Daha Fazla Bilgi

 • Dijital Operatör Uygulaması kalan kullanımlarınızı kontrol edebileceğiniz, fatura detaylarınıza bakıp ödeme yapabileceğiniz, TL yükleme, hat ayarı yapma, paket satın alma gibi işlemlerinizi kolayca yapabileceğiniz Turkcell uygulamasıdır. Detaylı bilgi almak ve uygulamayı indirmek için tıklayınız.
 • Kampanyanın Salla Kazan hakkından her hafta sadece 1 kere, Katlanan İnternet hakkından ise ilk Salla Kazan katılımında yararlanılabilir. İlk katılımdan sonraki Salla Kazan katılımlarında sadece Salla Kazan hediyeleri müşterilere sunulur.
 • Kampanyadan sadece cihazı ve sim kartı 4.5G uyumlu Turkcell Bireysel ve Kurumsal, Faturalı ve Hazırkart, aktif, ses ve data aboneleri yararlanabilir. Bu kitlede olup, halihazırda 4.5G abonesi olmayan aboneler 4.5G Salla Kazan Kampanyası’na katılıp hediyelerini aldıklarında 4.5G aboneliğine kayıt edilir.
 • Cihazınızın ve sim kartınızın 4.5G uyumlu olup olmadığını kontrol etmek için bu linke tıklayabilir veya 4.5G yazıp 2200'a SMS atabilirsiniz. Cihazınız 4.5G uyumlu değilse Turkcell'in avantajlı cihaz tekliflerini inceleyebilirsiniz. Sim kartınız 4.5G uyumlu değilse ücretsiz değiştirmek için kampanyayı inceleyebilirsiniz.
 • Salla Kazan hediye alma hakkı yenilenmeden cihazı ve sim kartı 4.5G uyumlu hale yeni gelen aboneler, hediye alma hakkını bir sonraki hafta Cuma günü alır. Hediye alma hakkı için Cuma gününden geriye dönük olarak 7 gün cihaz ve sim kart uyumluluk kontrolü yapılır. Katlanan İnternet hakkı ise cihazı ve sim kartı 4.5G uyumlu hale yeni gelen aboneler için en geç 48 saat içerisinde sağlanır.
 • Kampanya 21 Nisan 2017 günü başlar ve 19 Mayıs 2017 saat 09.00'a kadar geçerlidir.
 • Salla Kazan'dan hediye alma hakkı her Cuma saat 09.00'da yenilenir ve Perşembe 23.50'ye kadar geçerli olur.
 • Tüm hediyeler yurt içi kullanımlarda geçerlidir, kullanılmadığında sonraki dönemlere devretmez, 3. kişilere transfer edilemez, ticari gelir elde etmek amacıyla kullanılamaz, satılamaz.
 • İnternet erişim noktası, Blackberry cihazları tarafından kullanılan Blackberry erişim noktası ve 3G netbook, notebook ve USB modemler tarafından kullanılan Mobil Genişbant (MGB/MGBS) erişim noktaları paketlere dahil değildir.
 • Turkcell, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin internet paketleri ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Hediyelerin kullanım hakkı, hediye tanımlamasının yapıldığı gün başlar.
 • Hediyelerin kullanımı mevcut ücretli paketlerden önceliklidir ve kullanım hakları sona erdiğinde müşteriler kendi tarife/kampanyaları üzerinden ücretlendirilir.
 • Hediye paketlerin abonelere dağılımı istatistiksel modellere göre oluşturulmuş şu gruplara göre yapılacaktır: son 1 ay boyunca Internet kullanımı >= 500MB ve dakika kullanım süresi>=250 dakika olan ve cihazı ve sim kartı 4.5G uyumlu, aktif Turkcell Bireysel ve Kurumsal Hazırkart ses aboneleri, son 1 ay boyunca Internet kullanımı >= 500MB ve dakika kullanım süresi<250 dakika olan ve cihazı ve sim kartı 4.5G uyumlu, aktif Turkcell Bireysel ve Kurumsal Hazırkart ses aboneleri, son 1 ay boyunca Internet kullanımı < 500MB olan ve cihazı ve sim kartı 4.5G uyumlu, aktif Turkcell Bireysel ve Kurumsal Hazırkart ses aboneleri, son 3 ay boyunca data aşım ortalaması 1 TL'nin altında olan ve cihazı ve sim kartı 4.5G uyumlu, aktif Turkcell Bireysel ve Kurumsal Faturalı ses aboneleri, son 3 ay boyunca data aşım ortalaması 1 TL ve üstünde olan ve cihazı ve sim kartı 4.5G uyumlu, aktif Turkcell Bireysel ve Kurumsal Faturalı ses aboneleri, cihazı ve sim kartı 4.5G uyumlu, aktif Turkcell Bireysel ve Kurumsal Faturalı ve Hazır Kart data aboneleri.
 • Turkcell kampanya içeriğini değiştirme, kapsamını sınırlama ve/veya genişletme hakkını saklı tutar.
 • Kampanya kapsamında verilen faydalardan kalan miktarın sorgusu Dijital Operatör Uygulaması ve SMS ile yapılabilir.
 • Aboneler aşağıdaki tablodaki hediyelere ek olarak marka işbirliklerinin sağlayacağı faydaları da kazanabileceklerdir.
 • HEDİYELERHEDİYE İÇERİĞİDETAYLAR
  Aylık TV+ Paketi
  -

  Hediye aktivasyon SMS'i sonrasında 30 gün boyunca geçerlidir.
  Aylık Fizy Video ve Müzik Paketi
  -
  Hediye aktivasyon SMS'i sonrasında 30 gün boyunca geçerlidir.
  3 Aylık Lifebox Üyelik Paketi
  -

  Hediye aktivasyon SMS'i sonrasında 90 gün boyunca geçerlidir.
  Aylık BiP Üzerinden Her Yöne 1.000 Dakika-Hediye aktivasyon SMS'i sonrasında 30 gün boyunca geçerlidir.
  Aylık BiP Üzerinden Her Yöne 500 Dakika-Hediye aktivasyon SMS'i sonrasında 30 gün boyunca geçerlidir.
  Haftalık BiP Üzerinden Her Yöne 2.000 Dakika-Hediye aktivasyon SMS'i sonrasında 7 gün boyunca geçerlidir.
  Haftalık BiP Üzerinden Her Yöne 1.000 Dakika-Hediye aktivasyon SMS'i sonrasında 7 gün boyunca geçerlidir.
  Haftalık BiP Üzerinden Her Yöne 500 Dakika
  -
  Hediye aktivasyon SMS'i sonrasında 7 gün boyunca geçerlidir.
  Aylık 10 GB İnternet-
  Hediye aktivasyon SMS'i sonrasında 30 gün boyunca geçerlidir.

  Haftalık 10 GB İnternet
  -

  Hediye aktivasyon SMS'i sonrasında 7 gün boyunca geçerlidir.
  Haftalık 5 GB İnternet-Hediye aktivasyon SMS'i sonrasında 7 gün boyunca geçerlidir.
  Haftalık 4 GB İnternet-Hediye aktivasyon SMS'i sonrasında 7 gün boyunca geçerlidir.
  Haftalık 3 GB İnternetHediye aktivasyon SMS'i sonrasında 7 gün boyunca geçerlidir.
  Haftalık 2 GB İnternet-Hediye aktivasyon SMS'i sonrasında 7 gün boyunca geçerlidir.
  Haftalık 1 GB İnternet-Hediye aktivasyon SMS'i sonrasında 7 gün boyunca geçerlidir.
  Haftalık 500 MB İnternet-Hediye aktivasyon SMS'i sonrasında 7 gün boyunca geçerlidir.
  Günlük 1 GB İnternet-Hediye aktivasyon SMS'i sonrasında 1 gün boyunca geçerlidir.
  Günlük 500 MB İnternet-Hediye aktivasyon SMS'i sonrasında 1 gün boyunca geçerlidir.
  Aylık Turkcell İçi 10.000 DakikaTurkcell içiHediye aktivasyon SMS'i sonrasında 30 gün boyunca geçerlidir.
  Haftalık Her Yöne 10.000 Dakika-Hediye aktivasyon SMS'i sonrasında 7 gün boyunca geçerlidir.
  Haftalık Her Yöne 1.000 Dakika-Hediye aktivasyon SMS'i sonrasında 7 gün boyunca geçerlidir.
  Haftalık Turkcell İçi 1.000 DakikaTurkcell içiHediye aktivasyon SMS'i sonrasında 7 gün boyunca geçerlidir.
  Haftalık Her Yöne 500 Dakika-Hediye aktivasyon SMS'i sonrasında 7 gün boyunca geçerlidir.
  Haftalık Her Yöne 100 Dakika-Hediye aktivasyon SMS'i sonrasında 7 gün boyunca geçerlidir.
  Günlük Her Yöne 100 Dakika-Hediye aktivasyon SMS'i sonrasında 1 gün boyunca geçerlidir.
  Günlük Her Yöne 1 Saat-Hediye aktivasyon SMS'i sonrasında 1 saat boyunca geçerlidir.
  Hafta Sonu Her Yöne 1.000 Dakika-Hediye aktivasyon SMS'i sonrasında sadece ilk hafta sonu boyunca geçerlidir.

 • Cihazı ve sim kartı 4.5G uyumlu, Turkcell Bireysel ve Kurumsal, Faturalı ve Hazırkart, aktif, ses ve data aboneleri belirtilen tarihler arasında kampanyaya ilk katıldıkları sefere mahsus olmak üzere internet paketlerini katlama hakkı kazanırlar. Bu katlama hakkının detayları aşağıdaki gibidir:
 • 21 Nisan 2017 - 19 Mayıs 2017 tarihleri arasında kampanya ortak şartlarına uyan, bireysel faturalı olup ses hatlarıyla alınabilen aşağıdaki tarife paketlerine sahip olan müşterilere, kampanyaya katılım sağladıkları günden itibaren 30 gün süreyle geçerli olacak şekilde tarife paketlerinin içeriğinde yer alan yurt içi data faydası kadar data paketi hediye edilecektir: 750 Ekstra, Akıllı Kamu 2 GB, Akıllı Kamu 3 GB, Akıllı Kamu Maksi, Akıllı Kamu Mini, Avantajlı Maxi, Avantajlı Mega, Emniyet Özel, Engel Tanımayan Hepsi 2 GB, Engel Tanımayan Hepsi 5 GB, Engel Tanımayan Hepsi, Engel Tanımayan İnterneti Bol, Faturalı 11, Faturalı 2 GB Plus, Faturalı 3 GB Plus, Faturalı 3, Faturalı 4 GB Plus, Faturalı 6 GB Plus, Faturalı 7, Faturalı 8 GB Plus, Fırtına 16 GB Platinum, Fırtına 4GB, Fırtına 8 GB, Full Plus, GNÇ Eko, GNÇ Full, GNÇ Star, GNÇ Süper, Gold Plus, Hediyeli Çocuk 200 DK, Hepsi 1000 Plus, Hepsi 500 Plus, Hepsi Bol 750 dk, Interneti Bol 1000 dk, İnterneti Bol 1000 dk, İnterneti Bol 500 dk, İnterneti Bol 500dk, İnterneti Bol 6 GB, Kaçmaz 35, Kaçmaz 39, Kaçmaz 45, Kahraman Paket, Kamu Ekstra, Kamu Kurum 2 GB, Kamu Kurum 4 GB, Kamu Kurum 8 GB, Kamu Kurum Midi 4 GB, Kamu Kurum Mini 4 GB, Kamu Midi 2 GB, Kamu Mini 2 GB, Kamu Özel, Kazandıran Ultra, Konfor Avantaj, Konfor Ekstra, Konfor Fırsat, Konfor Süper, Konfor Ultra, Kontrol Ekstra, Kontrol Plus, PLATIN, Platin Ek Internet, Platin Ekstra İnternet, Platin Ekstra Konuş, Platin Prestige, Platinum 10 GB Basın, Platinum 10 GB, Platinum 10 GB, Platinum 15 GB, Platinum 20 GB, Platinum 50 GB, Platinum 8 GB, Platinum Elit 1000, Platinum Elit 2000, Platinum Elit, Platinum Mega 10 GB, Platinum Mega 15 GB, Platinum Mega 20 GB, Platinum Mega 50 GB Ses, Platinum Mega 6 GB, Platinum Mega 8 GB, Platinum Mega, Platinum Paket, Platinum Plus 10 GB, Platinum Plus 6 GB, Platinum Plus, Platinum Plus, Platinum Prestige, Profesyonel 1000 Plus, Profesyonel 500 Plus, Süpper BiP 12 GB, Süpper BiP 6 GB, Süpper BiP 8 GB, Turbo 2 GB, Turbo 3GB, Turbo 4 GB, Turbo 6 GB, Turbo Avantaj 3 GB, Turbo Bizbize 2 GB, Turbo Bizbize 4 GB, Turbo Bizbize 6 GB, Turbo Ekstra 2 GB, Turbo Ekstra 4 GB, Turbo Ekstra 5 GB, Turbo Ekstra 6 GB, Turbo Ekstra 7 GB
 • Ayrıca GNÇ Eko, GNÇ Star ve GNÇ Süper tarife paketlerinde yer alan müşterilere üzerlerinde hâlihazırda bulunan gece 22.00 ile 06.00 arasında geçerli olan Gece İnternet paketlerinin kotası kadar 30 gün süreyle geçerli olacak şekilde hediye edilecektir.
 • 21 Nisan 2017 ile 19 Mayıs 2017 tarihleri arasında kampanya ortak şartlarına uyan ve yukarıdaki tarife paketleri dışındaki tarife paketlerine sahip olan bireysel faturalı ses hattı kullanıcılarına da 30 gün süreyle geçerli 1GB yurt için data kullanım hakkı hediye edilecektir.
 • 21 Nisan 2017 - 19 Mayıs 2017 tarihleri arasında kampanya ortak şartlarına uyan ve data hatlarıyla alınabilen aşağıdaki paketlere sahip olan müşterilere, kampanyaya katılım sağladıkları günden itibaren 30 gün süreyle geçerli olacak şekilde paketlerinin içeriğinde yer alan yurt içi data faydası kadar data paketi hediye edilecektir: 10 GB İnternet Paketi, 12 GB Bilgisayardan İnternet, 15 GB Sınırsız Data, 15 GB Turbo, 15GB Ld Paket, 15GB Vınnwifi, 20 GB Bilgisayardan İnternet, 20 GB İnternet Paketi, 50 GB Bilgisayardan İnternet Paketi, 75 GB Bilgisayardan İnternet, 75 GB İnternet Paketi, 8 GB Bilgisayardan İnternet, 8 GB Limitinde Duran, 8GB Aylık 3G İnternet Paketi, Bilgisayardan 8 GB, Bilgisayardan Aylık 75 GB, Bilgisayardan Aylık 8 GB.
 • 21 Nisan 2017 ile 19 Mayıs 2017 tarihleri arasında kampanya ortak şartlarını sağlayan kurumsal faturalı ses ve MGB hattı kullanıcılarına yine aynı tarihler arasında aşağıdaki tarife ve paketlerde bulunmaları durumunda kampanyaya katılım sağladıkları günden itibaren 30 gün süreyle geçerli olacak şekilde tarife paketlerinin içeriğinde yer alan yurt içi data faydası kadar data paketi hediye edilecektir. Kampanya yurt içi data kullanımı hakkı veren tarife ve paketlerde geçerli olup hediye kullanım hakkı sadece yurt içinde kullanılabilecektir: 1 GB İnternet, Eko Paketi, 1 GB Limitinde Duran, Turbo 1 GB Limitinde Duran, Turbo 1 GB, 1 GB Özel Paket, Aylık 1 GB İnternet, Kurumsal Kontratlı Modem Kampanyası, Iphone Kampanyası, Esnaf 1 GB Paketi, Kontratlı 1 GB Paketi, Ayın İlleri Bilgisayardan Paketi, Turbo 1 GB LD, Esnaf Midi Paketi, Ayın İlleri Cepten Paketi, 1 GB PDA Paketi, 1 GB Blackberry Paketi, Blackberry BIS Paketi, Blackberry BES Paketi, İkili Paket, Esnaf Mini Paketi, 1 GB Paketi, Fırsat Kampanyası ,Super Star Paketı, Rahat 1 GB, Yeni Super Eko, Turbo 2 GB, Rahat 2 GB, Rahat 2 GB Bilgisayardan, Esnaf 2 GB Paketi, Yeni Super Star, Yeni Super Avantaj, Esnaf Maksi Paketi, Platin Star, Blackberry BES Paketi, 4 GB Özel Paket, 4 GB Blackberry Paketi, Kontratlı 4 GB,Rahat 4 GB, 4 GB Limitinde Duran, Kurumsal PDA 4 GB, Profesyonel Midi, Turbo 5 GB, Yeni Full Avantaj, Profesyonel Maksi, Yeni Full Eko, Platin Business Plus, Turbo 10 GB, Turbo 15 GB, 15 GB Paketi, Turbo 20 GB,Turbo 25 GB, Turbo 50 GB, Süper Avantaj Paketi, Süper Eko Paketi, Yeni Süper Eko, İşte 2, Yeni Süper Star, Yeni Süper Avantaj, Full Avantaj Paketi, Full Eko Paket, Full Star Paket, İşte 4, İşte 6, Platin Business Plus, Platin Business Prestij, İşte Platin Prestij, İşte Platin Ultra, İşte Platin Mega, İşte Platin 8, İşte Platin 10, Yeni Platin Business Star, Avukat 1 GB Paketi, Emlakçı 1 GB Paketi, Akıllı Günlük 1 GB Paketi, Haftalık 1 GB Paket, İşte Fırsat Paketi, Akıllı İnternet Paketi, Eko Internet Paketi, İşten 1 GB Paketi, Bilgisayardan Haftalık 1 GB, Cepten Haftalık 1 GB, Cepten Aylık Ek 1 GB, Kurumsal Turbo Bilgisayardan 1 GB, İşte Kontrol 1 GB, Turbo Bilgisayardan 2 GB, 2 GB Özel Paket, İşten 2 GB Paketi, Profesyonel 2 GB, İşte 2 Plus, iPhone 3GB Paketi, Esnaf 4 GB Paketi, Aylık 4 GB İnternet, 4 GB Limitinde Duran, Turbo 4 GB Limitinde Duran, Haftalık Ek 4 GB Paket, 4GB Ek Paket, IPHONE PAKETLERI 4GB , Platin Business Star, 4 GB IPAD Paketi, Cepten Haftalık 4 GB, İşte 4 Plus, Şirketim Haftalık 4 GB İnternet, Şirketim Bilgisayardan Haftalık 4 GB İnternet, Bilgisayardan Haftalık 4 GB, Akıllı Günlük 4 GB, Kurumsal Fırtına 4 GB, İşte 6 Plus, Esnaf 6, Kurumsal Fırtına İşte 6 İnternet, 3 Aylik 6GB, 3 Aylik 6GB Cepten, 3 Aylik 6GB Bilgisayardan, Aylık 6 GB İnternet, İşte Platin 10 Plus, Kurumsal Fırtına İşte 10, Kurumsal 10 GB Özel, Kurumsal Turbo Bilgisayardan 10GB, 6 Ay 12 GB Bilgisayardan,6 Ay 12 GB Cepten,Kurumsal Turbo Bilgisayardan 15 GB, 12 Ay 24 GB Cepten, 12 Ay 24 GB Bilgisayardan, Turbo Bilgisayardan 25 GB, Kurumsal Turbo Bilgisayardan 50 GB, İşte Platin 8 Plus,Kurumsal Turbo Bilgisayardan 5GB, Esnaf 8, Kurumsal Turbo 8 GB,Aylık 8 GB İnternet, Isten 5 GB, Bilgisayardan Aylik 8 GB, 4.5 GB Turbo, 5 GB Özel Paket, Kurumsal Fırtına 8 GB, 8 GB Özel Paket
 • 21 Nisan 2017 ile 19 Mayıs 2017 arasında kampanya ortak şartlarını sağlayan kurumsal ön ödemeli ses ve MGB hattı kullanıcılarına, satın aldıkları paketin internet içeriği kadar internet hediye edilecektir. Kullanım hakkı sadece yurt içiyle sınırlıdır: 4 GB Paketi, 8 GB Paketi
 • 21 Nisan 2017 ile 19 Mayıs 2017 söz konusu tarife ve paketlerde bulunmayan ve kampanya ortak şartlarına uyan kurumsal faturalı ses ve MGB hattı kullanıcılarına da kampanyaya katılım sağladıkları günden itibaren 30 gün süreyle geçerli olacak şekilde yurt içinde geçerli 1GB kullanım hakkı hediye edilecektir.
 • Ayrıca 21 Nisan 2017 - 19 Mayıs 2017 tarihleri arasında kampanya ortak şartlarına uyan, bireysel ve kurumsal faturalı müşterilerin kampanyaya katılım anlarında üzerlerinde bulunan Turkcell TV+, Lifebox, Dergilik ve BiP paketlerinde yer alan ve sadece kendi URL'lerinde geçerli kotaları kadar yine kendi URL'lerinde geçerli data faydası hediye edilecektir.
 • 21 Nisan 2017 ile 19 Mayıs 2017 arasında kampanya ortak şartlarını sağlayan bireysel ön ödemeli ses ve data hattı kullanıcılarına, satın aldıkları paketin internet içeriği kadar internet hediye edilecektir. Dijital Operatör Uygulaması üzerinden kampanya katılımı sağladıkları anda hatlarında tanımlı internet paketleri olmasa dahi kampanya süresince alacakları internet paketlerinin içerik miktarı kadar internet, kampanya katılımı gerekmeksizin otomatik olarak hediye edilecektir. Hediye internet faydaları ana paket faydalarının geçerli olduğu şartlarla verilmektedir. Paketin ana içeriğinin bitiş tarihinde verilen ücretsiz fayda da iptal edilir.
 • Aboneye, tüm kriterleri karşılaması durumunda kampanya 48 saat içerisinde otomatik tanımlanacak ve bilgilendirme SMS'i gönderilecektir. Faturalı ve faturasız hatlar için, 30 günlük dönem boyunca ilgili telefondan 4.5G sinyali alınamaması durumunda, Turkcell; hediye paketi iptal etme hakkını saklı tutar. Hediye internet paketi tanımlandıktan sonra, cihazın 4.5G uyumlu olmayan bir cihazla değiştirilmesi, 4.5G aboneliğinin iptal edilmesi ya da sim kartın 4.5G olmayan bir sim kartla değiştirilmesi durumunda, hediye paket anında iptal edilecektir. Bu kampanyadan, IMEI kaydı 4.5G yi desteklemeyen cihazlar yararlanamaz. Paket kapsamında verilen kullanım hakları sadece yurt içinde geçerlidir. Faydanın 4.5G şebeksinde üst hız limiti 600mbps, 3G şebekesinde üst hız limiti ana paketin üst hız limiti kadar olacaktır. Abonenin üzerinde herhangi bir internet paketi kotası bulunmuyorsa, paket bitim tarihine kadar kendi aşım tarifesinden ücretlendirilir.
 • Turkcell, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin internet paketleri ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Paket kullanım hakkı bir sonraki döneme devretmez. Ticari gelir elde etmek amacıyla kullanılamaz, satılamaz. Tespit edilen aboneler ile ilgili yasal işlem yapılacak ve hatları tek taraflı olarak iptal edilebilecektir.
 • Paket sadece internet erişim noktası ve Mobil Genişbant (MGB/MGBS) erişim noktaları kullanılarak yapılan bağlantılarda geçerlidir.
 • Ücretsiz verilen paketler, kullanım hakkı günlük, saatlik, haftalık periyodlarla belirtilmiş ve ya; Turkcell TV, Dergilik, BiP, Lifebox yönleri/URL’leri/uygulamaları hariç belirli bir URL/web sitesi/uygulama yönüne özel paketler kampanyadan yararlanamayacaktır.
 • Kampanya başladıktan sonra Turkcell aboneliğine geçen aboneler, cihaz ve sim kartı 4.5G uyumlu olduğu takdirde bir sonraki gün Katlanan İnternet'ten faydalanabilirler. Salla Kazan'dan bir sonraki Cuma günü faydalanabilirler.
 • Faydaların periyodu ses hediyelerinde 6 saniye, internet hediyelerinde 1 kbps'dır.

Sayfayı kaydırın