Sarı Günler 5GB İnternet Hediye Kampanyası

Kampanya sonra erdi.

26-31 Aralık arasında seçili Akıllı Telefonları kontratlı veya peşin alan müşterilerimize 30 gün boyunca geçerli 5GB internet hediye!

Ücretsiz Kargo

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

1 İş Gününde Kargoda

1 İş Gününde Kargoda

Siparişiniz 1 iş gününde kargoya teslim edilir.

Mağazadan Teslim

Mağazadan Teslim

Turkcell.com.tr üzerinden verdiğiniz cihaz siparişlerinizi kargo süresi beklemeden Turkcell mağazalarımızdan teslim alabilirsiniz.

Aynı Gün Teslimat

Aynı Gün Teslimat

İstanbul siparişleriniz 24 saat içinde adresinize teslim edilir.

2 Yıl Turkcell Garantisi

2 Yıl Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz.

Karşılaştırma Modu
Karşılaştırma için en az iki cihaz seçmelisiniz.
(2 Ürün)
Sırala
Markalar
Peşin Fiyat
Puan

Aradığınız kriterlerde ürün bulunamamıştır.

Daha farklı sonuç görmek yeniden deneyin.

Temizle
Daha Fazla Bilgi

  • Kampanya 26.12.2018-31.12.2018 tarihleri arasında geçerlidir.
  • Kampanya seçili akıllı telefonların peşin ve kontratlı alımlarında geçerlidir.
  • turkcell.com.tr ve Turkcell mağazalarından seçili akıllı telefonlardan alan tüm Turkcell müşterileri kampanyadan faydalanabilir.
  • Bayilerden alınan kontratlı ürünler için hediye GB kampanyası anında kontratlanan hatta yüklenecektir. Bayilerden peşin alınan cihazlara hediye GB kampanyası 4 Ocak 2019 tarihinde yüklenecektir. İnternet üzerinden alınan peşin ve kontratlı ürünler müşteriye teslim edilip, cihaza hat takıldıktan sonra hediye GB paketi aktiflenecektir.
  • Kredi kartı ile peşin alınan ürünlerde hediye GB paketi cihaza takılan ilk hatta tanımlanacaktır. Kontratlı alınan ürünlerde hediye GB paketi kontratlamanın yapıldığı hat üzerine tanımlanacaktır.
  • 5GB hediye internet paketini hattınıza yüklendikten sonra 30 gün boyunca kullanabilirsiniz. Kampanya hediyesi tek seferliktir. Paket bitiminde veya aşım olduğunda mevcut tarifenizde yer alan paketler ve ücretler geçerli olacaktır. 
  • Ürünler stoklarla sınırlıdır.
  • Bu kampanya başka kampanyalar ile birleştirilemez,
  • Bu kampanya sadece Turkcell üzerinden yapılacak alışverişlerde geçerlidir.
  • Turkcell, kampanya süresi boyunca ürünlerle ilgili değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Sıkça Sorulan Sorular

Kampanya hangi tarihler arasında geçerlidir?

​Kampanya 26.12.2018 – 31.12.2018 tarihleri arasında geçerlidir.​

Kampanyadan kimler yararlanabilir?

26-31 Aralık 2018 tarihleri arasında turkcell.com.tr ve Turkcell mağazalarından seçili akıllı telefonlardan alan tüm Turkcell müşterileri kampanyadan faydalanabilir.

5 GB hediyesi ne zaman yüklenecektir?

Bayilerden alınan kontratlı ürünler için hediye GB kampanyası sms ile bilgilendirme yapıldıktan sonra kontratlanan hatta yüklenecektir. Bayilerden peşin alınan cihazlara hediye GB kampanyası 4 Ocak 2019 tarihinde yüklenecektir. İnternet üzerinden alınan peşin ve kontratlı ürünler müşteriye teslim edilip, cihaza hat takıldıktan sonra sms ile bildilendirme yapılacak ve hediye gb paketi aktiflenecektir.

Hediye internet paketi hangi hat üzerine tanımlanacaktır?

​Kredi kartı ile peşin alınan ürünlerde hediye GB paketi cihaza takılan ilk hatta tanımlanacaktır. Kontratlı alınan ürünlerde hediye GB paketi kontratlamanın yapıldığı hat üzerine tanımlanacaktır.

Siparişi iptal edersem kampanya iptal olacak mı?

​Sipariş iptal edildiğinde veya alınan cihaz iade edildiğinde hediye GB paketi kazanım hakkı iptal olacaktır.

Hediye internet paketi kaç gün geçerlidir?

5 GB hediye internet paketini hattınıza yüklendikten sonra 30 gün boyunca kullanabilirsiniz. Kampanya hediyesi tek seferliktir. Paket bitiminde sms ile bilgi verilecektir. Paket bitiminde veya aşım olduğunda mevcut tarifenizde yer alan paketler ve ücretler geçerli olacaktır.

Kampanya hangi akıllı telefonlarda geçerlidir?

​Kampanya “Samsung Galaxy S9, Samsung Galaxy S9 Plus, iPhone 6s Plus 32GB, Huawei Mate 10 Lite, Huawei Y7 2018, Huawei P20 Lİte, Huawei P Smart, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P20 Pro, Huawei Mate 20 Lite, Huawei Y6 2018, Samsung Galaxy A7 2018, Samsung Galaxy A9 2018, Samsung Galaxy J2 Core, Samsung Galaxy J4 Plus, Samsung Galaxy J8” model cihazlarda geçerlidir. Cihazlar stoklarla sınırlıdır.​