Turkcell İçgörü Servisleri

Sektöre özel hazırlanan raporlarla müşterilerinizi daha iyi tanıyın, yeni müşteri kazanma stratejilerinizi geliştirin!

Hemen Başvur

Ürün Avantajları

Esneklik

İhtiyacınıza uygun farklı altyapı ve esnek çözüm içerikleri

İşTurkcell Teknoloji ve Kalitesi

İşinizde fark yaratacak Turkcell teknolojisi ve hizmetiyle sunulan çözüm

Raporlama & Analiz

Çözüm kapsamında oluşan verinin raporlanması ve analizi

Ürün Özellikleri

Nedir?

Turkcell tarafından hazırlanan raporlarla, işletmeniz için hedeflediğiniz müşteri kitlesinin yoğun olduğu bölgeleri analiz etmenizi ve müşteri kazanım stratejinizi daha verimli hale getirmenizi sağlar.

Neler Yapabilirsiniz?

Rakip firmaları tercih eden kitlenin dijital uygulama kullanım davranışlarını analiz ederek dijital reklam kılavuzu oluşturabilirsiniz.

Öne Çıkan Özellikleri Nelerdir?

Turkcell'in yüksek pazar payı ile geniş kitleler hakkında fikir sahibi olabilir, beyana dayalı olmayan dinamik verisi ile gerçekçi analizler yapabilirsiniz.

Ücretlendirme

Turkcell İçgörü Servisleri fiyatlandırması firmanın talep ettiği iş içeriğine göre değişiklik gösterir. Turkcell teknik ekipleri talep edilen iş için efor ve zaman planı değerlendirmesi yapar ve bu değerlendirme sonucunda bir fiyat listesi oluşturulur. Ürünün ücretlendirilmesi ile ilgili ayrıntılı bilgi için Turkcell kurumsal yöneticinizle görüşebilirsiniz.

Diğer Çözümler

Turkcell Analitik Servisleri

Turkcell Analitik Servisleri

Turkcell'in zengin veriseti üzerinden geliştirilen yapay zeka modelleri aracılığıyla ...

Turkcell Akıllı Yetenekler Cihaz Bilgisi Yetenekleri

Turkcell Akıllı Yetenekler Cihaz Bilgisi Yetenekle...

Cihaz Bilgisi Yetenekleri ile müşterilerinizin kullandıkları telefon özelliklerine gö...

Turkcell Akıllı Yetenekler Süreç Yetenekleri

Turkcell Akıllı Yetenekler Süreç Yetenekleri

Süreç Yetenekleri servisleri ile müşterilerinizi yakından tanıyabilir ve bilgilerini ...

Turkcell Telco Anti Fraud

Turkcell Telco Anti Fraud

Müşterilerinizin dolandırıcılık vakalarıyla karşılaşma durumlarını kontrol edin!

Sıkça Sorulan Sorular

Turkcell İçgörü Servisleri hizmeti nasıl kullanılır?

​​Turkcell kurumsal yöneticiniz ile görüşerek İçgörü Servisleri için ürün sözleşmesi imzalamanız gerekir. Buna takiben sözleşme kapsamındaki rapor içeriği hazırlanarak size teslim edilir. Hizmetin kullanımı ile ilgili ayrıntılı bilgi için Turkcell kurumsal yöneticinizle görüşebilirsiniz.

Turkcell İçgörü Servisleri ile ne işe yarar?

​​​Turkcell İçgörü Servisi, zengin veri içeriği ile​​​ anonim ve kitlesel şekilde raporlar hazırlar. Bu raporlar sayesinde lokasyonunuza gelen kitlenin dijital uygulama kullanım alışkanlıkları, gelir segmenti dağılımı ve demografik özellikleri hakkında ayrıntılı bilgiye sahip olabilir, işletmenizin hedef kitlesini yakından tanıma fırsatı yakalayabilirsiniz. 

Turkcell İçgörü Servisleri tarafından hazırlanan raporlar sayesinde sektördeki yerinizi analiz edebilir, diğer firmalarla aranızdaki pazarlama yönetimi farklarını öğrenebilir ve rekabette hangi noktada olduğunuzu tespit edebilirsiniz. Müşterilerinizle aranızda anlamlı bir bağ oluşturabilir ve markanızı sıradanlıktan kurtararak rakiplerinizin bir adım önüne geçebilirsiniz. Sektörde farklı bir yere sahip olmanızı destekleyen hizmet sayesinde kaynaklarınızı daha verimli kullanabilir, markanızın pazarlama iletişimindeki gücünü artırarak reklam maliyetlerini düşürebilirsiniz. Güçlü bir içgörü ve doğru uygulama ile markanızın farkındalığını geliştirebilir, sektörün en önemli firmaları arasında yerinizi alabilirsiniz.

​​

Turkcell İçgörü Servisleri hangi firmalar için uygundur?

​​Hedef kitlesini yakından tanımak, pazarlama faaliyetlerinde ilerleme katetmek, dijital dünyadaki yerini sağlamlaştırmak ve mevcut müşteri portföyünü artırmak isteyen her sektörden firma Turkcell İçgörü Servisleri’nden faydalanabilir. Turkcell Dijital İş Servisleri ve Superonline kurumsal müşterileri için uygun bir hizmettir.​
​​

Turkcell İçgörü Servisleri hizmetine nasıl abone olunur?

​​Turkcell İçgörü Servisleri hizmetinden yararlanarak yeni müşteriler elde etmek için Turkcell kurumsal müşteri temsilciniz ile görüşmeniz yeterlidir.

Daha Fazla

Sektöre özel hazırlanan raporlarla müşterilerinizi daha iyi tanıyın, yeni müşteri kazanma stratejilerinizi geliştirin!

Hemen Başvur