Daha Fazla Bilgi

Hazır Kartlılara Özel Turkcell Teklifleri

 • Nokia Lumia 820 Hazır Kart'lılara kredi kartına 12 ay taksitle ayda 86 TL, üstelik her ay 50 TL’lik konuşma ve/veya SMS’i içinde!
 • Bu tekliften Advantage, Axess, Bonus, CardFinans, Maximum, World kredi kartı sahibi tüm Hazır Kart'lılar yararlanabilir. Kampanya kapsamında kredi kartına vade farkı uygulanmayacaktır.
 • Taahhüt süresi boyunca ödenecek 76 TL aylık cihaz taksidi ve 10TL paket ücreti, abonenin kampanyada kaldığı aylar boyunca kredi kartına yansıtılır ve 30 gün boyunca yurt içinde her yöne konuşma ve sms olarak kullanabilecekleri 50TL ilgili hatta yüklenir.
Kampanya Sözleşmesi için tıklayın.

Kampanya Katılım Koşulları

 • 30.09.2013 tarihi itibarıyla kampanya dahilinde Nokia Lumia 820 cihazı kredi kartına 12 ay 86 TL taksit ile tüm Hazır Kart abonelerine sunulacaktır.
 • Bir hat için sadece 1 kampanya tanımlanabilir. Paketlerdeki kullanılmayan konuşma ve sms hakkı bir sonraki aya devretmez. Paket kapsamındaki haklar, üçüncü şahıslara transfer edilemez, ticari gelir elde etmek amacıyla kullanılamaz, satılamaz. Tespit edilen aboneler ile ilgili yasal işlem yapılacak ve hatları tek taraflı olarak iptal edilebilecektir. Paket kapsamındaki tüm kullanımlar yurt içinde geçerlidir. Paketteki TL’ler FCT, Kıbrıs, yurt dışı yönlerinde kullanılamaz.
 • Taahhütnamede belirtilen yükümlülüklere kısmen veya tamamen uyulmaması durumunda ve/veya seçilen kampanyanın süresi sona ermeden kampanyadan ayrılmak istenmesi durumunda ve/veya taahhütnamede belirtilen her bir mobil hattı başka bir mobil operatöre taşındığı durumda söz konusu aykırılığın gerçekleştirildiği aydan itibaren taahhüt süresi bitimine kadar ödenmesi gereken vergiler dahil kalan cihaz taksitleri kredi kartından alınacaktır. Taahhüt kapsamında verilen fayda için ise; o güne kadar verilen Turkcell indirimleri toplamı (Kampanyadan faydalanlan her ay için 10 TL ) ile taahhüt süresi sonuna kadar verilecek fayda bedellerinin tahsil edilmemiş kısmının toplamı hesaplanır ve müşteri lehine olan tutar esas alınarak takip eden ekstre döneminde kredi kartına bir kerede yansıtılır ve kalan aylar için paket bedeli olan 10 TL yansıtılmaz.
 • Kampanya dahilinde verilecek paket kapsamındaki TL’lerin 30 günlük paket süresi dolmadan bitmesi, abonenin kampanyadan ayrılması veya 12 aylık kampanya süresi dolduktan sonra abonelerin kayıtlı olduğu başka bir kampanya olmaması durumlarında ilgili kullanımları kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilmeye devam edecektir.
 • Kampanya dahilinde belirtilen bütün fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir. Kampanya başka bir telefon hattına devredilemez. Kampanyaya gelen abonelerimizin 3G üyelikleri de ücretsiz ve otomatik olarak başlatılacak, abone istediği zaman 2G yazıp 2222'ye ücretsiz göndererek 3G üyeliğinden ayrılabilecektir. 3G servisleri, 3G kapsama alanında kullanılabilir. Görüntülü görüşme yapılabilmesi için aranan kişinin de telefonunun görüntülü görüşmeyi destekliyor olması gerekmektedir. Kampanya stoklarla sınırlıdır.
Anlaşmalı Zincir Mağazalar
 • Faturasız ses hattı sahibi herkes kampanyadan faydalanabilir.

 • Taahhüt süresi boyunca ödenecek 76 TL aylık cihaz taksidi ve 10TL paket ücreti, abonenin kampanyada kaldığı aylar boyunca kredi kartına yansıtılır ve 30 gün boyunca yurt içinde her yöne konuşma ve sms olarak kullanabilecekleri 50TL ilgili hatta yüklenir.

 • Hayır değişmeyecektir.

 • Kampanya başka bir telefon hattına devredilemez.

 • Devir ve Ödeme tipi değişikliğinde kampanyanız iptal olur, numara değişikliğinde ise devam eder.

 • Turkcell Mağazaları ve Anlaşmalı Zincir Mağazalarından almış olduğunuz cihazınızı en kısa sürede yetkili bir teknik servise götürmelisiniz. Cihaz garanti kapsamında, tamir edilecektir. Cihazınızı garanti kapsamındayken servise götürdüğünüzde herhangi bir ücret ödemezsiniz. Garanti kapsamı dışındaki, kullanıcı hatasından kaynaklanan arızalarda ise Yetkili Teknik Servis’in belirleyeceği tutarı ödemelisiniz. Kampanya kapsamında aldığınız cihaz, satış noktasında arızalı çıktığı takdirde yenisi ile değiştirilir.

  Satış sonrası arızalı çıktığı takdirde ise 15 gün içinde cihazı aldığınız Turkcell İletişim Merkezi’ne elden teslim etmelisiniz. Turkcell İletişim Merkezi cihazı yetkili teknik servise gönderecek, teknik servisin testi neticesinde cihazın arızasının donanımsal olduğu onaylanırsa, servis tarafından yeni bir cihaz Turkcell İletişim Merkezi’ne gönderilecektir. Turkcell İletişim Merkezi size cihazının geldiğini haber verip yeni cihazı size elden teslim etmelidir. Bu bekleme süreci maksimum 4 hafta sürer. Bu bekleme döneminde faturanıza paket bedeli yansımaya devam edecektir.

  Turkcell.com.tr'de satılan tüm ürünler dağıtıcı firma garantilidir. Satın almış olduğunuz ürün, dağıtıcı firmanın sağladığı garanti koşulları kapsamında değerlendirilir. Dağıtıcı firma tarafından sağlanan garanti koşulları ve prosedürüyle ilgili bilgileri, ürünle beraber gelen garanti kartında, kullanma kılavuzunda veya ürünün bilgilendirme kitapçığı ya da dokümanında bulabilirsiniz.
  Cihaz ve aksesuarlarla ilgili yaşayabileceğiniz arıza durumları hakkında detaylı bilgi almak için, 532 Turkcell Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz.

 • Taahhüt sonunda kısa mesaj ile bilgilendirilirsiniz.