Donanım & Yazılım Çözümleri

Dijital dönüşüm yolculuğunuzda ihtiyaç duyduğunuz yenilikçi donanım ve yazılım ihtiyaçlarınız tek noktadan ve uçtan uca dijital dönüşüm danışmanınız Turkcell’de!

Geniş ürün yelpazemizde sunucu, veri depolama sistemleri, kablolu/kablosuz ağ çözümleri, ağ ve bilgi güvenliği çözümleri, ses ve video konferans sistemleri, son kullanıcı ürünleri ve ofis ekipmanları gibi birçok kategoride ihtiyaçlarınıza özel çözümler sunuyoruz. Donanım ve yazılımlarla birlikte sunduğumuz hizmetlerle de her zaman yanınızdayız. Uzman ve deneyimli kadromuzla sunduğumuz yardım masası, mobil cihaz yönetimi gibi çözümler ve yönetilen hizmetler
kapsamında uçtan uca sunduğumuz BT servislerinden faydalanabilirsiniz.


Çözüm Kataloğu

 

Sunucu ve Veri Depolama Sistemleri

Yüksek performans ve güvenlik sağlayan sunucu çözümlerimiz ve verilerinizin güvenle saklanması, sınıflandırılması ve korunması için depolama çözümlerimizle yanınızdayız.
 

Kablolu/Kablosuz Ağ Çözümleri

İhtiyaçlarınıza göre erişim, dağıtım, omurga anahtarlarını konumlandırıyor ve verilerinizin yüksek hızda ve güvenli taşınması için kablolu/kablosuz ağınızı yapılandırıyoruz.
 

Ağ ve Bilgi Güvenliği Çözümleri

İşletmenizin siber tehditlere karşı hem ağ yapısının hem de tüm verinizin korunmasını sağlayacak alt yapıyı en gelişmiş sistemlerle oluşturuyoruz.
 

Ses ve Video Konferans Sistemleri

Sağladığımız geniş kapsamlı Tümleşik İletişim Çözümleri ile ihtiyaç duyduğunuz yüksek performans ve kesintisiz bağlantıyı BT altyapınıza uygun olarak tasarlıyoruz.
 

Lisanslama ve Yazılım Çözümleri

İhtiyaçlarınızı analiz ediyor ve buna göre ihtiyacınız olan doğru yazılımları ve doğru lisanslama modellerini belirleyerek en yüksek faydayı almanızı sağlıyoruz.
 

Son Kullanıcı Çözümleri

Çalışanlarınızın ihtiyaç duyacağı, iş sürekliğinizi sağlayacak tüm donanım ihtiyaçlarınızı sizlerle birlikte belirliyor, doğru ve en çok verim alacağınız çözümleri ortaya koyuyoruz.
 

Ofis Ekipmanları  

İşletmenizde bulunması gereken yazıcı, monitör, IP kamera gibi tüm yardımcı ekipmanları tek bir noktadan size sunuyoruz.


Donanım ve Yazılım çözümlerimiz hakkında bilgi almak ister misiniz?