Daha Fazla Bilgi

 

 

 • #senyapdiye kampanyası 22 Nisan- 2 Haziran’19 tarihleri arasında 6 hafta boyunca geçerlidir ve bu süre zarfında kampanya koşullarını yerine getiren müşterilerimiz hediye GB'lar kazanacaklar.
 • Kampanyadan bireysel, kurumsal, faturalı ve faturasız mobil ses hattı kullanan Turkcell müşterileri yararlanabilecektir.
 • Kampanyaya katılmak isteyenler, BiP uygulamasında #senyapdiye kampanya kanalını takip ederek kampanyaya katılmış olacaklardır.
 • Kampanyanın geçerli olduğu dönem içerisinde, katılımcı her hafta kampanyada belirlenmiş Turkcell uygulamalarımızdan birinde eğlenerek yerine getireceği bir kombo görev ve bu görevin sonunda gönlünce kullanacağı internet hediyesine sahip olacaktır.
 • Kampanya süresince, hangi hafta ne yapılması gerektiği ve sonucunda kazanılacak hediyeler aşağıda belirtilmiştir. Müşteri kampanyaya katıldıktan sonraki dönemlerde yerine getirdiği koşullara göre ilgili haftanın hediye internet faydasını almaya hak kazanacaktır.
 • Kampanya haftaları ve koşullara göre kazanılacak hediyeler:
 • Öncelikle kampanyaya katılmak için BiP uygulamasından #senyapdiye kanalını takip etmelisiniz. 
 • Kanalı takip eden müşterilerden:
  • 1. Hafta: 22 -28 Nisan’19 tarihleri arasında iki farklı gün UpCall’u kullanananlar, 48 saat boyunca diledikleri gibi kullanabilecekleri 2GB internet kazanacaklardır. Kullanıcılar UpCall ile aramalarına resim ekleyebilir, tek tıkla grup görüşmesi yapabilir, gelen aramalarını yönetip veya operatör ismini kişiselleştirebilirler.
  • 2.Hafta: 29 Nisan- 5 Mayıs’19 tarihleri arasında iki farklı gün, Dergilik uygulamasından 5 ‘er yayın indirenler, 48 saat boyunca diledikleri gibi kullanabilecekleri 2GB internet kazanacaklardır.
  • 3.Hafta: 6-12 Mayıs’19 tarihleri arasında iki farklı gün, fizy uygulamasından 10 ‘ar şarkı dinleyenler, 48 saat boyunca diledikleri gibi kullanabilecekleri 2GB internet kazanacaklardır.
  • 4.Hafta: 13-19 Mayıs’19 tarihleri arasında TV+ uygulamasında  2 farklı gün 10’ar dakika TV izleyenler, 48 saat boyunca diledikleri gibi kullanabilecekleri 2GB internet kazanacaklardır.
  • 5. Hafta: 20-26 Mayıs’19 tarihleri arasında daha önce hiç BiP yüklememiş 5 arkadaşına BiP yükletenler, 48 saat boyunca diledikleri gibi kullanabilecekleri 2GB internet kazanacaklardır.
  •  6.Hafta: 27 Mayıs-2 Haziran tarihleri arasında Paycell kart ile harcama yapanlar, 48 saat boyunca diledikleri gibi kullanabilecekleri 15GB internet kazanacaklardır.
 

 

Uygulamalardan kampanya kapsamında hediye kazanmak için, kampanyanın uygulama koşullarını yerine getirmeden önce uygulamanızı Appstore ve Googleplay’den yeni versiyonu ile ücretsiz güncellemeyi unutmayın.

İlgili tarihler arasında koşulları sağlayarak hediye almaya hak kazanan müşteriler, BiP uygulamasındaki #senyapdiye kanalına giderek hediyelerini hatlarına yükleyebileceklerdir. Kampanyadan kazanılan internet faydaları 48 saat boyunca, yurt içindeki kullanımlarda geçerlidir. Ve ücretlendirme periyodu 100KB’dır. Haftanın koşullarını sağlayan müşteriler o hafta içinde sadece 1 kez hediye almaya hak kazanacaklardır. Kampanya koşullarını yerine getiren müşteriler, hediyelerini 14.06.2019 tarihine kadar BiP uygulamasındaki kampanya kanalından hatlarına yükleyebileceklerdir. 14.06.2019 tarihine kadar katılımcı tarafından hatta yüklenmemiş hediyeler deaktif olacak ve bu tarihten sonra kullanılamayacaktır. Hediyenin müşterinin hattında aktif olduğu 48 saat içindeki paket aşımlarında müşterinin internet kullanımı, ek paketi olanlar için sahip olduğu paket üzerinden, ek paketi olmayanlar için ise tarifesinin aşım bedelinden ücretlendirilir. Yukarıdaki servisler kapsamındaki kullanımlarınız bu kampanya faydalarından yararlanabilmeniz için Turkcell Grup Şirketleri tarafından işlenebilecektir. Gizlilik politikamızı incelemek için tıklayınız. 

Turkcell kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

 

Diğer
BiP uygulamasında #senyapdiye kanalı takip eden müşteriler kampanyaya katılmış sayılacaklardır.
Kapat
Yardım ister misiniz?
YENİ
Birbirinden harika cihazlara en uygun şekilde sahip olun!