Daha Fazla Bilgi

Herhangi bir ödeme yapılmaz. Katılım ve üyelik ücretsizdir. Turkcell'den maaş müşterilerine özel günlük 50MB internet kampanyasından, kampanyaya katılan bankaların maaş müşterileri, MAAS yazıp 4567’ye ücretsiz göndererek yararlanabilir. Ücretsiz internet kullanımı başladığında müşteriye SMS ile bilgilendirme yapılacaktır.
Günlük 50MB internet, yüklemenin yapıldığı andan itibaren 24 saat geçerlidir, kullanılmayan MB'lar devredemez. Kampanya kapsamında kazanılan günlük data paketi ödülleri aboneler arasında transfer edilemez. Mevcutta data paketi olan kullanıcılar öncelikle bu kampanyadan kazandıkları günlük ücretsiz data paketini kullanabilecektir.
50MB üzerindeki kullanımlar, müşterinin kendi internet tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir.
İnternet paketleri yurt içinde Turkcell kapsama alanı içerisinde kullanılabilir, yurt dışı kullanımlarında geçerli değildir. Yurt dışında kullanılan data, uluslararası dolaşım tarifesi üzerinden ücretlendirilir.
Kampanya kapsamında yükleme yapılan faturalı hatların iptal, devir ve ihyasında yüklemesi yapılan hediye internet paketleri geçerliliğini yitirecektir.
Müşterilerin 1 günlük 50MB interneti, her hafta 1 gün alabilmeleri için, her hafta tekrar katılım SMSi göndermeleri gerekmektedir. Ücretsiz kullanım talebi, haftada 1gün, ayda 4gün ile sınırlıdır.
SMS atarak bu kampanyaya katılmak isteyen müşteriler, aynı zamanda ücretsiz Turkcell Profesyoneller Kulübü üyesi de yapılacaklardır. Kulüp üyeliği gerçekleştiğinde bilgilendirme SMSi gönderilecektir.
Müşteri istediği zaman IPTAL PROF yazıp 2222ye göndererek kulüpten çıkabilir. Kampanyaya katılım üst sınırı 400.000dir.
SMS
  • MAAS yaz 4567’ye gönder
    • 3-30 Kasım 2011 tarihleri arasında MAAS yazıp 4567’e ücretsiz kısa mesaj göndermek yeterlidir. 4 hafta boyunca (Pazartesi – Pazar günleri arasında) her hafta bir gün yararlanabilmek için, her hafta için yeniden başvuru yapmak gerekmektedir.
    • Ücretsiz internet tanımı yapıldığında size kısa mesaj ile bilgilendirme yapılacaktır. Günlük 50MB internet, yüklemenin yapıldığı andan itibaren 24 saat geçerlidir, kullanılmayan MB'lar devredemez.
    • Ücretsiz kullanım talebi, haftada 1gün, ayda 4gün ile sınırlıdır. Kampanyaya katılım üst sınırı 400.000dir.
    • Bu kampanyadan yararlanan müşterilerimiz otomatik olarak Turkcell Profesyonel kulübe ücretsiz olarak üye olurlar. Üyelik gerçekleştiği zaman kısa mesaj ile bilgilendirme yapılacaktır.