Sevgililer Günü Kampanyası

Kampanya sonra erdi.

Birbirinden cazip tekliflerle Sevgililer Gününe özel sürpriz hediyeler Turkcell'de!

Ücretsiz Kargo

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

1 İş Gününde Kargoda

1 İş Gününde Kargoda

Siparişiniz 1 iş gününde kargoya teslim edilir.

Mağazadan Teslim

Mağazadan Teslim

Turkcell.com.tr üzerinden verdiğiniz cihaz siparişlerinizi kargo süresi beklemeden Turkcell mağazalarımızdan teslim alabilirsiniz.

Aynı Gün Teslimat

Aynı Gün Teslimat

İstanbul siparişleriniz 24 saat içinde adresinize teslim edilir.

2 Yıl Turkcell Garantisi

2 Yıl Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz.

Karşılaştırma Modu
Karşılaştırma için en az iki cihaz seçmelisiniz.
(2 Ürün)
Sırala
Markalar
Peşin Fiyat
Puan
Temizle
Daha Fazla Bilgi

 • Kampanya 06.02.2018 - 15.02.2018 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Kampanya renk ve stoklar ile sınırlıdır.
 • Bu kampanya başka kampanyalar ile birleştirilemez.
 • Kontratlı cihaz teklifleri 12, 24 ve 36 ay vade seçenekleri ile alınabilmektedir.
 • Turkcell, kampanya içeriği konusunda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Kampanya kapsamında bulunan iPhone 7 128GB ürününü aldığınız zaman iPhone 6s 16GB ürününü %50 indirimle almak için sepetinize eklemeniz gerekmektedir.
 • Kampanya kapsamında bulunan iPhone X 64GB ürününü aldığınız zaman Airpods ürününü %50 indirimle almak için sepetinize eklemeniz gerekmektedir.
 • Kampanya kapsamında bulunan Samsung Galaxy S8, Samsung Galaxy Note8, Samsung Galaxy J7 Prime, iPhone 7 128GB ve iPhone X 64GB ürünlerinin yanında verilen hediyeler sadece peşin alımlarda geçerlidir.
 • Kampanya kapsamında bulunan Lenovo Moto Z2 Play ürününün hediyesi Moto Insta-Share Projektör peşin ve kontratlı alımlarda geçerlidir.
 • Kampanya kapsamında bulunan iPhone 8 256GB İlk 3 Cihaz Taksiti Bizden teklifi 10.02.2018-15.02.2018 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Kampanya kapsamında bulunan iPhone 8 256GB ve UE Wonderboom teklifleri stoklar dahilinde Turkcell İletişim Merkezlerinde de geçerlidir.
 • Bireysel faturalı aboneler Turkcell Finansman A.Ş. (TFŞ) kredi onayıyla yararlanır. Aykırılıkta cayma bedelini Turkcell; cihaz kredi taksitlerini TFŞ tahsil eder.

Sıkça Sorulan Sorular

Kampanya hangi tarihler arasında geçerlidir?

​Kampanya 06.02.2018 - 15.02.2018 tarihleri arasında geçerlidir.​

Kontratlı cihaz tekliflerinde vade şeçenekleri nelerdir?

​Kontratlı cihaz teklifleri 12, 24 ve 36 ay vade seçenekleri ile alınabilmektedir.​

Seçtiğim telefonda sorun yaşanması durumunda ne yapılmalıdır?

 • ​Turkcell Mağazaları ve Anlaşmalı Zincir Mağazalarından almış olduğunuz cihazınızı en kısa sürede yetkili bir teknik servise götürmelisiniz. Cihaz garanti kapsamında, tamir edilecektir. Cihazınızı garanti kapsamındayken servise götürdüğünüzde herhangi bir ücret ödemezsiniz. Garanti kapsamı dışındaki, kullanıcı hatasından kaynaklanan arızalarda ise Yetkili Teknik Servis’in belirleyeceği tutarı ödemelisiniz. Kampanya kapsamında aldığınız cihaz, satış noktasında arızalı çıktığı takdirde yenisi ile değiştirilir.
 • Satış sonrası arızalı çıktığı takdirde ise 15 gün içinde cihazı aldığınız Turkcell İletişim Merkezi’ne elden teslim etmelisiniz. Turkcell İletişim Merkezi cihazı yetkili teknik servise gönderecek, teknik servisin testi neticesinde cihazın arızasının donanımsal olduğu onaylanırsa, servis tarafından yeni bir cihaz Turkcell İletişim Merkezi’ne gönderilecektir. Turkcell İletişim Merkezi size cihazının geldiğini haber verip yeni cihazı size elden teslim etmelidir. Bu bekleme süreci maksimum 4 hafta sürer. Bu bekleme döneminde faturanıza paket bedeli yansımaya devam edecektir.
 • Turkcell.com.tr'de satılan tüm ürünler dağıtıcı firma garantilidir. Satın almış olduğunuz ürün, dağıtıcı firmanın sağladığı garanti koşulları kapsamında değerlendirilir. Dağıtıcı firma tarafından sağlanan garanti koşulları ve prosedürüyle ilgili bilgileri, ürünle beraber gelen garanti kartında, kullanma kılavuzunda veya ürünün bilgilendirme kitapçığı ya da dokümanında bulabilirsiniz.
 • Cihaz ve aksesuarlarla ilgili yaşayabileceğiniz arıza durumları hakkında detaylı bilgi almak için, 532 Turkcell Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz.

Esnek Ödeme ile cihaz satın aldıktan sonra taksit süresi değiştirebilir mi?

​Hayır değişirilemez. 12/24/36 aydaki ile aynı süreç geçerlidir. Örneğin cihaz 18 ay taahhütle alındı ise, müşteri cihazına dair kredi taksit tutarını TFŞ ödeme kanallarından ara ödeme yaparak değiştirebilir/ tamamını kapatabilir ancak 18 aylık süreyi kısaltıp uzatamaz / değiştir​emez.

Esnek Ödeme ile Taahhüt süresi boyunca tarife için ödediğim bedel değişecek mi?

​Cihaz ve Tarife için ayrı taahhüt süreleri bulunmaktadır. Tarifeye verdiğiniz taahhüt Yıllk Abonelik altından satıldığından 12 ay geçerlidir, bu süre boyunca tarife ücretiniz sabit kalır. Esnek ödeme ile cihaz taksit süresi değiştirilir, fayda süresi seçildiği şekilde kalır.

Ön Ödeme ile Esnek Ödeme aynı anda kullanılabilir mi?

​Esnek ödeme ile ön ödeme aynı anda kullanılabilir, müşteri istediği ön ödemeyi yapıp sonrasında da istediği cihaz taksitini seçebilir.

Cihaz Yenilemede Esnek Ödeme yapılabilir mi?

​Evet, müşteri cihaz yenileme yapıyorsa cihaz taksitlerini 3'ün katı olacak şekilde 6-36 ay arası seçebilir.

Taksit Bizden kurgularıyla Esnek Ödeme yapılabilir mi?

​Hayır, Taksit Bizden kurguları sadece 12/24 ve 36 aylık taksit seçenekleriyle alınabilir.