Daha Fazla Bilgi


Turkcell teklifli akıllı telefonlar


Sevdikleriniz için Turkcell teklifli akıllı telefonlar bir tık yakınınızda Turkcell.com.tr’de. Üstelik 14 Şubat tarihine kadar internete özel 100 TL hediye çeki fırsatıyla birbirinden güzel akıllı telefonlar sizleri bekliyor.

Hemen Satın Al

LG akıllı telefonlar Sevgililer Gününe özel LG Pocket Photo hediyesiyle.


Son model LG akıllı telefonlar ile en mutlu anlarınız hiç bitmesin. Şimdi Turkcell.com.tr’den alacagınız LG G2 ve LG Nexus 5 akıllı telefonlara, Sevgililer Gününe özel LG Pocket Photo hediyesiyle birlikte sahip olabilirsiniz.

Hemen Satın Al

Turkcell T40


Turkcell T40 şimdi yerli üretime özel rengiyle..
Türk mühendis ve tasarımcıları tarafından geliştirilen Türkiye’nin ilk yerli akıllı telefonu Turkcell T40, şimdi kırmızı renk seçeneğiyle Turkcell’de. Üstelik Turkcell.com.tr’ye özel Ttec Magicbox Hoparlör hediyesiyle.

Detaylı Bilgi

Aşkın Formulü bulundu


Bu Sevgililer Günü’nde sevgilisini Nokia Lumia farkıyla tanıştıranlar, onunla birlikte güzel bir filmin keyfini de sürecek! 1-23 Şubat tarihleri arasında bir Nokia Lumia 520 alan herkese 2 kişilik sinema bileti hediye!

Hemen Satın Al

Ozaki O!coat canlı renkler ve şık tasarım


iPhone 5 ve 5s için tasarlanan Ozaki O!coat kılıflar, birbirinden canlı renkleri ve şık tasarımıyla tam size ve sevdiklerinize göre. Üstelik Turkcell.com.tr’de hediye paketi seçeneğiyle hemen sahip olabilirsiniz.

Hemen Satın Al

Diğer
Tekliflerimize www.turkcell.com.tr/cihazlar sayfasından ulaşabilirsiniz.
Kapat
Yardım ister misiniz?