Daha Fazla Bilgi

Samsung Tablet Sevgililer Günü Kampanyası'ndan, 1-31 Mart 2014 tarihleri arasında Türkiye çapındaki tüm yetkili Turkcell satış noktalarından ve Turkcell.com.tr'den, Samsung Electronics İstanbul Pazarlama ve Ticaret Ltd. Şti (Samsung) ithalatı Note8 (N5105) veya Tab3 8 (T312) tabletleri Peşin ve taahhütlü satın alan müşteriler yararlanma hakkına sahip olacaktır.

Bu kampanya, tüm hava limanı vergileri, harçlar ve kredi kartı ücretleri katılımcıya ait olacak şekilde, çift kişilik İstanbul, İzmir, Ankara ve Antalya hava limanlarından Amsterdam, Budapeşte, Brüksel, Milano, Paris, Londra, Viyana, Münih, Berlin, Roma ve Atina varış noktalarından birine, ekonomi sınıfında gidiş - dönüş uçuş bileti hediye çeki hakkı kazandırır.

Bilet hakkınızı kullanabilmeniz için aşağıda belirtilen adımları gerçekleştirmeniz gerekmektedir;

 1. www.sevdiginleavrupayauc.com sitesine giriş yapın.
 2. Turkcell Mağazaları ve Turkcell.com.tr tarafından size verilen kupon kodunu siteye girin.
 3. Sitedeki başvuru formunu eksiksiz doldurarak, imzalayın ve çıktısını alın.
 4. Fatura kopyasını ve başvuru formunu aşağıdaki adrese kargolayın.
 5. Adres: BA Life Marketing: Asmalımescit Mah. Sofyalı Sok. Bilgir Han 5/4 Beyoğlu/İstanbul
 6. Kargolama için son tarih 15 Nisan 2014’tur. Daha geç gönderimler kabul edilememektedir.
 7. BA Life yetkilisi, uçuş teklifini sunmak için sizi arayacaktır. Uçuş planınızı teyit etmeniz gerekmektedir. Sonradan değişiklik yapılamamaktadır.
 8. Gerekli koşulları sağlamanız durumunda, 1 Haziran 2014 tarihi itibarıyla uçuşunuzu gerçekleştirebilirsiniz. 31 Mart 2015 önce geri dönüş sağlamanız gerekmektedir.
 • Tüm tabletler data hatları ile çalışır.
 • Abonenin bir hattı bir defaya mahsus kampanyaya katılabilir.
 • Yeni hat alarak kampanyaya katılmak istenirse, Yeni Tesis Vergileri yansıyacaktır. Sadece 1 defa 12 eşit taksitte alınan 40 TL tutarındaki "Yeni Tesis Özel İletişim Vergisi" aylık 3,33 TL olarak ilk aydan itibaren, TGM Ruhsat (yıllık 16,30 TL) vergisi (sadece abone olunan ilk yıl ve 12 eşit taksitte, aylık 1,36 TL) ve TGM Kullanım (aylık 1,36 TL ve kontrat süresi boyunca) vergileri ayrıca faturanıza yansıtılır. İlave olarak kampanya sözleşmesinden doğan damga vergisi (seçilmiş olan pakete göre) paket fiyatına dâhil değildir ve ilk faturanıza uygulanır.
 • 250 MB, 1 GB, 4 GB internet paketleri “Limitinde Durma” özelliğine sahiptir, kotanın dolması ile birlikte hız 5 Kbps’e düşer ve paket aşım ücreti yansımaz. 15 GB’lık paket ise sınırsız paket olup 15 GB adil kullanım kotası dolduğunda hız 128 Kbps'ye düşer.
 • İnternet paketleri yurt içinde Turkcell kapsama alanı içerisinde kullanılabilir, yurt dışında kullanılan data, uluslararası dolaşım tarifesi üzerinden ücretlendirilir.
 • Kalan haklarınızı KALAN yazıp 2222'ye kısa mesaj göndererek öğrenebilirsiniz.
 • Paket dâhilinde sunulan mobil internetin, ay içerisinde kısmen veya tamamen kullanılmamış olması durumunda, paketin kullanılmayan kısmını bir sonraki ayın kullanımına devretme ya da başka bir hatta devretme hakkı bulunmamaktadır.
 • 3G bağlantısı, kapsama alanına, coğrafi koşullara göre değişiklik gösterebilir. 3G internet hızı şebeke yoğunluğuna, kullanılan cihaza ve bağlanılan siteye göre değişebilir. Turkcell, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin internet paketleri ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

 • Avrupa Uçuş Kampanyası teklifinden, 1-31 Mart 2014 tarihleri arasında Türkiye çapındaki tüm yetkili Turkcell satış noktalarından, Samsung Electronics Istanbul Pazarlama ve Ticaret Ltd. Şti (Samsung) ithalatı Note8 N5105 veya Tab3 T312 tabletleri Peşin ve taahhütlü satın alan müşteriler yararlanma hakkına sahip olacaktır.
  Bu kampanya, tüm hava limanı vergileri, harçlar ve kredi kartı ücretleri katılımcıya ait olacak şekilde, çift kişilik İstanbul, İzmir, Ankara ve Antalya hava limanlarından Amsterdam, Budapeşte, Brüksel, Milano, Paris, Londra, Viyana, Münih, Berlin, Roma ve Atina varış noktalarından birine, ekonomi sınıfında gidiş - dönüş uçuş bileti hediye çeki hakkı kazandırır
  Bilet hakkını kullanabilmeleri için aşağıda belirtilen adımları gerçekleştirmeleri gereklidir.

  1. www.sevdiginleavrupayauc.com sitesine girilir.
  2. Turkcell satış noktasından size verilen kupon kodu siteye girilir
  3. Sitedeki başvuru formu eksiksiz doldurulup, imzalanır ve çıktısı alınır
  4. Fatura kopyası ve başvuru formu aşağıda adrese kargolanır.
  5. Adres:BA Life Marketing: Asmalımescit Mah. Sofyalı Sok. Bilgir Han 5/4 Beyoğlu/İstanbul
  6. Dikkat kargolama için son tarih 15 Nisan 2014’tur. Daha geç gönderimler kabul edilmeyecektir.
  7. BA Life yetkilisi sizi uçuş teklifini sunmak için arayacak, uçuş planınızı teyit etmeniz gerekmektedir. Sonradan değişiklik şansınız olmayacaktır.
  8. Gerekli koşulları sağlamanız durumunda 1 Haziran 2014 tarihi itibarıyla uçuşunuzu gerçekleştirebilirsiniz. 31 Mart 2015 önce geri dönüş sağlamanız gerekmektedir.

 • Bu kampanya sadece Türkiye’de ikamet eden, 18 yaşını doldurmuş katılımcılara açıktır. 1-31 Mart 2014 tarihleri arasında Türkiye çapındaki tüm yetkili Turkcell satış noktalarından, Samsung Electronics Istanbul Pazarlama ve Ticaret Ltd. Şti (Samsung) ithalatı Note8 N5105 veya Tab3 T312 tabletleri Peşin ve taahhütlü satın alan müşteriler yararlanma hakkına sahip olacaktır.

  1. www.sevdiginleavrupayauc.com sitesine girilir.
  2. Turkcell satış noktasından size verilen kupon kodu siteye girilir
  3. Sitedeki başvuru formu eksiksiz doldurulup, imzalanır ve çıktısı alınır
  4. Fatura kopyası ve başvuru formu aşağıda adrese kargolanır.
  5. Adres:BA Life Marketing: Asmalımescit Mah. Sofyalı Sok. Bilgir Han 5/4 Beyoğlu/İstanbul
  6. Dikkat kargolama için son tarih 15 Nisan 2014’tur. Daha geç gönderimler kabul edilmeyecektir.
  7. BA Life yetkilisi sizi uçuş teklifini sunmak için arayacak, uçuş planınızı teyit etmeniz gerekmektedir.Sonradan değişiklik şansınız olmayacaktır.
  8. Gerekli koşulları sağlamanız durumunda 1 Haziran 2014 tarihi itibarıyla uçuşunuzu gerçekleştirebilirsiniz. 31 Mart 2015 önce geri dönüş sağlamanız gerekmektedir.

  • Kampanya aboneliği devredilemez.
  • Kullanılmayan haklar bir sonraki aya devredilemez, başka bir hatta transfer edilemez.
  • Kampanya hattı abonenin başka bir hattına da devredilemez.

 • Kampanya katılımı şahıslarla sınırlıdır, şirketler kampanyadan faydalanamazlar.
  Katılım formları ve rezervasyon formları şahsa ait olup, başka şahıslara devredilemez ve satılamaz veya nakit para karşılığı takas edilemez. Kopyalanmış katılım formları ve rezervasyon formları kabul edilmeyecektir.
  Çift kişilik rezervasyon bilgilerinden biri, alışveriş faturasının aslı veya fotokopisi üzerindeki kişi ile aynı olması gerekmektedir. Kredi kartı bilgilerinin uçuşu yapacak kişilerden en az biri ile aynı olması gerekmektedir.

 • Kampanyamız cihaz stoklarıyla sınırlıdır.

 • Hayır, değişmez.

 • Hayır, değiştiremezsiniz.

 • Kontratlı tekliflerde seçtiğiniz internet paketinizi kampanyanızın başlamasıyla birlikte kullanabilirsiniz.

 • Evet, kampanya bitiminde kısa mesaj ile bilgilendirilirsiniz.

 • Evet, seçtiğiniz internet paketinin güncel tarife bedeli üzerinden ücretlendirilmeye devam edersiniz.

  • Kampanyanız devam ederken dilerseniz sınırsız kez üst pakete geçebilirsiniz. Sadece bir defaya mahsus alt paketlere geçiş yapabilirsiniz.
  • Paket değiştirebilmeniz için ödenmemiş faturanızın bulunmaması ve kampanya başlangıcından itibaren 1 aylık sürenin geçmesi gerekir.
  • Aynı ay içerisinde tek bir kez paket değişikliği yapabilirsiniz. Paket değiştirme işleminizi, yeniden sözleşme imzalamadan Turkcell Müşteri Hizmetleri’nden yapabilirsiniz.
  • Paket geçişiniz, anında gerçekleşir ve fatura dönemini beklemenize gerek kalmaz, paketiniz değiştiğinde SMS ile bilgilendirilirsiniz. Paket değişikliği yaptığınızda sözleşme süresi değişmez ve kampanya kaldığı yerden devam eder. Bir üst pakete geçiş anınızda faturanıza sadece ilk paketinizin ücreti uygulanır. Örneğin, 1 GB’tan 4 GB Paketi’ne geçtiğiniz ay, 1 GB + 4 GB = 5 GB kullanım yapıp, 1 GB ücreti ödersiniz. Alt pakete geçişinizde de benzer şekilde; geçiş yaptığınız ay 4 GB + 1 GB + = 5 GB kullanım yapıp 4 GB ücreti ödersiniz.

 • Cihazınızı en kısa sürede yetkili bir teknik servise götürmelisiniz. Cihaz garanti kapsamında, tamir edilecektir. Cihazınızı garanti kapsamındayken servise götürdüğünüzde herhangi bir ücret ödemezsiniz. Garanti kapsamı dışındaki, kullanıcı hatasından kaynaklanan arızalarda ise Yetkili Teknik Servis’in belirleyeceği tutarı ödemelisiniz. Kampanya kapsamında aldığınız cihaz, satış noktasında arızalı çıktığı takdirde yenisi ile değiştirilir. Satış sonrası arızalı çıktığı takdirde ise 15 gün içinde cihazı aldığınız Turkcell İletişim Merkezi’ne elden teslim etmelisiniz. Turkcell İletişim Merkezi cihazı yetkili teknik servise gönderecek, teknik servisin testi neticesinde cihazın arızasının donanımsal olduğu onaylanırsa, servis tarafından yeni bir cihaz Turkcell İletişim Merkezi’ne gönderilecektir. Turkcell İletişim Merkezi cihazın geldiğini haber verip yeni cihazı size elden teslim etmelidir. Bu bekleme süreci maksimum 4 hafta sürer. Bekleme döneminde faturanıza paket bedeli yansımaya devam edecektir.

 • Cihazınızı yetkili bir teknik servise götürmeniz gerekir. Cihazınızı garanti kapsamındayken servise götürdüğünüz takdirde ve kullanıcı hatası yoksa herhangi bir ücret ödemenize gerek yoktur.

 • Evet. Cihazı kaybetseniz bile kampanya süresi sonuna kadar faturanıza aylık kampanya bedeli yansımaya devam eder.

 • Taahhütnamede belirtilen yükümlülüklere kısmen veya tamamen uyulmaması durumunda ve/veya seçilen kampanyanın süresi sona ermeden kampanyadan ayrılmak istenmesi durumunda ve/veya taahhütnamede belirtilen her bir mobil hattı başka bir mobil operatöre taşındığı durumda söz konusu aykırılığın gerçekleştirildiği aydan itibaren taahhüt süresi bitimine kadar ödenmesi gereken vergiler dahil kalan cihaz taksitleri toplamı, söz konusu tarihi takip eden fatura döneminde Mobil hizmet faturasına bir kerede yansıtılır. Taahhüt kapsamında verilen fayda için ise; o güne kadar verilen Turkcell indirimleri toplamı ile taahhüt süresi sonuna kadar verilecek fayda bedellerinin tahsil edilmemiş kısmının toplamı hesaplanır ve müşteri lehine olan tutar esas alınarak takip eden fatura döneminde Mobil hizmet faturasına bir kerede yansıtılır. Söz konusu tutar ödenmeden kampanyaya katılan hattın başka birine devir edilmesi mümkün değildir. Kredi kartlı ödeme kurgusundan faydalanan müşteriler için söz konusu aykırılığın gerçekleştirildiği aydan itibaren taahhüt süresi bitimine kadar ödenmesi gereken vergiler dahil kalan cihaz taksitleri kredi kartından alınacaktır. Taahhüt kapsamında verilen fayda için ise; yukarda belirtilen hesaba göre müşteri lehine olan tutar esas alınarak takip eden fatura döneminde Mobil hizmet faturasına bir kerede yansıtılır.
  Kredi kartlı kurguda sadece cihaz bedeli taksiti karttan ödenir, paket ücreti ve hat açılış vergileri faturaya yansır.

 • Hava limanı vergileri, bilet servis bedeli ,seyahat sigortası ve seyahat acentası veya uçuş firması tarafından talep edilen diğer ek masraflar kampanya kapsamına dahil değildir ve geçerli oldukları yerlerde, uçuş teklifinin kabul edilmesini takiben, müşteri tarafından ödenmelidir. Bu ücretler uçuş teklifinin onaylanmasından sonra geri iade edilemezler. Hava limanı vergileri ve harçlarının ödemesi sadece kredi kartı (VISA ya da MasterCard) ile yapılacaktır, para havalesi geçerli değildir. Kredi kartı bilgilerinin uçuşu yapacak kişi ile aynı olması veya aynı soyadı taşıyan bir aile ferdi ile aynı olması gerekmektedir, soyadı farklı olan bir başkasına ait veya şirket kredi kartı ile ödemeler kabul edilmez.
  Yurt dışı çıkışı için herhangi bir vize gerekliliği olursa buna dair tüm ücretler de yine katılımcıya aittir.

 • Amsterdam, Budapeşte, Brüksel, Milano, Paris, Londra, Viyana, Münih, Berlin, Roma ve Atina olmak üzere toplam 11 şehir kampanya kapsamına dâhildir.
  www.sevdiginleavrupayauc.com sitesindeki rezervasyon formunda 3 farklı varış noktası ve de 3 farklı gidiş - dönüş uçuş tarihi belirtilmiş olmalıdır. Eğer belirtilmemişse rezervasyon formu yanlış doldurulmuş sayılacak ve geçersiz kabul edilecektir.

 • Bu kampanya, tüm hava limanı vergileri, harçlar ve kredi kartı ücretleri katılımcıya ait olacak şekilde, çift kişilik İstanbul, İzmir, Ankara ve Antalya hava limanlarından Amsterdam, Budapeşte, Brüksel, Milano, Paris, Londra, Viyana, Münih, Berlin, Roma ve Atina varış noktalarından birine, ekonomi sınıfında gidiş - dönüş uçuş bileti hediye çeki hakkı kazandırır.
  Antalya çıkışlı uçuşlarda direk uçuşlar bulunmayan varış noktaları için müşteriye aktarma uçuşları teklif edilebilir. Aktarma uçuşlarda müşteriye fazladan alan vergisi ücreti yansıtılmayacaktır.

 • Kampanya kuponunuz verilmediyse hafta içi 09:30 - 18:30 saatleri arasında BA Life’ın 0212 243 50 42 numarası aranarak da başvuru işlemleri için gerekli olan kampanya kodu talep edilebilir.

 • Gönderilerin posta, kurye veya kargo yoluyla yapılması zorunludur, elden getirilen belgeler kabul edilmez. Evrakların asıllarının kampanya düzenleyicisine ulaşması ile birlikte, katılım koşulları tamamlanmış olacak ve işlemlere başlanacaktır.

 • Kampanya katılımı şahıslarla sınırlıdır, şirketler kampanyadan faydalanamazlar.
  Katılım formları ve rezervasyon formları şahsa ait olup, başka şahıslara devredilemez ve satılamaz veya nakit para karşılığı takas edilemez. Kopyalanmış katılım formları ve rezervasyon formları kabul edilmeyecektir.
  Çift kişilik rezervasyon bilgilerinden biri, alışveriş faturasının aslı veya fotokopisi üzerindeki kişi ile aynı olması gerekmektedir. Kredi kartı bilgilerinin uçuşu yapacak kişilerden en az biri ile aynı olması gerekmektedir.

 • 1 Haziran 2014 itibarıyla ilk uçuş seçilebilir, dönüş tarihi 31 Mart 2015’ten önce olmalıdır.
  20 Aralık 2014 – 03 Ocak 2015 tarihleri uçulmak istenilen tarih olarak kampanya kapsamına dâhil değildir.

 • Evet, çift kişilik Uçak bileti hakkına sahip olan katılımcıların aynı tarihlerde aynı varış noktalarını tercih etmek zorunluluğu yoktur ve farklı tarih ve varış noktaları tercih edebilirler.

 • Rezervasyonu gerçekleştirilecek olan uçuşa 3. Veya 4. Kişi ilave edilmek istenildiği takdirde, 10 Euro’luk ajenta hizmet bedeli ile ilgili havayolunun standart ücreti karşılığında bu rezervasyonlar kampanya düzenleyicisi tarafından yapılabilecektir.

 • www.sevdiginleavrupayauc.com sitesindeki rezervasyon formunda 3 farklı varış noktası ve de 3 farklı gidiş - dönüş uçuş tarihi belirtilmelidir. Uçuş teklifi, tercih edilen varış noktası ile tarihler baz alınarak, kampanya düzenleyicisi tarafından anlaşmalı hava yollarının uygunluk durumuna göre belirlenecek ve katılımcılara bilgi verilecektir.

 • Müşteri uçuş teklifini onaylandıktan ve bilet işlemleri gerçekleştirildikten sonra herhangi bir iptal ya da değişiklik talep edemez, BA Life’dan başka bir kampanya katılımı, tazminat veya sair ödeme talep edemez.

 • Bu konuda havayolu şirketi ile görüşmelisiniz.
  Organizasyoncu, onun vekilleri veya acentalar havayolları tarafından sunulan hizmetin müsaitlik durumunu ve kalitesini ve bundan doğacak farklılıkları garanti etmemektedirler.
  Turkcell, Samsung, BA Life ve Yetkili Satış Kanalları uçuşların iptali, gecikmesi, havayolu firması tarafından uçuş saat ve rotalarında değişiklik yapılması ya da ertelenmesi durumlarından sorumlu tutulamaz. Samsung ve BA Life savaş, deprem, doğal felaketler, saldırı, terörist eylem veya benzeri durumlarda kampanyayı iptal etme hakkını saklı tutar.

 • Seyahat edenler yanlarında geçerli bir pasaport bulundurmakla yükümlüdürler. Tüm yasal gereklilikler, vize, seyahat edilen ülke ve havayoluna ilişkin yasal gerekliliklerde dâhil olacak şekilde seyahat eden şahıslar için bağlayıcıdır. Samsung, BA Life ve Yetkili Satış Kanalları bunlar için herhangi bir yükümlülük kabul etmez. Tüm seyahat eden şahıslar kendi seyahat sigortalarından sorumludurlar.