktivasyon ve modem de abonelik suresince ücretsizdir.

 • Kampanyadan yeni ve mevcut Fiber / Yalın ADSL Turkcell Superonline aboneleri 24 ay taahhütle yararlanabilir.
  Turkcell 2GB ücretsiz cepten internet paketinden yararlanabilmek için en az 7 gündür aktif* bireysel Turkcell ön ödemeli ya da faturalı ses hattı sahibi olunması gerekmektedir.


  Fiber internet hizmeti Turkcell Superonline altyapısının bulunduğu illerde sunulabilmektedir.


  *Hat aktiflik tanımı: Ön ödemeli hatlarda TL yüklemesi anlamına gelmektedir. Faturalı hatlar için hattın açık olması yeterlidir.

 • Kampanya 22 Aralık 2015 - 30 Eylül 2016 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

 • Turkcell Mağazalarından, Turkcell Superonline yetkili satış kanallarından ve Turkcell Superonline Müşteri Hizmetleri 0 850 222 0 222, 532 Müşteri Hizmetlerinden ve www.superonline.net, www.turkcell.com.tr üzerinden kampanyaya katılabilirsiniz.

 • 24 Ay Taahhütlü

  Belirtilen Fiyatlara %18 KDV ve %5 ÖİV dâhildir.

  Fiber Teklifleri:
  HızKotaHız Alanı * (AKK)Tarife FiyatıKampanya
  Fiyatı
  Turkcell Cepten İnternet Paketi
  25 Mbps Limitsiz75 GB 84 TL69, 90 TL Kampanya taahhütü boyunca aylık
  2GB /Ay
  25 Mbps Limitsiz125 GB94 TL79,90 TL
  25 Mbps Limitsiz175 GB104 TL89,90 TL
  50 Mbps Limitsiz75 GB 94 TL79,90 TL
  50 Mbps Limitsiz125 GB104 TL89,90 TL
  50 Mbps Limitsiz175 GB114 TL99,90 TL
  100 MbpsLimitsiz75 GB 114 TL89,90 TL
  100 MbpsLimitsiz125 GB124 TL99,90 TL
  100 MbpsLimitsiz175 GB134 TL109,90 TL

  Yalın ADSL Teklifleri:
  HızKotaHız Alanı * (AKK)Tarife FiyatıKampanya
  Fiyatı
  Turkcell Cepten İnternet Paketi
  8 Mbps’ye kadarLimitsiz50 GB91 TL69,9 TLKampanya taahhütü boyunca aylık
  2GB /Ay
  16 Mbps’ye kadarLimitsiz50 GB93 TL74,9 TL
  16 Mbps’ye kadarLimitsiz75 GB98 TL79,9 TL

  *AKK adil kullanım koşullarını ifade etmektedir. Veri indirme/ yükleme AKK’sı aşıldığında bulunan ay için indirme hızı 3 Mbps’ye, yükleme hızı fiber internet için 1 Mbps’ye düşecektir.
 • Turkcell Superonline kurulumunuz veya kampanya değişikliğiniz tamamlandıktan sonra Turkcell Superonline’a bildirdiğiniz cep telefonu numaranıza bir adet “kampanya kodu” iletilecektir.


  Turkcell’den aylık 2 GB Cepten İnternet ücretsiz paketinizi alabilmeniz için size özel kampanya kodunu kullanmak istediğiniz en az 7 gündür aktif bireysel ön ödemeli veya faturalı Turkcell hatlı cep telefonundan* EVDECEPTE “kampanya kodunuz” yazıp 2222'ye göndermelisiniz. SMS attığınız cep telefonu numaranıza aylık 2 GB Cepten İnternet Paketiniz tanımlanacaktır. Başvuru SMS'i ücretsizdir.


  Turkcell cepten internet paketiniz, kampanya kodunuzu 2222'ye SMS attığınız zaman size gelecek aktivasyon SMS bilgilendirmesi ile başlayacaktır. Kampanya kodunun kullanımı için son kullanma tarihi bulunmamaktadır. Turkcell Superonline kampanya taahhüdünüz boyunca dilediğiniz zaman içinde kampanya kodunuzu 2222'ye göndererek cepten internet paketinizi kullanmaya başlayabilirsiniz. Başvurunuzdan itibaren Turkcell Superonline kampanya taahhüdünüzün kalan ayları boyunca her ay ücretsiz hattınıza tanımlanacaktır.


  *Superonline abonesi cep telefonu dışında başka telefondan da başvuru yapılabilir.
  Kampanya kodunun kullanım sorumluluğu müşterinin kendisinde saklıdır.

 • Turkcell cepten internet paketi 30 gün boyunca geçerlidir. Bir sonraki döneme devrolmaz. Turkcell Superonline kampanya taahhüdünüz devam ettiği sürece 2 GB internet faydanız her ay ücretsiz yenilecektir. Sadece yurt içinde kullanılabilir. Turkcell Çağrı Merkezini arayarak iptal edebilirsiniz. İptal durumunda Turkcell Superonline kampanyanız devam eder.


  Turkcell cepten internet paketinin kullanıldığı hatta Turkcell tarafından paketin %80 ve %100 mesajları ve yenilenme bilgilendirmeleri gönderilir. Paketten kalan kullanımları KALAN yazıp 2222'ye ücretsiz SMS göndererek öğrenebilirsiniz.


  Turkcell 2 GB İnternet Paketi başka bir numaraya devredilemez, aktarılamaz. Turkcell Superonline kampanya taahhüdü (24 ay) bittiğinde sona erer

 • Kampanya boyunca her Turkcell Superonline abonesi sadece 1 kod alabilir.

  • Turkcell hattınız borçtan dolayı kapalı olması veya hattınıza 270 gün boyunca TL yüklemediğiniz durumda cepten internet paketinden yararlanamazsınız. Aktif başka bir Turkcell hat üzerinden kampanya kodunu kullanabilirsiniz.
  • Aylık dönem içinde hattı 270 gün boyunca TL yüklenmemesi, borçtan dolayı veya kendi isteğiyle kapanıp açılan, numara değişikliği yapan veya numarasını başka operatöre taşıyan, hattını devreden abonelerimizin Turkcell cepten internet paketi iptal olmuş olur. Fatura dönem değişikliğinde ve ödeme tipi değişikliğinde paket devam eder.
  • Turkcell hattınız cepten internet paketinden yararlanırken borçtan dolayı askıya alınırsa veya 180 gün boyunca hatta TL yüklenmezse cepten internet faydası bekleme durumuna geçer, askıya alma düştüğünde Turkcell Superonline kampanya taahhüdü devam ediyorsa cepten internet faydası tekrar aktiflenir.
  • Turkcell Superonline aboneliği borçtan dolayı askıya alınırsa cepten internet faydası devam eder.

  • Turkcell Superonline aboneliğini dondurmanız durumunda cepten internet faydanız devam eder. Kampanya taahhütlünüzün 24. Ayı sonunda, dondurmadan dolayı taahhüdünüz uzamasına rağmen cepten internet faydanız sonlanır.
  • Nakil ve ileri tarihli nakil durumunda cepten internet faydanız devam eder.

 • Hayır.

 • Kampanya süresince Turkcell Superonline aboneliğinizi başka birine devredemezsiniz.

 • Kampanyaya dahil tüm paketler için taahhüt süresi 24 aydır.

 • Taahhütsüz seçeneği bulunmamaktadır.

 • Aktivasyon 24 aylık taahhüdünüzle birlikte ücretsiz verilmektedir. Kampanya iptal bedeline dahildir.

 • Kurulum 24 aylık taahhüdünüzle birlikte ücretsiz verilmektedir. Kampanya iptal bedeline dahildir.

 • Modem ücretsiz olarak verilmektedir. Modem Turkcell Superonline mülkiyetindedir ve abonelik sonunda modem geri teslim edilmelidir.
  Hizmetin sonlandırılması halinde modem, Turkcell Superonline bayisine çalışır durumda ve tüm parçaları eksiksiz olarak 10 gün içinde teslim edilmelidir. Teslim edilmemesi ya da eksik/arızalı teslim edilmesi durumunda, Turkcell Superonline modem ücretini Fiber aboneliklerde tüm vergiler (%18 KDV) dahil 250 TL ve Yalın ADSL aboneliklerde tüm vergiler (%18 KDV) dahil 200 TL olarak son faturaya yansıtır.

 • Kampanya kapsamında sunulan yalın adsl hız seçeneklerinin upload hız değeri 800 kbps’dir ve üst kullanım limiti yoktur
  Kampanya kapsamındaki fiber paketlerin upload (yükleme) hız değeri 2Mbit, AKK değerleri 50 GB’dır.

 • Evet, aynı kampanya altında sunulan farklı hız/kota seçenekleri bulunan paketlere geçiş yapabilirsiniz.

 • Kampanya taahhüt süresi içerisinde bu kampanyadan farklı bir kampanyaya geçmeniz durumunda Turkcell cepten internet paketiniz iptal olur. İlgili ay için paketinizden kalan cepten internet faydanızı kullanabilirsiniz. Sonraki aylar için cepten internet paketiniz yenilenmez.

  • Aboneliğin iptal edilmesi durumunda o ana kadar tarife ücreti üzerinden almış olduğunuz indirimler, taksitlendirilmiş aktivasyon ücretlerinin kalan taksitleri, kurulum ücreti, “Diğer Servis Sağlayıcı İndirimi” başlığı altında tarafıma yansıtılmış olan indirimin aykırılığın gerçekleştiği tarih itibarıyla tahakkuk eden toplam tutarı, bedava kullanılan ay kadar dakika paket tutar toplamı ile bu kampanya kapsamında belirlenen kampanyalı aylık paket fiyatının taahhüt süresi bitimine kalan ay sayısı ile çarpılarak hesaplanacak faturalandırılmamış toplam tutar karşılaştırılıp düşük olan bedel ve (varsa) internet kota aşım bedeli, (varsa) dakika paketi aşım bedeli, (varsa) sabit telefon görüşmeleri bedeli son faturanıza yansıtılır.
  • Ek olarak Turkcell cepten internet paketiniz iptal olur.

 • Bu kampanya kapsamında diğer internet servis sağlayıcı iptal indiriminden Fiber aboneliklerinde tüm vergiler dahil 500 TL'ye ve Yalın ADSL aboneliklerinde tüm vergiler dahil 120 TL'ye kadar taahhütnamede belirtilen süreç kapsamında yararlanabilirsiniz.

 • Kampanya kapsamında sunulan kotalı paket bulunmamaktadır.

  • Turkcell Superonline ses hizmetinden mevcut telefon numaranızı taşıyarak ya da Turkcell Superonline’dan yeni bir sabit telefon numarası alarak yararlanabilirsiniz. Numara tahsis ile kampanyadan yararlanılması halinde, aksi duyurulmadıkça 4,99 TL (%18 KDV, %15 ÖİV dâhil) minimum kullanım ücreti ayrıca yansıtılır.
  • Sabit telefon numaranızı Turkcell Superonline’a taşıdığınız durumda 24 ay boyunca ücretsiz olarak aylık 100 dakika konuşma paketinden yararlanabilirsiniz. 100 dakika konuşma paketi: şehiriçi, şehirlerarası, yurt içi GSM, uluslararası 1.kademe PSTN, 444, üç haneli (1XY) ücretli özel servis numaraları ve diğer alternatif telekom operatörlerine yapılan aramalar için geçerlidir. Diğer yönlere yapılan aramalar ve dakika paketi aşımlarınız yeni ALO hizmeti alan müşteriler için “Konuştukça Öde” tarifesinden, mevcut ALO hizmetini taşıyarak bu kampanyaya geçiş yapan müşterilerde ise kullanmakta oldukları mevcut ALO tarifelerinden ücretlendirilir. Tüm ALO tarife detaylarına www.superonline.net adresinden ulaşılabilinir. Dakika paketleri için ücretlendirme periyodu yurt içi GSM için 30 saniye, diğer yönler yapılan aramalarda için 60 saniyedir.

 • Sadece yeni müşteri olduğunuz durumda damga vergisi ödenmektedir. Bir defaya mahsus olmak üzere tek seferde şeçtiğiniz pakete göre ilgili kampanya taahhütnamesinin imzasından doğacak olan tutarın binde 9,48’i oranında tutarda damga vergisi yansıtılacaktır.

 • Eğer kampanya içerisinde yer alan bir paket aboneliğiniz var ise bu kampanyanın paketleri arası geçiş versiyonunda taahhüdünüz devam eder şekilde geçiş yapabilirsiniz.


  Eğer farklı bir kampanyadan bu kampanyaya ürünler arası geçiş yapacaksınız, yeniden 24 ay taahhüt vermeniz gereklidir. Turkcell tarafındaki faydanıza ait kampanya kodunuzu aktivasyonunuz tamamlandıktan sonra tarafınıza sistemde tanımlı olan cep telefon numaranıza gönderilecektir.