KONUŞMA İNTERNET SMS EK AVANTAJ ÜCRET
4 GB İNTERNET
24,90 TL /12 AY

Turkcell Teklifleri

İnternet PaketiFiyat
4 GB Limitinde Duran24,90 TL

Daha Fazla Bilgi

 • *02:00 – 18:00 saatleri arasında, 3G hızında bağlanılabilecek, 18:00- 02:00 arası ise hız 256 kbps’a düşürülecektir.
 • **3G bağlantısının, coğrafi koşullar doğrultusunda desteklendiği her yerden, 3G hızında bağlantı sağlanabilir.
 • Belirtilen fiyatlar 12 ay kontratlı teklif fiyatlarıdır.
 • Kontratlı tekliflerde paket fiyatlarına %18 KDV ve %5 ÖİV dâhildir.
 • İlk fatura döneminden sonra paketler arasında geçiş yapılabilmektedir.
 • Yeni bir hat açılışı yapıldığında, 44 TL'lik yeni tesis hat ücreti (aylık 3,67 TL) ve 17,95 TL'lik TGM Ruhsat vergisi (aylık 1,5 TL) 12 eşit taksit halinde, 1,5 TL'lik TGM kullanım vergisi ise her ay olmak üzere faturaya toplam 6,66 TL ilave edilmektedir.
 • Sözleşmeden doğan damga vergisi tek seferliğine ilk faturanıza yansıyacaktır.
 • Fatura dönemi ile hat açılış tarihinin aynı aya denk gelmediği durumlarda, gönderilecek ilk faturada 1,36 TL’lik TGM ruhsat ve 1,36 TL’lik TGM kullanım vergileri 2 kez uygulanabilir. Bu durumda ilk faturaya 2,72 TL’lik ek bir tutar ilave edilecektir.
 • Kampanya kapsamında sunulan cihazlar için “Limit Puan Uygulaması” bulunmaktadır. Limit Puan Uygulaması kapsamında TCKN ile adınıza kayıtlı tüm hatlardaki kullanım alışkanlıklarınız değerlendirilerek adınıza bir limit puan belirlenir. Seçtiğiniz cihaz tekliflerine sahip olmak için limit puanınızın, en az kampanya kapsamında sunulan cihaz için belirlenmiş limit puan kadar olması gereklidir. Limit puanınızın seçtiğiniz cihaz için yeterli olmaması halinde, hiçbir ek ücret ödemeden banka kredili teklilerimizden ya da Kredi Kayıt Skoru sorgulama yöntemlerinden yararlanmak için Turkcell Mağazalarına başvurabilirsiniz. Limit puan uygulaması ile ilgili detaylı bilgiyi Müşteri Hizmetlerinden ya da Turkcell İletişim merkezlerinden edinebilirsiniz.
 • Mevcutta Turkcell faturalı ses hattınız varsa kampanyaya katılım için Turkcell faturalı ses hattınızla Turkcell Tek Fatura özeliğini aktiflemeniz gerekmektedir. Böylece kampanyadan yaralandığınız data hattınızın kullanım tutarı ve ses hattınızın kullanım tutarı tek bir faturada ücretlendirilecektir. Kampanya katılımından sonra dilerseniz TEK FATURA İPTAL yazıp 2222’ye göndererek bu özelliği iptal edebilirsiniz.
 • Kampanyaya katılım için evraklı ön koşul bulunmamaktadır. Turkcell İletişim Merkezi’ne giderek kampanyaya başvurabilirsiniz.

 • Faturalı bireysel data hattı sahipleri kampanyaya katılabilirler. Başka bir hattı fatura borcundan dolayı kapatılan ve kontratlı herhangi bir VINN kampanyası bulunan aboneler bu tekliften yararlanamazlar.

  Önemli: Mevcut data hat sahibi abonelerin tarifesinin, mutlaka BİREYSEL STANDART İNTERNET TARİFESİ olması gerekmektedir. Tarifesi, Süper İnternet Tarifesi olan abonelerin, kampanyadan yararlanabilmek için, tarife değişikliği yapması gerekmektedir.

 • Kampanyadan hemen faydalanmaya başlayabilirsiniz. Hattınız açıldıktan sonra satın aldığınız paket anında aktiflenir ve paket ücreti paketin hattınızda tanımlı olduğu gün sayısı şeklinde hesaplanarak faturanıza yansıtılır. Paketin alındığı ilk fatura dönemi sonrasında paket fatura kesim tarihi dikkate alınarak yenilenir ve tam paket ücreti yansıtılır.

  3G VINN’ı kullanmak için öncelikle bilgisayarınıza yüklemeniz gerekir:

  • 3G internet hattınızı, SIM kart yuvasına kılavuzda gösterildiği gibi takın.
  • VINN'ınızı bilgisayarınızın USB bağlantısına takın.
  • Sistem yeni donanımınızı otomatik olarak algılayacak ve yazılımın yüklenmesi için sizden onay isteyecek.
  • Onayı verdiğinizde 1-2 dakika içinde yükleme gerçekleşecek ve masa üstünüzde VINN bağlantı ara yüzü ikonu belirecek.
  • Yazılım ikonuna tıkladığınızda yazılım ara yüzü açılacak.
  • İnternet bağlantınızı başlatmak için "bağlan"ı tıkladığınızda 3G hızında internetin keyfini çıkartabilirsiniz!

 • Kampanyaya katılımda, belirtilen paket bedelleri haricinde, imzalı sözleşmeden doğan, damga vergisi ilk faturaya ilave edilecektir.

  Satın aldığınız paket anında aktiflenir ve paket ücreti paketin hattınızda tanımlı olduğu gün sayısı şeklinde hesaplanarak faturanıza yansıtılır. Paketin alındığı ilk fatura dönemi sonrasında paket fatura kesim tarihi dikkate alınarak yenilenir ve tam paket ücreti yansıtılır.

 • Esnaf VINN paketi kapsamında alınan internet paketi hızından, 02:00 – 18:00 saatleri arasında kapsama alınana bağlı olarak 7,2Mbps’a varan hızda yararlanılacaktır. 18:00-02:00 saatleri arasında ise hız 256kbps’a düşürülecektir. Bu hızdan bağlanılarak, internetten yararlanılmaya devam edilebilir.

  4 GB GÜNDÜZ LD VINN: limitinde duran pakettir, hız kotanın dolumuyla birlikte 5kbps’a düşürülecek, ek kullanımlar ücretlendirilmeyecektir.

  Numaranızı değiştirseniz bile kampanyadan yararlanmaya devam edersiniz. Adınıza kayıtlı numaralar arasında kampanya devri yapmanız mümkün olmaz.

  İletişim hızınız; bulunduğunuz yer, internet trafik yoğunluğu ve erişmek istediğiniz internet ağının bağlantı altyapısı ve yoğunluğu gibi faktörlere bağlı olarak anlık değişkenlik gösterebilir.

  Kampanya kapsamında aldığınız internet paketleri sadece yurt içinde geçerli olur. Yurt dışında kullandığınız internet, Uluslararası Dolaşım Tarifesi üzerinden ücretlendirilir. İndirdiğiniz ve yüklediğiniz (Download - Upload) veri internet paketinizden düşer. İnternet paketlerinin yükleme ve fatura kesim tarihleri değiştirilemez.

 • KALAN yazıp 2222’ye ücretsiz kısa mesaj göndererek, Online İşlemler’den veya Turkcell Müşteri Hizmetleri’ni arayarak paketinizde kalan internetinizi öğrenebilirsiniz.

 • Paketinizdeki internet bir fatura dönemi için geçerlidir. Kullanmadığınız internet bir sonraki aya devrolmaz.
 • Kampanyalı internet paketleriyle, standart internet paketleri ya da aynı anda iki kampanyalı internet paketini kullanamamaktasınız.
  Kampanyaya katılımınızda, standart paketiniz var ise, kampanyanın aktifleşmesiyle birlikte iptal edilecek, ilgili paketin bitim tarihine kadar paket kullanımına devam edilecektir.

  JOKER paket alınabilir, Ancak, Esnaf VINN paketindeki, kullanım koşulları, JOKER paket için de geçerli olacaktır.
  Örneğin, Saat 17:00 de alınan bir JOKER paket, 18:00-02:00 saatleri arasında hız limitine tabii olacaktır. Saat 02:00’de ise hızı tekrar açılacaktır.

  Hız kısıtının geçerli olduğu zaman diliminde, örneğin saat 20:00 de JOKER paket alınması durumunda ise, hız geçici bir süreliğine yeniden açılacak, ertesi gün saat 18:00 de tekrar hız kısıtı geçerli olacaktır.

 • Joker paketiniz var ise, öncelik Joker paketinde olacaktır. Hâlihazırda standart paketiniz varken, bu kampanyaya katıldıysanız, öncelik standart paketinizde olacaktır. Paylaşımlı paketler de yine, esnaf paketinden daha önceliklidir.

 • Turkcell hatlarınızdan herhangi biriyle başka bir kontratlı kampanyadan yararlanıyorsanız, bu kampanyaya katılmanız mümkün değildir.

 • Kampanyaya yeni bir Turkcell hat alarak katılabilirsiniz.

 • 3G Modem Cihaz Taksiti, aylık paket ücreti içinde yer alan ve Turkcell’in kampanya kapsamında verdiği cihaz için yaptığı ödemeyi takip edebilmesi için oluşturulan yeni bir kalemdir. Kampanya kapsamında ödemeyi taahhüt ettiğiniz aylık paket ücretine hiçbir ek yük getirmemektedir.

 • Cihazı kaybetseniz bile kampanya süresi sonuna kadar, faturanıza kontrat bedeli yansımaya devam edecektir.

 • Hattınızı başka operatöre veya şahsa devrettiğinizde, kampanya süresi dolmadan kampanyadan ayrıldığınızda, hattınız borcundan dolayı kapatıldığında kampanyanız ve ona bağlı internet paketiniz iptal olur.

 • Kampanyanın iptali durumunda müşterimizin ilgili dönemde çıkan ilk faturasına erken iptal ücreti uygulanır. Erken iptal ücreti kampanyaya giriş tarihinden ayrılma tarihine kadar pakete uygulanan fayda indirimleri toplamı ile kalan cihaz bedeli toplamı olarak hesaplanır.

 • VINN E176, VINN E177, MG190, R3131, E3131CS-2 / MG 667 model VINN cihazları ile birlikte alınabilmektedir.

 • Kampanya taahhüdünüz sona erdiğinde SMS ile hattınıza bir bilgilendirme mesajı gönderilir. Bu mesajdan sonra yapacağınız kullanımlar Bireysel Standart İnternet Tarifesinden ücretlendirilir. Dilerseniz hattınızla tekrar kontratlı ekonomik internet paketlerinden faydalanabilirsiniz.
 • Bir sonraki paket yükleme döneminiz geldiğinde veya JOKER İNTERNET paketi aldığınızda hızınız tekrar eski haline dönecektir. Ancak Joker paketinizde, Esnaf paket hız kurallarınız geçerli olmaya devam edecektir. Joker paket 18:00-02:00 saatleri arasında hız kısıtına tabii olacaktır.

Sayfayı kaydırın